Krása

Ako opraviť suché, popraskané nohy

Ako opraviť suché, popraskané nohy

Nechcel som, aby túto emailovú hore. Prisahám:

Som suché, popraskané nohy nosiť žabky po celú dobu a v behu. Aké produkty môžem použiť, aby mi dal hladké, pružná tootsies želám? Vzhľadom k tomu, vazelína intenzívny záchranné Hydratačný krém na nohy som používal nie je robíš hovno. Pomoc!

load...

Podpísaný, Cracked Out

Teraz som sa môže alebo nemusí vedieť, "Prasknuté Out" osobne. (A ona môže, ale nemusí mať práve napísal skvelý kus ELLE Kanade na príbuzné emisné-šelak Mani.) Ale rovnako! Myslím, že jej problém je spoločný jeden, pretože tak veľa produktov tam vonku sú proste oslávil krémy na ruky vydáva za nohy krémy. (Ospravedlňujem sa, vazelína.) Ak máte suché nohy si naozaj nemôže pohrávať. Musíte zavolať do veľkej zbrane.

Mágia ingrediencie: Močovina

To, čo väčšina dokumenty vám povie, je použiť krém na nohy, ktorá obsahuje látku zvanú močoviny.

Čo to urobí, je hydratujú suchú pokožku zmäkčením tvrdú vrstvu (to je nazývané "nadržaný vrstva", verili by ste tomu?), Což znižuje straty vody a chráni kožnú bariéru.

Dodáva sa v celom veľa rôznych silné, takže ak váš problém je obzvlášť závažný, môžete si ho na predpis verziu (asi 40% močoviny) z pedikér. Ale over-the-counter, väčšina prípravky hodiny do okolo 10%. Rovnako ako ten chlap z Eucerin.

Neostré používa na výrobu naozaj dobrý taky, ale nie som si istý, že je stále k dispozícii. Ak chcete ísť o niečo silnejší, väčšina z možností sú z akejsi náhodné, non-tradičné značky, ktoré nájdete zastrčený na spodnej polici v lekárni. Použil som túto z kožných terapie a 22% močoviny, funguje to skvele. Ale len preto, aby ti, že varovať určite vonia liečivý:

load...

Ďalšou možnosťou, ak sa vám páči vaše nohy krémy, aby sa viac luxe a / alebo prírodné: Tento paraben-free, 71% organické jeden z SpaRitual (teraz k dispozícii na Mural!), Ktorý práve pristál na mojom stole.

Teraz, že neobsahuje močovinu, takže by nemal byť najlepšie ako super-suché nohy. Ale ja som použil niekoľko dní a hneď som naozaj ohromený jeho hydratačné schopností. (Samozrejme, že by bolo lepšie, než ten vazelínou ste používali, Cracked odchádzať.) A bonus: Len som umiestnil vôňu. To je McDonald oranžový nápoj! (Som na rolu v poslednej dobe. Najprv to bol Joe Čerstvé ovocie roll-up balzam na pery).

Ďalšie tipy pre suchú nôh

Nezáleží na tom, aký produkt ísť, budete musieť používať po dobu niekoľkých týždňov vidieť rozdiel. (V skutočnosti, ak ste neboli použitie krém na nohy pravidelne pred aj tento akt sám, s akýmkoľvek typom výrobku, môže mať obrovský rozdiel. Keď moji pedikúra dámy vždy mi povedať.)

Ak môžete nosiť ponožky na chvíľu potom, čo ju aplikovať, že pomôže tiež (pretože udržiava krém na nohy dlhšie). Skúste ponožky alebo topánočky od AirPlus pre ňu (najmäkšie, coziest materiál na svete, pokiaľ ide o mňa). Majú vstavaný hydratačný!

A nezabudnite sa odlupovať z toho suchú pokožku aspoň raz alebo dvakrát týždenne, s nástrojom, ako je tento od Tweezerman:

A potom, môžem vám zaručiť, že chlapci, ako dlho budete držať krok s odstraňovanie chĺpkov, vaše nohy budú nikdy vyzerať takto:

Bolo to, že hobit?

Dobre, teraz mi povedz.

Trpíte suché, popraskané nohy rovnako? Ako si udržať je mäkké a hladké? Alebo ste len čakajú na jeseň príde okolo, takže sa môžete vrátiť k ich úkrytu v uzavretou špičkou topánky?

load...