Krása

Ako pridať svetlé hnedé vlasy doma

Ako pridať svetlé hnedé vlasy doma

Má niekto všimol posun smerom k väčšej prirodzene vyzerajúce, "možno, že sa narodí s ňou" farba vlasov v poslednej dobe? Ženy dávajú svoje svetlovlasý upozorní na hordy! Už dosť utrácať stovky mesačne údržbu, a ktorí sa rozhodnú zostať brunetka po celom tele, u zdravých výhľadových svetle hnedých tónoch. Oveľa nižšie nároky na údržbu ako umelé blondína alebo červenú; oveľa lacnejšie príliš.

load...

Hnedé vlasy je tiež super-sexy. Bol to opakujúce sa téma s víťazmi FHM je najzvodnejšia žien roka ocenenie, ktorí častejšie ako nie, sú brunetky nie blondínky. Zamyslite sa: Cheryl Cole, Halle Berry, Megan Fox, Jennifer Lopez, Kelly Brook a Mila Kunis (ktorý tento rok prevzal prestížne korunu). Možno, páni nemajú prednosť blondínky, po tom všetkom!

Väčšina ex-blond-zvýrazňovače prirodzene spadajú do temnej blond až stredne hnedé farebnej škále. Avšak, ľahké brunety majú často problém "nemastný neslaný" color-to nemôže rozhodnúť, či je blond alebo hnedé.

V tomto prípade trochu zjasnenie môže byť výbornou alternatívou k ísť svetlejší alebo tmavší. Pozrite sa na Lauren Conrad na možná moja obľúbená farba vlasov EVER existovať:

Môžete získať rovnaký efekt jemne zosvetlenie koncov a niekoľko prameňov okolo tváre. To vám dá vzhľad slnkom pobozkal, ktorý si zachováva svoju bruneta, ale dodá určitý jas. (Shame Lauren ani neviedol to po dlhšiu dobu.)

Aj keď som vždy odporúčame ísť do salónu, ak chcete perfektné slnkom pobozkal upozorní, môžete ľahko obnoviť tento druh tón v tóne dimenzii pomocou bruneta domácej farbu na vlasy kit. Je prakticky nemožné sa dostať zle, a verte mi, som použil skoro každú značku a farbu vonku.

Čo budete potrebovať

Garnier Nutrisse permanentná farba vlasov u 70 Temný prírodné plavovlásky (alebo mandľový krém):

load...

Garnier Nutrisse permanentná farba vlasov u 90 Light prírodné plavovlásky (alebo Macadamia):

Presný odtieň kefa (pretože sa jedná o BALAYAGE techniku, menšie svoj kefka, tým viac prirodzený to bude vyzerať):

Budete tiež chcieť, aby:

  • Plastová misa
  • Väčšia odtieň kefa pre miešanie farieb
  • Plastové rukavice
  • Časovač

Ako aplikovať farby

  1. Začnite s suché vlasy, štylizovaný tak, ako si ju normálne páči.
  2. Zmiešajte každú z farebných krémy, 70 Temný prírodné plavovlásky a 90 Light Natural plavovlásky s ich vývojárov fliaš.
  3. Pomocou presného odtieňa štetec, maľovať 90 svetlý zemného Blonde v tenkých prameňov okolo tváre, vytvára drobné vyzdvihuje z blízkosti koreňov na končeky vlasov. Kefa farby na niekoľkých ďalších prameňov okolo hlavy k vytvoreniu multi-dimenzionální vzhľad. Farbivo je silná, takže sa nemusíte starať o to ovplyvnilo zvyšok vlasov. Nechajte to na spracovanie po dobu 10 minút.
  4. Po 10 min sa, uplatňovať 70 Temné prírodné blondínka s kefkou na končeky vlasov. Použite štetec perie farby mierne nahor, takže nie je deliaca čiara. (Ale nebojte sa, je to tak blízky farba, ktorá tam bude takmer žiadny kontrast).
  5. Nechať sa vyfarbovať počas ďalších 25 minút. To znamená, že 90 Light Natural Blonde bude musieť byť na dobu 35 minút celkom, ale nebojte sa, pretože sa nedarí tak, ako svetlo na krabici, budete len získať jemný strednej blondína oživiť tvár.
  6. Opláchnite a potom šampón, stav, suché a štýl ako normálne.

Už ste vzdal upozorní na prirodzené svetlo brunetka? Už ste vyskúšali túto techniku ​​pre rozjasnenie farbu? Kto je váš konečný celebrity svetlo brunetka?

load...