Krása

Ako sfarbiť ázijské vlasy doma

Ako sfarbiť ázijské vlasy doma

Jamie Chung je Ombre vlasy.

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie vlasov, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Mám ázijské vlasy. Bude Ombre fungovať? Čo odtiene by som mal ísť? Vďaka! - Ka

load...

A: Hovorili sme veľa o Ombre farbu vlasov trendu -ktorý zahŕňa postupnú zmenu farby od najtmavšej, pri korienkoch, aby najľahší na koncoch.

Som dostal veľa čitateľské otázky o tom, či vzhľad môže byť vykonané na ázijskej vlasy. Môže! Spýtal som sa pre kolorista Luis Pacheco zdieľať svoje tipy. Pokračuj v čítaní.

Ázijské vlasy je náročnejší, pretože hrúbky, tmy a koncentrovaných úrovňou pigmentu. To znamená, že odolá drží na farbu, a ak sa pokúsite ju zosvetliť príliš veľa, môže to byť vulgárne. 

Ak chcete zabrániť tomu, aby deje, snaží sa zostať v dvoch úrovniach vašej prírodnom odtieni, či už ísť na vzhľad Ombre:

Alebo all-over svetlejšie farby:

load...

Ak chcete ísť ľahšie ako to, postupovať opatrne. Ľahšie idete, tým väčšiu šancu na brassiness:

Jedná sa o ľahký ako môžete ísť (nikdy ísť blond):

Ako si vybrať tú správnu farbu

Drž sa od studené farby-čokoľvek s modrou, zelenou alebo fialové tóny. 

Ázijské ženy majú tendenciu mať zlaté tóny pleti, takže vyzerajú najlepšie v teplých odtieňoch, ako sú zlaté, medenákov a červenej. Vaša stávka najbezpečnejšie je vybrať teplý tón v zlate alebo karamel rozsahu.

Tiež je potrebné dostatok farby získať úplné absorpciu. Vzhľadom k tomu, ázijské vlasy, je tak silný, môže to robiť farba aplikácie celkom náročné. Jedným z riešení je kúpiť viac ako jedno políčko farbivá na vlasy, ktorý používate, budete potrebovať dva alebo tri boxy. 

Prípadne skúste Clairol Nice, n Easy Color Blend Pena. Vzhľadom k tomu, že je to pena, dostanete väčší objem produktu a je to jednoduchšie šíriť. Tieto dva faktory kombinujú, aby pomohla zaistiť, že vlasy je úplne pokrytý a nasýti farbou.

Bez ohľadu na to, akú farbu použiť, ak ste pokrývajúce šedá, nechajte to na dobu ďalších 10 minút, pretože ázijské vlasy môžu byť veľmi tvrdohlavý.

Aj s farbou, ázijské vlasy sú pomerne odolné a nevysychá tak ľahko ako ostatné typy vlasov. Avšak, mali by ste naďalej používať dobrý kondicionér po farbení. 

Ako Ombre ázijské vlasy

Ak máte panenský vlasy:

  1. Vyberte si odtieň farby na vlasy, ktorá má dve (tri úrovne max) svetlejší ako je vaša prírodná farba. Drž sa ďalej od všetkého príliš blond a držať s teplým, tón v tóne farby. 
  2. Časti vlasy do štyroch sekcií. (Rozdeľte ju od ucha k uchu a od stredu čela k stredu zátylku krku.) Pomocou gumičky, časť z poslednej tretiny vlasovej dĺžky koncov vlasov v každej sekcii.
  3. Naneste farbu na rozdeľoval off koncoch a nechať ho sedieť po dobu približne 20 minút.
  4. Odstráňte gumičky a šíriť farbu asi palec nad vopred rezu mieste, kde použité pružné pásky byť. Urobte si čas, budete potrebovať hladký prechod z tmavej na svetlo, nie pruhom okolo dolného obvodu vaše vlasy. Akonáhle ste spokojní s miešaním, nech farba sedieť po dobu ďalších 10 minút.
  5. Umyť si vlasy, kondíciu a štýl ako normálne.

Ak vaše vlasy už má tmavo trvalé farbivo v tom, odporúčam vidieť radu profesionálov. Farba nemôže zdvihnúť farbu.

Ako Zvýšiť ázijské vlasy s tmavšou farbou

V prípade, že uvažujete o tom ísť tmavšie. Môj osobný favorit pre Aziatov je prirodzené lesklé čierne alebo najtmavšie hnedé.

Odtiene, ktoré vám tento pohľad patrí Pekný, n Easy miešaná farba pena # 2 - Čierny, Perfect 10 v # 2 - čierny a prirodzené inštinkty v Ebony.

load...