Krása

Ako skrotiť svoje dieťa vlasy (alebo len hrať halo efektu)

Ako skrotiť svoje dieťa vlasy (alebo len hrať halo efektu)

Keď príde na sebe si vlasy dozadu, či už je to v žemli, cope, cop alebo hornej uzol, mám dosť silný názor. Povedal som to pred a poviem to znova: 99 percent obyvateľov vyzerá lepšie, keď ich vlasy je mierne strapatá a špinavá, na rozdiel od super-tesné a super-uhlaďte.

load...

Prečo? Vzhľadom k tomu, tieto mäkké malé dieťa chĺpky okolo vlasovej (rovnako ako voľnejšie, mierne texturey, áno), sú oveľa šetrnejšie na naše rysy. Škrabanie a / alebo slicking si vlasy dozadu, takže vážne bude v podstate žiariť velikánsky reflektor na stave vašej pokožky, ako dobre ste použili svoj základ a červenať, veľkosť nosa a koľko vaše uši vyčnievať. Pre začiatočníkov. To je dôvod, prečo je to zvyčajne najlepšie ponechať na modely a celebrity.

To znamená, že čitateľ Aja, ktorého otázka bola inšpiráciou pre tento post, napriek tomu by chceli vedieť:

Existujú nejaké dobré vlasové prípravky na klzkej späť tie zatratenie dieťa chĺpky, ktoré vždy preraziť o tom, keď som dal moje vlasy? 

Pre tých z vás, ktorí majú radi ten pohľad (alebo by som mal povedať, môžete vytiahnuť ho!), Budem zdieľať veľký malý trik, ako sa im skrotiť dieťa chĺpky. A pre nás ostatných, ktorí potrebujú mäkkosť okolo našich tvárach, chcem ti povedať o jednoduchý spôsob sa dostať, že chladný rozmazaný svätožiara.

Po prvé, niekoľko vizuálnych príkladov, aby sa ubezpečil, že presne viete, čo hovorím o tady.

Tu je Doutzen Kroes (pozrite sa na moje videa s ňou tu) demonštrovať fuzzy dieťa vlasy vzhľad:

Áno, je to tak nádherné vytiahnuť akýkoľvek účes (a dokonca aj tento druh strašného žlté očné tiene), ale ja som úplne kopať textúru tu.

load...

Možno lepší príklad non-supermodelka osoby SJP:

Vzhľadom k tomu, že má pomerne silné prvky, myslím, že fuzz dáva tvár niektoré toľko potrebnú jemnosť. Tiež som náhodou rád dieťa vlasy na Alexa Chung:

Porovnajte s niečím, ako je tento:

Kirsten Dunst je veľmi atraktívna žena (a ona je dievča Hot taky!), Ale ja si nemyslím, že táto super-tesný, super-klzkej top knot vyzerá dobre. V porovnaní sa bez námahy, fuzzy "halo vlasy," je to oveľa menej lichotivá a cíti tak trochu ako by sa snažia príliš tvrdý.

Viete, čo myslím? Teraz za tipy!

Ako prehovoriť svoje dieťa vlasy do mäkkého, n 'sexy "halo" efekt

V závislosti na vašej prirodzenej štruktúry vlasov, nemusíte naozaj ešte potrebné urobiť veľa prehovárania! Tak to je predovšetkým pre tých z nás, s vlasmi, ktoré je na jemné, rovné, ploché strany. (Sob).

V poslednej dobe, by som chcel využiť tento produkt:

Alebo toto je tiež FAB:

Pravidelné suché šampóny nie sú to, čo chcete, tu je potrebné prášok vlasov, ktoré morfuje do jasného textúrovacích produktu, akonáhle ho votrite do vlasov alebo medzi prstami.

Len pokropí okolo hornej časti hlavy (trochu ide dlhú cestu, ale môžete to urobiť v sekciách naspodku vašej strane), a potom začať pracovať ho, tlačí nahor od koreňov. Docela rýchlo, mali by ste si všimnúť, že to dáva vaše vlasy nejakú časť a objem, ako aj začiatky, že fuzzy halo. Kevin Murphy má veľkú videa demonštrujúci, ako používať svoj výrobok.

Vtedy sa skutočne priniesť mimo tie roztomilé dieťa chĺpky, aby vaše zápästie (nie je vaša dlaň) a presunúť ju krúživými pohybmi celej vašej vlasovej. Je to v podstate twist na metóde tupírovať o podpichovanie a bude okamžite vám, že halo my sme po ňom.

Pár ďalších vecí:

  • Len robiť to na suché vlasy.
  • Preskočiť lak na vlasy alebo akékoľvek iné prodz po dokončení-they'll zničiť efekt.
  • Ak je vaše vlasy stiahnuté dozadu do elastickej, umiestnite obe ruky na zadnej časti hlavy na oboch stranách ju a opatrne vytiahnite dopredu. To umožní, aby vaše, robiť len málinko voľnejšie. (Čítajte: chladič).
  • Nesnažte sa vytiahnuť veľké robustné úponky na prednej strane, pretože potom budete riskovať pri pohľade trochu starý. Whitney Port vitríny to krása Nechcem:

Yowza.

Ako skrotiť svoje dieťa chĺpky sú ak ťa štve

Vlastne som rád tento trik, aj keď som pre-dieťa typ vlasov človeka. Tu je tajomstvo: je to v skutočnosti nie je produkt, ktorý na ňom toľko záleží, ale nástroj, ktorý používate. Čo je to!

To je správne. Chytiť (nový, čistý) mäkkými štetinami zubnej kefky a to sprej s lakom na vlasy. Tento je obľúbený väčšina kadernícke:

Ako alternatívu k laku na vlasy, môžete použiť k vyhladeniu alebo lesk posilňujúci sérum. Tieto krepovateniu Ease jeden bude fungovať skvele.

Potom stačí použiť kefka na zuby čistiť nadol časti, ktoré chcete skrotiť, a máte hotovo! Kader zameral na a vyhladené, bez váženia po zvyšok svojho účesu.

Milujete soft, n Fuzzy dieťa vlasy haló efekt? Alebo ste v tíme Super-elegantný? Máte trik sami pre nakladanie s baby vlasmi?

load...