Krása

Ako zahaliť vlasy pomocou plochého železa

Ako zahaliť vlasy pomocou plochého železa

Niekedy-poriadku, často moje prirodzené kučery proste nerobia to pre mňa. Vzhľadom k tomu, buďme úprimní. Prírodné krúti už nikdy nebude dokonale rovnomerné a hodvábne špirály, ktoré dostanete z horúceho nástroja.

load...

Už mám rovnanie železa (samozrejme), a hovorím si nemôžem ospravedlniť vrátane kulmu, keď už mám kučeravé vlasy. Ale keď som si pokúsiť sa krútiť vlasy s žehličky, môžem nikdy Zdá sa, že si to celkom dobre.

Ukázalo sa, že robím bajillion chyby. Charis Bauman z Aveda ústavu a akadémie v Toronte zlomil ju za mňa, takže postupujte podľa nasledujúcich tipov, ak ste niekedy chceli, aby multi-úloha s plochým železom. Alebo ak ste curlyhaired blázon, ako som ja, kto je málokedy spokojný s ísť au naturel.

Krok 1: Vyberte si lokne

Rozhodnite sa, či chcete, aby vaše curl ísť smerom k tvári, alebo preč z tváre.

Na tvár: "Vypnutie žehličky na vašej tvári je zvodkyne, sex mačiatko Think Secret modely Victoria '," hovorí Charis. Názorný príklad: Victoria Secret modelka Adriana Lima. Fuj, nádherný.

Z tváre: Charis preferuje túto techniku ​​pre väčšinu z jej klientov. "To otvára tvár. To ukazuje dôveru, pretože si vystaviť sám seba o trochu viac, než sa schovávať za všetky svoje vlasy." Späť v roku 2009, Kaley Cuoco totálne dostal tento koncept. To bolo predtým, než začala robiť nejaké pochybné kozmetické rozhodnutia. Chceme, aby tento Kaley späť!

Edgy: A ak chcete niečo trochu viac rock, n 'roll, stačí porovnať konca trochu ako Drew Barrymore.

load...

Krok 2: Menej je viac!

Myslel som, že som potreboval rozdeliť vlasy na milión malých kúskov, a stočiť jednotlivo. Ale nie. Charis zvlnené vlasy s, rovnako ako iba osem alebo deväť-ish krútenie zo železa. Myseľ. Spálená.

Rozdeľte si hlavu na štvrtiny, ako keby ste boli kreslenie horizontálne a vertikálne čiaru cez balóna. Každá sekcia potrebuje len asi tri až šesť krútia (matica !!) v závislosti od hrúbky vlasov.

Tiež:

  • Robiť to vo väčších úsekov ponecháva menej priestoru pre chyby, a zaisťuje, že každý curl má rovnakú veľkosť.
  • Vždy sa môžete oddeliť zvlnené úseky post-železo, ak chcete väčší kus-y vzhľad.

Wow. Takže pravda.

Krok 3: Curl, ako sú Vianoce!

Ospravedlňujeme sa, ale žiadne skutočné darčeky tu. Len dar nádherné kučery. Ha!

Nechaj ma vysvetliť. Rovnanie žehličky nie sú vyrobené krútiť vlasy. Majú hrany, takže nie ste najviac ideálny tvar pre vytvorenie dokonalej lokne. Pre nás amatérov, tápanie sa neustále krúti žehličku úplne dolu časť srsti nebýva to dobre. Ak pozastavíte v priebehu tohto procesu, môžete zahriať určitú časť svojej vlasy, zatiaľ čo je tlačený proti hrebeňa železa, čo necháva strašne jamku. Moja najväčšia chyba sa snažil súčasne otáčať a strhnúť železo.

Riešenie: predstierať, že ste curling pásky na darček!

  1. Chytiť časť vlasov.
  2. Upnúť ju s rovnanie železa.
  3. Twist železa buď smerom k alebo od tváre.
  4. Vytiahnite žehličku smerom nadol, bez toho aby otočením viac, než už je.
  5. Ta-da! Ďalší kus!

Krok 4: Doprajte svojim kratšie vrstvy rozlične

Keď idete do krútiť svojej najkratšej kúsky vlasov (tie, ktoré rámujú vašu tvár), aby to jednoduché. Vzhľadom k tomu, kratšie kusy váži menej, curling je z skalp vám dá "kudrlinky klauna zvlnenie." Sad.

Namiesto toho, urvat kus len v spodnej časti a urobiť malý zvrat.

Takže v súhrne:

1. Vyberte si vzhľad. 2. Urob to behom niekoľkých sekcií. 3. Nenechajte sa všetci kľukatých s železom.

Jednalo sa krúti som dostal od testu jazdu všetkých tipov Charis sa! (Len v prípade, že ste boli zvedaví.)

Teraz môžete mať svoj koláč a zjesť ho príliš. Alebo aspoň majú žehličky a krútiť si vlasy taky.

Už ste niekedy používa žehličky sa krútiť vlasy? Boli ste robiť rovnaké chyby ako ja? Myslíte si krútiť si vlasy, aj keď je to už Curly?

load...