Krása

Ako si vybrať (a udržiavať) správnu farbu vlasov

Ako si vybrať (a udržiavať) správnu farbu vlasov

Marie Robinson

Marie Robinson je späť! Ako som už povedal, keď som predstavil prvý vid v tejto sérii, ona nie je len režisér farba Clairol (vážne dôležitý koncert), ale takisto vážne Big Deal v Celeb-pristáť, pretože ona je go-kolorista pre mnohých (najviac? ) z našich najobľúbenejších hviezdičkou, vrátane ScarJo, Natalie Portman, Rachel McAdams a ďalšie. Takže si môžete pochopiť, prečo, pre krásu ed, len byť v rovnakej miestnosti s ňou, je celkom zvláštne, nieto dostať možnosť vybrať si svoj mozog! Zomrel som a šiel do krásy neba.

load...

Naposledy sme počuli o módnych odtieňoch pre leto '11 a zodpovedajúce Clairol prodz kúpiť, pretože som chcel byť servicey. Dnes dostanete 7 úžasné tipy na všetko od zistenia správny odtieň, ako často je to bezpečné farby.

(PS :. Prosím, odpustite krátkej prestávke Na editora videí Nie je to tak, že som flákania na preskúmavanie-au contraire, som vlastne ešte raz v strede testovania asi 15 rozdielna a veľmi vzrušujúce prodz pre nadchádzajúce príbeh v rozšírením. Budem hlásenia skoro na niektoré inovácie sooper-cool).

Medzitým, pre tých z vás, ktorí farbu vlasov, alebo sú trochu sorta premýšľať o tom, tu je zbrusu nový Farba vlasov 101 vid:

Niekoľko z týchto myšlienok môže znieť povedome, ale ak to tak nie je Teraz budem jemne postrčiť vás na pár starších príspevkov: Už som písal o tom, ako sa môj život zmenil, keď som sa zastavil len to upozorní a prešiel do základnej farby / zvýraznenie kombinácia. (Stručne povedané, to je dôvod, prečo celebrity vlasy vždy vyzerá tak úžasné.) A tiež sme hovorili o tom, ako neexistujú žiadne pravidlá už pre nielen make-up, ale aj farba vlasov. Trik je nájsť konkrétne tón, ktorý lichotí vám, a môžete len prekvapiť sami seba s tým, čo vyzerá dobre.

Povedz mi:

Robíte all-over základné farby, alebo len podčiarkuje? (Ak ste prirodzene myš, robí to ako bude fúkať vašu myseľ, prisahám.) Keď už hovoríme o ohromujúci, čo urobíte filozofia Máriinom k ​​výberu správneho odtieňa. Domnievate sa, že niekto môže mať akúkoľvek farbu? Ak ste Salon-colourer, myslíš, že by mohol pokúsiť sa dotýka vaše korene sami doma?

load...
load...