Krása

Ako sa zbavím pupienka, rýchlo?

Ako sa zbavím pupienka, rýchlo?

Už je to nejaký čas, čo sme urobili Twestion! To je Twitter otázka, ak ste sa práve vrátili z roku 1998. (A nabudúce, môžete sa opýtať mi tvoje tu). Tento konkrétny problém, ale je natoľko univerzálny, že sa klenie nad generácií, to bol problém v roku 1998, av roku 2008, a som si istý, že bude trvať do roku 2018 a ďalej. Hovorím o okamihov v živote, kedy si jednoducho musí mať čistú pleť a potom ajhľa, sú ochorieť na gigantické červeným vady v najviac viditeľnom mieste možného. Oh, ľudstvo!

load...

Tu je Simonov Twestion: HELP! Mám obrovskú škvrnu na tvári a mám svadbu kamaráta na So! Ako môžem zbaviť to rýchlo!

Teraz je krása Twitter nie je len do limitu 140 znakov (s núteným stručnosti, že ja, pre jedného, ​​oceniť, pretože mám tendenciu tráviť svoje dni pracujúce cez 1200-slovo články z časopisov). Je to tiež skvelý spôsob, ako dav-source, takže vaše Twestion nie je len odpovedal moi, ale aj kompletné Twitterverse (a Facebook-verš, pretože som tam vyslaný na otázku príliš). Možnosti, ľudia! To je to, čo je to všetko okolo.

Takže tu je záťah z toho, čo oni a ja, prisahám by k okamžitému zničeniu zit. Ak máte obľúbený liek, dajte nám vedieť v komentároch!

Výrobky, ktoré HUNT akné DOWN

Nie jeden, ale dva Tweeples odporúča tento (ktorý si môžete kúpiť v Kanade na Sears). Obsahuje šalvia esenciálny olej.

@EpicMakeup: pre zits Milujem SAMPAR je Prodigal Pen - ju použiť na všetkých mojich celebrity klientov! Získajte jeden!

@FournierComm: @SamparParis Prodigal Pen je najlepšie, ako sa zbaviť rýchlo nežiaducich pupienkov a vonia skvele

Potom je tu tento starý obľúbený, zdanlivo štúdie ukazujú, že tea tree olej je rovnako účinné ako benzoylperoxid, ale s menšou podráždenie. (Niektoré derms vyvrátiť, však, tak to môže byť otázka pokusov a omylov, aby videli, čo pracuje pre vás.)

load...

@Gimped: Body Shop je Tea Tree Oil. Zvyčajne zmizne bane počas 2-4 dní.

Nie som si istý, čo sa účinné látky sú tu, ale to je toner, ktorý by bolo skvelé pre celoplošné zit sušenie energie:

@kjourdanduff: Mary Kay Blemish Control Toner medzi ostatnými položkami.

A to glykolová a bodové ošetrenie na báze kyseliny salicylovej znie veľmi sľubne:

@krystalmaietta: Marcelle AC-RIEŠENIE Imperfection korektor. Dokonca aj moja najhoršia kazy netrvalo dlhšie ako 2 dni.

Nasledujúcich niekoľko Recos prísť cez Facebook. Aktívne v tejto prírodnej jeden je kyselina salicylová:

Courtenay hovorí: Aveda Outer Peace Acne Spot Relief. Úžasné a nie plná bláznivých chemikálií

Ďalšou možnosťou kyselina salicylová:

Marisa hovorí: Clinique Spot liečby alebo akékoľvek iné salicylová 10% liečbu. Kyselina salicylová je beta-hydroxykyseliny, takže preniká hlboko do póru zabiť zložitosťou dovnútra.

A tu je ešte tretia možnosť kyselina salicylová:

Mary hovorí: Oh človeče! Len som začal používať "No Zit Sherlock" od Bliss, a páči sa mi to tak far.but je to len jeden deň. Budem ťa priebežne informovať!

Samozrejme, že tento zoznam by nebol úplný bez benzoylperoxidovým kričať-out. Len som zhrnula akné príbeh, tak z hľadiska over-the-counter veci, to je najviac derms 'go-prísada (hoci to môže byť sušenie / dráždi, ak nie ste, že mastná).

Thomas hovorí: Clearasil Ultra Rapid Action Liečba krém, been using ono rokov a je to skvelé pre redukciu efektu červených očí, rovnako ako veľkosť!

Nikdy som nepočul o tejto ďalšej, a tak som si predstaviť, že je k dispozícii len v Spojených štátoch, ale toto je zrejme k dispozícii na Walmart, COST a Rexall a funguje to s použitím benzoyl peroxid, kyselina salicylová a benzalkoniumchlorid (antibakteriálne).

Michelle hovorí: Akné Voľný systém. Môžete ju získať v lekárňach a funguje lepšie ako proaktívne! Bolo to pomocou celé roky.

IF je to skutočne núdza

Dva Tweeps navrhol cestu do Derm (okrem iného, ​​mám rád @ návrh beautywoome svoje uplatnenie [fake] tan):

@beautywoome: Síra mlieko a opálenie! Vážne. A ak je to cystická dostať do Derm napichnúť, že s ** t s kortizónu @vivp! Dostatok času na návštevu Derm pre kortizónu výstrel? extrémne opatrenia, ale na druhú stranu je to svadba

A to je výborná rada (čo môže vyvolať nasledoval som pre túto udalosť)! Väčšina veľkých miest bude mať akné kliniky, ktoré uspokoja havarijné, často rovnaký deň stretnutia. (V Toronte, skúste Toronto akné kliniky. Myslím, že tí účtovať niečo ako 10 €.) To, čo budem robiť, je vstreknúť pupienok s kortizón, ktorý bude výrazne znížiť zápal a urýchlenie hojenia. Obvykle začne ísť dole v priebehu niekoľkých hodín, a to do 24, bude ploché ako doska a úplne pokrývajú-up-schopný.

Proste nejdú pre tento liek príliš často, pretože opakované injekcie do rovnakého miesta môžu pokožku ešte vyzerajú zapadnuté (pretože tkanivo atrofia). Verím, že väčšina miest nebude robiť viac ako tri injekcie na rovnakom mieste, a v skutočnosti, ak máte tieto druhy otázok, potom budete potrebovať viac dlhodobé nápravy. Y'all vedieť navrhujem tento. (Aj keď Nora cez Facebook, hovorí: Blu-u je to jediná vec, ktorá pracovala pre mňa je to trochu drahý, ale stojí to za to !!)

Môj osobný núdzový pupienok PROTOKOLU

Ešte čítaš? Dobre, pretože to je to, čo mám robiť v tých vzácnych predmenštruačný čase, keď som si nevzala svoju treščej pečene olej a moja koža rozhodne by som mal byť potrestaný.

1. Viem, že každý hovorí, že nikdy sa snaží získať pupienok sám, a to je dobrá rada! But niekedy stačí, aby v záujme urýchlenie hojenia. V prípade, že pupienok je "zrelý", teda ani jeden z tých tvrdých, pod-the-koža druhu, čo chcete urobiť, je vziať sterilizované ihly (prosím skontrolujte, či je sterilizovať, asi 30 sekúnd v peroxid vodíka alebo trením alkohol bude robiť ), a potom jemne preraziť epicentre (tiež sterilizované) pupienok.

2. Potom, tiež jemne zatlačte na oboch stranách pupienok s prstami. Aj zabaliť baňa v Kleenex tak, že sú tiež sterilné. Je veľmi dôležité, že stlačíte dole a nestláčajte, pretože nechcete, aby poškodenie alebo rozdrví kožu.

3. Ak niektorý "veci" vyjde, skvelé! Ale aj keby nie, nesnaž sa to stalo preto, že budete robiť len k zhoršeniu situácie. Namiesto toho, sterilizovať plochu opäť a prejsť na.

4. Bentonit íl!

Hovorím ti, to Shizu je lepšie ako akýkoľvek over-the-counter akné produkt som sa snažil. Triasť trochu prášku na dlani (nebudete potrebovať veľa), a potom ho zmiešať s malým množstvom vody, kým sa tvorí pastu. Naneste ju na vyrážku cez noc, a ja prisahám, že vyschne to ako kúzlo. Bentonit je jednoducho neuveriteľné pri vyťahovaní nečistoty, ako nič iné som kedy použil.

UPDATE: Objednať Bentonit Prášok z Well.ca-žiadnu minimálnu objednávku a doprava zadarmo v Kanade!

Iné, než to, že niektoré ďalšie veci, ktoré pracovali pre mňa sú: a) čerešničkou pupienok znížiť zápal; b) praskanie je Advil (tiež zlozi zápalu); c) prepínanie je s Zeno Hot Spot; a d) zdvojnásobil na protizápalové stravy, napr. Divoký losos, zelený čaj, čerstvé ovocie a zelenina, veľa vody, a samozrejme, dvojité dávky olej z tresčej pečene.

Má mega zit vôbec zničil špeciálnu akciu pre vás? Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov, liečby alebo opravné prostriedky? Čo zit-zabijaci Prisaháš tým?

load...