Krása

Ako vyzerať ako Olsen dvojča

Ako vyzerať ako Olsen dvojča

Povedzme, že to, čo sa o Olsen dvojčatá, môžu mať záľubu v smiešnych topánky a šperky, nosiť oblečenie, ktoré sú ľahko päť veľkostí príliš veľké a niekedy vyzerajú trošku strašidelný, keď predstavujú dohromady na červenom koberci, ale musíš uznať, že oni druh klinca je v kozmetickom oddelení.

load...

Ako sú starí, 25? (V skutočnosti áno, a viete, čo je to šialené? Aj náhodne sa rozhodol urobiť tento post a je to vlastne ich narodeniny. Všetko najlepšie k narodeninám, Olsens!) 

Mimochodom, 25 je pomerne mladý vek už pribil svoj podpis kozmetický vzhľad, ktorý je pre nich už dlho vlnité, textúrované vlasy, GLOW ale non-zarobená kože, broskyňový tvárenky a dymové, dymové oči.

A to ma privádza k dnešným čítačky otázka, ktorá je všetko o tom, ako ukradnúť povedal vzhľad:

Som veľký Mary-Kate a Ashley Olsen fanúšik a rád by som počul vaše myšlienky a názory na ich vlasy a make-up. Možno by ste mi mohol povedať, ako sa rozbehnúť ten veľký dymové oči a dostať ich vlasy vyzerať tak bez námahy perfektné po celú dobu. Love čítanie svoj blog! Ďakujem! - Haley

Poďme sa pozrieť na pár fotiek a rozčleniť tento systém, nie? Vzhľadom k tomu, keď nemôžem súhlasiť utrácať tisíce dolárov na "bez domova" chic módy, môžem podporiť Olsen štýlu vlasy a make-up.

Olsen Hair

Neviem, ktorý twin je to (myslím, že Mary-Kate OPRAVA: Ashley), ale ten, kto to je, keď sa demonštruje absolútne perfektné plážový vlasy. Alebo čelami vlasy. 

Či tak alebo onak, napriek námahy vzhľad, to trvať nejakú snahu o dosiahnutie tohto cieľa, v závislosti na vašej prirodzenej štruktúry vlasov. Tu sú štyri spôsoby:

load...

1. Najjednoduchší: Naneste sprej soli (akákoľvek pláž vlasy Texturisační sprej by mal stačiť) do vlhkých vlasov a škrípať.

Marc Anthony (kaderník, nie pán J. Lo) práve vyšiel s tým, ktorý je krásna a vonia po kokose:

Táto metóda funguje najlepšie, ak máte nejaký druh prirodzené vlny vo vlasoch, to by malo povzbudiť zvlnenie. Inak.

2. O niečo viac zapojení: Naneste textúrovacích produkt vlhké vlasy a potom nosiť ho v vrkôčiky cez noc.

Táto metóda funguje dobre pre tých z nás, s rovnými vlasmi. Čím viac prámiky tak urobíte, tým pevnejšie vlny bude, takže sa nemusíte báť ísť do postele vyzerať ako Medusa.

3. Jednoduché, ale vyžaduje investície v nástroji: Čo je potreba je keramický vlasy Waver.

Myslím, že majú jednu z týchto multi-barreled žehličky kopať okolo mojej krásy "archívy", ale hanebne, ešte som sa snažil to. Tento je od Chi (tvorcovia mojej obľúbenej plochej ocele), a počul som, že sú úžasné, rovnako ako klieští, s výnimkou dostanete insta-Olsen vlny.

4. Najťažšie: Dewit s malým hlavňami plochej ocele.

Mal som kaderníčka to na mne, takže viem, že je to určite možné. Len si nie som tak zbehlý v tom sám, pretože je potrebné, aby to po malých častiach celého zamierite a kto má čas? Alebo trpezlivosť? Ak áno, majte na pamäti, že čím menšia je hlaveň, tým je väčšie vlny, a vy by ste mali tiež nechať konca von pre väčšinu moderný vzhľad.

A bez ohľadu na to, ktorú metódu použijete, nezabudnite, že nemožno nikdy použiť dostatok textúrovacích prodz! Okrem pláže spreje, pozrite sa na tento post na dobré krepovateniu pre ďalšie návrhy textúr úverových produktov.

Olsen Makeup

Existuje niekoľko kľúčových vecí, na poznámku k tomuto vzhľadu:

1. Je to veľmi veľa o obočie. Som dlhoročný podporca zo silnejší, plnšie, obočie, takže ak ste skočil na palube, ktoré ešte trénovať, Greg Wencel je rád, aby vám pomohol v tomto príspevku. Plošne, plné, prírodný, ale vôbec-tak-trochu upravené obočie sa chystá, aby sa vám vyzerať mladšie. A chladnejšie. Tres dôležité, keď ste usmerňujúce Olsen.

2. OLSEN VŽDY ZDÔRAZŇUJE oči. Obvykle s teplým, taupey, hnedasté, bronzey, non-trblietavých tieň, ktorý sa prehnala celú cestu okolo očí-to ako na horné viečka, a to až do bránkoviska a pod dolné riasy. Rozmazanie, rozmazaniu, rozmazanie, takže neexistujú žiadne tvrdé linky. A potom, rovnako dôležité, je veľa čiernej riasenky pozdĺž hornej a dolné riasy.

Že aj niektorí lesk na pery a broskyňa červenať, sú do značnej miery všetko, čo potrebujete urobiť, aby sa ísť Olsen pre dennú dobu. Ale ak chcete vytočiť až na večer, poďme hovoriť o voľbe to:

Ja jednoducho milujem tento look-oči sú ťažké a Sooty a nie príliš dokonalé, čo znamená, že sú úplne dosiahnuteľné obyčajné non-maskérka smrteľníkov, ako sme my!

Čo chcete robiť po inštalácii tvoj tieň je linka celú cestu okolo očí s čiernou vodeodolnou ceruzkou (Ja milujúci nové od YSL). Uistite sa, že na to ako pozdĺž rias liniek, ako aj vo vnútorných viečok (vodovody), čo je tajomstvo k tomu, aby to naozaj pop. Nebojte sa byť ťažkopádny-we're bude rozmazávať to všetko v druhom. Pre ešte väčšie dráma, môžete ísť cez linku (nie vodovody myslí si) s čiernym tekuté fólie. Aj keď na vedomie, že sa Olsens neváha robiť, 60s vonkajšie očí Flick vec.

Ak môžete urobiť jednu investíciu získať tento pohľad, tak by som navrhnúť tento Smudger kefu úpadkom, ktorý bude pomáhať miešať to všetko a dať to, že vychladnúť, nie vyčerpávajúci až príliš tvrdý pohľad.

A samozrejme, budete potrebovať super-čierna, super-volumizing maskaru, ako Maybelline New York The Falsies. Pamätajte si, že niečo "robustný" bič vzhľad je veľmi práve teraz.

Všimnite si tiež, ako len zmenou up farbu očné tiene vytvorí iný twist na základný vzhľad. Tento fialový-ish, vínovým tieň pripomína Valentino ukazujú späť v januári, s výnimkou tony viac čiernej vložky.

A tu, dievčatá hľadajú trochu uhladenejší, že je to rovnaké farby v tieni a vložky, len s použitím jemnejšie a bez rozmazávania:

Pre pery sestry nezdá sa, že nikdy robiť fuchsií alebo pomaranča. Je to skôr o svetle ružové pery, alebo (v rúžov) brown-ružové a zriedkavo červenej.

Povedz mi:

Ste fanúšik Olsen dvojča? Ako sa cítite, keď ich vlasy a make-up? Ako veľmi chceš dostať svoje ruky na tomto keramickom váhať nástroj!?! Ak ste to skúšal, chceme počuť Deets v komentároch.

load...