Krása

Ako vyrastať zlý účes

Ako vyrastať zlý účes

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Mám prirodzene rovný, jemné blond vlasy, ktorý bol vždy pomerne dlhý a v dobrom stave. 

load...

Po bielenie ju a následne farbenie je červená, musel som sa majú veľa z toho useknuté. Cnie sa mi po dĺžke tak, tak, tak moc! 

Som prisahal, že nikdy znova farbiť. Je to do značnej miery späť k normálnemu zdraviu (vďaka bohu!), Ale myslím, že rany, ktoré mám momentálne robia môj tvár vyzerať príliš guľatá. Niekedy nosím Clip-in, ale oni ma dráždi. 

Mohli by ste navrhnúť rez, ktorý by robil môj tvár vyzerať menšie kolesá a niečo vzrušujúce, že by sa cítim lepšie, čo stratil toľko dĺžku? Vďaka! - Laura

A: Laura, ďakujem vám za vašu žiadosť o túto konzultáciu.

Áno, vaše prírodné vlasy je naozaj krásna, a áno, najlepšie nechať na pokoji prirodzene krásne vlasy.

Tráva sa môže zdať zelenšia na druhej strane plota, a tak mohlo červené vlasy... Ja viem, keď sme mladí, experimentovanie je tak oveľa zábavnejšie.

Ale naše vlasy zmení celý život a nikdy sa späť do rovnakej farby alebo stavu opäť po tomto dlhom procese. Je nám ľúto, že je poslom zlých správ, ale každý by mal poučiť sa z toho.

Ak nechcete mať prirodzene krásne vlasy, potom choďte do toho a hrať všetko, čo chcete. Mám rád farbu vlasov, kedy je to vhodné a je potrebné zlepšiť, a nie aby vzali prírodné krásy.

load...

Tak sme tu s start-up kit pre vás dostať späť do svojej dlhej, zvodné zámkov.

Toto je príklad z mäkšieho tresku, ktoré umožnia ľahšie nosiť dopredu a zamiesť na stranu.

Práca si cestu až do tejto dĺžky: 

A začať používať paličku alebo kulmu pridať ďalšie textúru:

Potom nosí to na rovinu, a vy by ste mali byť späť do vašej krásnej dlhej zámky krátko potom.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...