Krása

Ako sa Jennifer Aniston dostala tak jasne na premiéru TIFF tortu

Ako sa Jennifer Aniston dostala tak jasne na premiéru TIFF tortu

Ako roztomilé je Jennifer Aniston tu v Toronte premiéru svojho nového filmu,, koláč '?

Všetci hovoria o svojej úplnej (tj bradavka-odhaľujúce) čiernych šatách. Ale ja, meh, že som viac zaujímajú o to, čo urobila, aby sa tak sakramentsky GLOW.

load...

Chcem povedať, pozrite sa na tohle:

Prekrásna jasný, iskrivý oči. Dlhými riasami. Ružové líca. Prirodzený (čítaj: non-Botoxed) čelo. Pri 45 ° C, Len stále vyzerá fantastique.

(A nevadí, že jej korene vyzerajú trochu popolavý tu. Som si istý, že je to len osvetlenie, pretože vlasy je obvyklý zlatý dokonalosť v ostatných obrázky.)

Mám lopatka z Jenin maskérka Angela Levin, o tom, ako ona vytvorila tento pohľad:

"Začal som prepping Jenin pokožku Aveeno pozitívne žiarivú pleť Rozjasnenie Daily Scrub. Je to veľmi jemný a zanecháva pleť čistú a sviežu, čo je ideálne povrch pre aplikáciu make-upu.

"Pokračoval som s použitím Aveeno pozitívne Radiant Denný hydratačný krém SPF 15 na tvár a krk. Len miluje tento krém, to je svetlo na kožu a je veľmi účinný pri zachovaním hydratovaná a posilnil po celý deň.

"Potom som sa prihlásil tenkú vrstvu základu Chanel, dokonalosť Lumière Velvet, v dvoch farbách :. 60 Beige na krku a vonkajšie oblastiam tváre, a 50 Beige v centre Tým, že to robí očné okolie, pery a líca trochu jasnejšie.

"Potom som použil Chanel Les béžové v N50 ako bronzer na čelo, bradu a líca s použitím kefy, ktorý je súčasťou výlisku. Tento produkt mám rád, pretože to je matný a môžem postaviť aplikáciu ťažšie alebo ľahšie.

load...

"Za svoje kontroly, zmiešané Aj Chanel Cream Blush v Chamade s Make Up For Ever Cream Blush 335, a jemne nanášať prstami, prirodzený vzhľad slnkom pobozkal.

"Po použití všetky krémy a prášky, som sa zamerala na očiach a použili kombináciu Revlon očné tiene v čokoláde a Melon a Edward Bess Prismette očné tiene Quad v Cosmic Bliss. Všetci sú bohaté, teplé farby, ktoré naozaj vyvediem Jenin nádherné modré oči , 

"Vždy som dokončiť oči jedinému Chanel nenapodobiteľným Intense Mascara v Čiernom -no očné linky sa používajú pre tento vzhľad.

"Ak chcete dokončiť vzhľad Aj mierne naplnený obočia s Senna Sketch-A-Brow Pencil in Light Taupe."

Žiadna zmienka o tom, čo je na perách. Možno je to len číra balzam?

Tu je návod, ako sa to všetko zišlo:

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Jenin vzhľad tu? Už ste vyskúšali niektorý z produktov Angela používaných na nej?

load...