Krása

Ako urobiť frizzy vlasy vyzerajú hladko

Ako urobiť frizzy vlasy vyzerajú hladko

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Rád by som vašu radu, ako štýl vlasy najlepší. Nedávno som mal účes, je to v podstate vrstvy a bočné rany, väčšinou po mojej ľavici. 

load...

Prvý snímok bol zhotovený takmer okamžite po reze, čo je dôvod, prečo moje vlasy vyzerajú hladké a lesklé tam.

Druhá fotka je ako moje vlasy vyzerajú, či som pletené to tak akurát na slušnú dobu, a to mu dáva mierne kučeravé vzhľad.

Tretí a štvrtý obrázky sú, ako moje vlasy vyzerajú keby som ho nechať na pokoji.

Moje vlasy čierne ako uhoľ a vrstvy začať od brade, s najdlhšou pramene vzadu sú o niečo nižšie ako lopatkami. Bývala to dokonale rovná prirodzene, ale po náhlom prívalu vypadávanie vlasov, to je teraz rastie späť v extrémne kučeravé. Kader robí moje vlasy stratí akýkoľvek tvar vôbec, a dokonca ani vrstvy sú pod hustým prejavujú v kader vytvoril viditeľný.

Som otvorený vlnité, kučeravé alebo rovné, čokoľvek, čo dáva moje vlasy elegantný vzhľad a ktorý ukazuje off drahý účes Som športový. Som tiež záujem o uvedení v niektorých pruhov alebo upozorní, ale nie som príliš istý, o tom, čo bude vyzerať najlepšie. Vďaka! - Kiran

A: Kiran, pohodový názov. 

Salon-perfektné vlasy je ťažké reprodukovať, takže udržať svoje úsilie stylingové na minimum, je spôsob, ako ísť. Vaše vlasy sú tak šťavnaté, nemyslím si, že by to mohlo niekedy vyzerať zle.

load...

Vlasy sa zmeniť celý život a nešťastných hrbole na ceste s zdravie, stres, atď, pridať ďalšiu vrstvu zmien, nie vždy priaznivé. 

Jediným spôsobom, ako bojovať proti krepovateniu je cez vlasov, stylingových prípravkov a správne nástroje.

Aby sa minimalizovalo krepovateniu:

  • Hrebeň v produkte: Použitie s jemnými zubami hrebeň s styling prípravku, ako je gél alebo styling krém. Hrebeň je hladká v smere sa vám páči, a potom sa suší na vzduchu.
  • Ruky preč od: Nedotýkajte sa vaše vlasy, kým nie je suchý. Potom sa rozhodnúť, akým spôsobom chcete ísť, priamy alebo kučeravé. (Obaja sú v pohode a rovnako vhodné pre vás.)
  • Použiť teplo: Ja by som potom buď žehlička vlasy alebo stočiť konca s paličkou alebo kulmou. Buď z nich je práca. 

Neexistuje žiadny jednoduchší spôsob, ako sa vysporiadať s týmto problémom, s výnimkou mať profesionálny vyfénovať. Použitie okrúhlu kefu, keď vyfénovať vyhladí vaše vlasy a pridať lesk, ak vykonáva správne. Ale riešenie množstvo vlasov, budete musieť mohol byť celkom náročné.

Pristupovať konca vášho účesu tým, že preletí vlasy hore nohami a rovnanie alebo curling koncov v tejto polohe. Keď sa otočiť vaše vlasy späť, objem a textúru sú ťa prekvapí. Robím to v salóne pre svojich klientov, sú vždy ohromení objemom môžem dostať týmto spôsobom. To tiež pomáha vytvárať kučery idú do rôznych smerov. Aj použiť túto techniku ​​s okrúhlym kefou rovnako, pre vznešenejšie vyfénovať.

Aby bolo možné pridať upozorňuje na vlasy, budete musieť odstrániť pigment, ktorý sa bude pridávať len do vášho krepovateniu problému. Hovorím si budú havran krásy tak dlho, ako je to možné, a ak je kader odznie po ceste, re-myslieť upozorní len na tomto mieste.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...