Krása

Ako pridávať zvýraznenie tmavo hnedých vlasov doma

Ako pridávať zvýraznenie tmavo hnedých vlasov doma

Od Mila Kunis k Katie Holmes na Victoria Beckham, aby sa Selena Gomez, mnoho osobností, ktoré sú považované za najkrajšie ženy na svete sú predovšetkým známe pre svoje dlhé, tmavé kadere. Brown sa stal novým blond a lesklé, dlhé a lesklé sú všetky slová, ktorá príde na myseľ, keď premýšľal o týchto A-zoznam hrivy.

load...

Tu v Británii, Cheryl Cole sa stal národ je zlatíčko a najfotografovanejšia žena v Británii počas svojho trojročného stint ako sudca na X Factor. Vlasy mala pravdepodobne ako slávny (ak nie viac), ako jej vystúpenie bolo! Je spravodlivé povedať, tie skákacie gaštanové zámky boli túžil po by skoro každý, kto položil oči na ne.

Tá vec, o ktoré majú prirodzene tmavé vlasy, však je, že je to notoricky náročné zvýrazniť. Trochu subtílne, tón v tóne rozmer vyzerá skvele, ale všeobecne, ženy s tmavými vlasmi mali vyhýbať niečo ľahší ako tmavo blond upozorní (ak je to úmyselné vyhlásenie / módny vzhľad).

Megan Fox vlasy je dokonalým príkladom toho, tmavé vlasy s teplom a rozmerom, ale bez ohrozenia bohatosť brunetka:

Chcete sa dostať tento pohľad doma? Chystám sa vám ukázať techniku ​​pre pridávanie subtílne BALAYAGE (ručne maľované) upozorňuje na tmavé vlasy. Táto metóda je mimoriadne jednoduchá a dáva mierne slnko-pobozkal a letné pohľad na tmavé vlasy.

Čo budete potrebovať

Garnier Nutrisse permanentná farba vlasov u 63 Light Golden Brown (alebo hnedý cukor):

Presný odtieň kefa (pretože sa jedná o BALAYAGE techniku, menšie svoj kefka, tým viac prirodzený to bude vyzerať):

Budete tiež chcieť, aby:

 • Plastová misa
 • Väčšia odtieň kefa pre miešanie farieb
 • Plastové rukavice
 • load...
 • Časovač

Ako aplikovať farby

 1. Začnite s suché vlasy.
 2. Používanie 63 Light Golden Brown zmiešajte developer s farebným creme v plastovom mise.
 3. Počnúc okolo tváre, použite menšie štetec na maľovanie niekoľko tenkých upozorní dole z blízkosti koreňov na končeky vlasov. To by nemalo byť príliš silná, ako ste len vytváranie pohybu a dimenzie a nejaké svetlo okolo tváre, ale nie super-jasné pruhy.
 4. Deje okolo bokov a zadnej časti vlasov, začne od polovice dĺžky a štetcom farbu až do konca v reťazci. Môžete urobiť to trochu silnejšie, pretože budú napodobňovať vzhľad slnkom pobozkal.
 5. Nechať sa vyfarbovať počas 25 minút.
 6. Opláchnite studenou vodou, kým beží jasné, a potom šampón a stav. Je to dobrý nápad nechať kondicionér na asi dve minúty.
 7. Opláchnite znovu, a potom suché a štýl ako normálne.

Už ste sa stretával s zvýraznenie vaše tmavé vlasy? Už ste niekedy skúšali na tón v tóne BALAYAGE techniku, ako je tento? Kto je váš tmavá bruneta celebrity inšpiráciou?

load...