Krása

Ako urobiť jemné, kučeravé vlasy vyzerajú leštenejšie

Ako urobiť jemné, kučeravé vlasy vyzerajú leštenejšie

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Mám jemné, kučeravé vlasy a dostať ostrihať vlasy alebo štylizované je vždy výzvou. Mal som dlhé vlasy a myslel som si, že vyzerala čo najlepšie vtedy, keď moje vlasy nebol na svojom najzdravšie. Potom som si ostrihala vlasy veľmi krátky a ja som bol snaží pestovať ju späť. 

load...

Často je suchá s množstvom kader, a to najmä na vlhkých dní. Dokonca rovnanie to nevydrží a kader vráti. Ja tiež nemajú moc vlasov pracovať.

Ja som hľadal radu na niekoľkých rôznych frontoch: Ako rastú vlasy späť, ostrihať, ktorý by mi vyhovoval najlepšie a rôzne spôsoby, ako ju štýl. Mám veľmi verejný profesii a nemám pocit, že by som vyzerať dobre. Úprimne oceňujem vašu pomoc! - Jessica

A: Jessica, vašu požiadavku vyzerať leštené pre vaše kariéra je na programe dnešného dňa. 

Moje odporúčanie je znížiť vlasy nad ramená, držať ako veľkú váhu na koncoch ako je to možné. To vám pomôže vyhnúť sa vaše ramená ju oddeľuje a aby vaše vlasy vyzerať tenký. Dlhé vrstvy by malo byť vykonané opatrne, aby vaše kadere nie sú zhlukujú sa.

Existuje toľko nových produktov je teraz pre kučeravé vlasy. Zvlášť sa mi páči nové pena produkty pre vaše korene. To pomôže vytvoriť základ pre váš štýl.

Na koncoch, krémová, vlhký produkt by bolo najlepšie, aby pomohol oddeliť krúti. Ja by som naložiť na výrobku a škrípať-suché vlasy tak veľký, ako sa môžete dostať. 

Namiesto toho, vyrovnávanie vlasov, prečo nie vyleštiť to s kulmou alebo prútika? Hladký hornej vašich vlasov so svojím nástrojom výberu a tvar konca do mäkkých kudrlinky.

load...

V prípade, že vlhkosť, budete mať náskok s týmto štýlom. Trochu kader mohol pridať znak namiesto ničí svojich, áno. 

Tam sú anti-zvlhčujúce prípravky, ktoré skutočne pomáhajú s vlhkosťou rovnako. Musíte sprej to v celej svoje vlasy a nie len na vonkajšom plášti vášho štýlu-all vlasy potrebuje povlak, aby skutočne pracovať.

Pre svoju farbu, tak by som navrhnúť dvojstupňový proces, ako je zvýraznenie prvá (ako tie, ktoré máte) a druhého, plákanie vytvoriť väčší efekt tón v tóne. Kučeravé vlasy zvyčajne neodráža svetlo cesta rovné vlasy robí, takže tenké svetelné upozorní na kučeravými tmavými vlasmi sa zdajú rope. Oplach vyplní kožičku pridať lesk a zmes upozorní, takže to vyzerá prirodzenejšie.

Tieto tri fotografie odrážajú možnosti curling v rôznych dĺžkach pre vás.

Akonáhle ste si zvykli na pridaním krútenie do svojho režimu, nájdete skratky v dopoludňajších hodinách, ako je nemať ho umývať toľko. Trochu pomoc od svojho čarovnou paličkou a presto, ste dobrí ísť. 

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...