Krása

Ako urobiť pery vyzerajú väčšie s rúškom

Ako urobiť pery vyzerajú väčšie s rúškom

Nadpis dnešného príspevku berie inšpiráciu z tejto piesne. Až na to, viete, hovoríme o rtu líniové (nie čerešňa chapstick).

Teraz, pozrite sa pozorne na tie pery. Dôvod, prečo vyzerajú tak úžasné nie je len kvôli farbe rúžu (Covergirl Lip Perfection rúž v horúcom, v prípade, že ste premýšľal). Je to preto, že make-up guru Pat McGrath zámerne išiel za "nadmerné" tvar.

load...

Ret vložka (CoverGirl Lip Dokonalosť kontúrovaciu v Passion) bola použitá k tomu len mimo prirodzenú líniu rtu v modeli, uvedenie tenšie horná viac v rovnováhe s dnom plnšie. Výsledok: Koľko Kyprší, pillow vyzerajúce pery.

Vzhľadom k tomu, viete, nemôžeme byť všetci Daphne Groeneveld.

A Lindsay Lohan nie je práve ma predávať na celom vstrekovanie lip vec.

(Alebo bronzer, ale to je príbeh pre iný deň.)

Mimochodom, pri pohľade na Prada pic mi pripomenul, že to nebolo prvýkrát, čo som videl to celý obytný mimo-the-lip-linka vec pracovať papuľu kúzlo. Späť na jeseň, som sa zúčastnil akcie Chanel, kde je ich národný maskérka Julie Cusson, aplikovanej nejaké rúžu na mňa. Nielen, že hovorila, že by som mal vždy nosiť studené farby (pretože si myslí, že ich kontrast s teplou pokožku a vlasy vyzerá lepšie ako všetko o harmonizácii), ale tiež má tvar pier vyzerať dokonale.

Pred tým, vedela som, že tenká horná pera, ale niečo, čo som nemal naozaj myslíte, môže byť vykonané o tom, bez toho aby sa takto.

Myslím, lip liner je tak, 90s!

Ako Julie robil to nebolo s pery líniové vôbec, hoci. Proste použila rúž pomocou pery štetcom, a maľoval len pri mojich pier nie všade, ale v rohoch. Túto fotografiu nie je od tej doby, ale som pridal šípky pre ilustráciu, kam by sa zamerať, ak ste to urobiť doma:

load...

Mám to? Vy nechcete, aby zblázniť výkres mimo liniek po celom obvode, ako potom budete vyzerať ako klaun. Ale trošku v týchto miestach môže priepastný rozdiel. V prípade, že si nie ste vedomí, ako tenká môj horná pera dostane, ísť sa pozrieť na môj pic na poste Pantene druhý deň. (PS: Zaregistrovali ste streliť nejaký voľný vlasové prípravky už neboli you go teraz ?!)

Samozrejme, môžete tiež použiť pravidelné Kontúrovacia ceruzka na pery, ako to urobiť. Alebo-môj obľúbený a to, čo som použil na tieto fotky, bacuľaté farebné lip držať! To, čo mám na sebe v týchto fotiek je moje staré obľúbené, Tarte LipSurgence Lip Tint:

(Vyšlo na 31 € každý ;. Kliknite tu pre viac informácií a nákup)

Myslím, že je to najlepší produkt pre túto prácu, pretože je to škvrna (takže preto nebude namazať okolo počas alebo po aplikácii), a dá vám trochu kontroly.

NARS je tiež len prichádza s týmito novými Satin Lip Ceruzky:

(Out 7. Marca za 30 € každý na Holt Renfrew, a vo všetkých ostatných Nars obchodníkov začína 1. Apríla.)

Sú tiež krásne, ale musíte ísť pomalšie s aplikáciou, pretože sú super-glidey a klzká. Aj keď je suchý-down nie je.

Ak si pokaziť, odstráňte prebytočný make-up zotrite alebo pre ešte vyššiu mieru kontroly, Givenchy je pán Dokonalý make-up odstraňovač pero:

(Vyšlo na 33 € ;. Kliknite tu pre viac informácií a nákup)

Môžete tiež prejsť cez hrany na konci s korektorom na kefa je skrášliť hore. Aj keď som zistil, že som ani nemusíte s Tarte bolo to super ľahké.

Ak naozaj chcete ísť do mesta, pridať dotyk zvýrazňovače (podobne ako RMS krása Living Luminizer Aj o tú básnil) na Amorových lúk, čo je technika, Pat McGrath použité v Prada.

Sa ti páči toto? Povedz mi:

Už ste niekedy skúšali túto techniku ​​čerpať mimo línie pery? Aký je váš trik pre väčšie, viac dokonca-hľadajú pery? Používate Kontúrovacia ceruzka na pery, kulaťoučký ceruzky alebo len pravidelný rúž?

load...