Krása

Ako opätovne aplikovať opaľovací krém na váš make-up

Ako opätovne aplikovať opaľovací krém na váš make-up

Jedným z najviac nepríjemných vecí, o ochranu proti slnečnému žiareniu, je, že to trvá len niekoľko hodín predtým, než budete musieť dať na nanovo. 

To preto, že veľa vzorcov začínajú rozkladať na slnku, stratí svoju zasľúbenú úroveň ochrany. Dokonca aj naše vlastné prírodné mazu môže spôsobiť krémy rozobrať. Takže v závislosti na tom, koľko UV žiarenia dostaneš a koľko ropy vaša pokožka produkuje toto číslo SPF na etikete môže byť jediným spoľahlivým po dobu niekoľkých hodín. 

load...

Jediným spôsobom, ako vyriešiť tento problém je použiť znovu, znovu platiť, re-platiť, povedzme dermatológov. Čo je jednoduché, ak ste na pláži niekde, alebo vo vašej záhrade. Nie je to tak praktické pre priemerného, ​​živá, make-up, na sebe žena s miest ísť a ľudia vidieť. 

Nie som asi dať na ochranu proti slnečnému žiareniu a make-up v dopoludňajších hodinách, a potom budú musieť umyť tvár a celý proces opakovať zakaždým, keď sa po celý deň pop staré von. Ani som len budem pridávať ďalšie mastný krém na opaľovanie na môj make-up. To by zničiť moju starostlivo aplikovaný základ a korektor, ma opustil s viditeľným začervenaním, škvrny a lesklým povrchom. 

Našťastie, tam sú niektoré výborné riešenie tohto spoločného ochranu proti slnečnému žiareniu hlavolam!

Niekoľko produktov existujú, ktoré sú ideálne pre ochranu pred slnečným žiarením touch-up. Môžete nosiť jeden v kabelke, alebo mať jednu v kancelárii šuplíku. Keď budete potrebovať, že ďalší kúsok ochranu pred slnečným žiarením, sú ľahko použiteľné právo na vrchole svojej make-up, aby bolo nutné robiť svoju tvár znova.

Aj napriek tomu odporúčame začať svoje ráno s dobrou použitie vášho obľúbeného širokospektrálny ochranu proti slnečnému žiareniu. Tieto výrobky som odporučila tu by nemalo byť náhradou za to, ale add-ons, na, povedzme, rýchly beh obedňajšiu kávu alebo váš chôdze domov z práce. 

Ak viete, že budete mať vonku na priamom slnečnom svetle V prípade akejkoľvek významné množstvo času počas dopravnej špičky (10 do 4pm), ja by som ešte zostať u tradičného opaľovací krém, ktorým dôverujete a re-používať ju veľmi dôkladne každé dve hodiny-make-up Do čerta. Istota je istota, v tomto prípade!

load...

Inak, tu sú produkty mám rád pre každodennú ochranu proti slnečnému žiareniu opätovné použitie:

1. Clear Krém na opaľovanie s rozprašovačom

Zvyčajne sa dozvie o striekanie na ochranu proti slnečnému žiareniu pre telo. Ale ak môžete nájsť ten, ktorý je ľahký a ide o jasné, že v skutočnosti je veľký formát pre váš tvár, na hornej strane make-upu. To už nemôže byť jednoduchšie použiť, stačí k zahmleniu a počkajte niekoľko okamihov na to, aby vyschnúť dole.

 • Coppertone Jasne Sheer Krém Spray SPF 30: Jeden z najlepších sprejov som našiel. Je jasné, zasychá matný a nespôsobí akné. Na drugstore.com a Well.ca.
 • Kinesys Spray-On bez alkoholu opaľovací krém SPF 30: Tiež som mal šťastie s touto značkou; To je skvelá voľba, ak chcete, aby sa zabránilo alkoholu, oleja a vône. Na Amazon.com, drugstore.com, Well.ca a Amazon.ca.
 • Neutrogena Ultra Sheer Mist telo Opaľovací krém SPF 30: Tenhle hovorí telo, ale že to bude fungovať na tvár, je to tiež olej-free, ale viac ako hydratačný Coppertone. Na Amazon.com, Ulta krása, drugstore.com, Well.ca a Amazon.com.
 • Goldfaden MD Slnečná clona SPF 30: Jedná sa o rýchlo absorbovať a parfumácie sprej, ktorý obsahuje ako chemické a minerálne filtre. Na Amazon.com, Beauty.com, Bloomingdale, SkinStore, B žiariace a Net-a-Porter.
 • Dr Dennis Gross kozmetiku Sheer Mineral Sun Spray SPF 50: Tento sprej je pre vás, ak chcete tie chemické všetky minerálne filtre nie. V Sephora, Beauty.com, B žiariace a SkinCareRx.

2. Prášok Opaľovacie

Prášok krém pokračuje ako každý púdru, okrem toho, že obsahuje rovnaké minerálne zložky, ktoré sú v minerálnych opaľovacích krémoch: oxid titaničitý a oxid zinočnatý. Tiež známy ako "suchý ochranu proti slnečnému žiareniu," je to najmenej pravdepodobné, že možnosť zmrvit make-up. Bonus: Most prišiel v praktickom prenosnom formáte, takže nemusíte so sebou nosiť samostatnú kefou. Vždy som držať jeden z nich v kabelke v lete.

 • Colorescience Sunforgettable Minerálne Opaľovacie Brush SPF 50: Myslím, že to bol pôvodný prášok proti slnečnému žiareniu; má vysokú úroveň ochrany a je dodávaný v štyroch odtieňoch. V Sephora, Amazon.com a SkinCareRx. 
 • Eminencia Sun Defense minerály SPF 30: Tiež som používať tento produkt, ktorý je k dispozícii v priesvitnej spolu s piatimi odtieňoch. Na Amazon.com a SkinCareRx.
 • Jane Iredale Powder-Me Dry Opaľovací krém SPF 30: To má huba aplikátor namiesto štetca; existujú tri odtiene, vrátane priesvitné. Na Nordstrom, Beauty.com, Amazon.com a SkinStore.
 • Peter Thomas Roth Mastná Problem Skin Instant Mineral SPF 30: Nielenže matný, transparentný púder absorbuje olej, ale aj kyselinu salicylovú v boji proti akné. V Sephora, Ulta krása a Amazon.com.
 • Arcona Sunsations Minerálne make-up SPF 25: Existuje neuveriteľných 13 odtieňov tohto kefou-na ochranu proti slnečnému žiareniu prášku. Na Nordstrom, Beauty.com a SkinStore. 

3. Tónované opaľovací krém

Ak ste jedným z tých ľudí, ktorých koža "žerie" make-up ako deň pokračuje, potom tónované opaľovací krém alebo BB krém môžete pracovať dvojaký clo. Bude to nielen doplniť vašu ochranu, ale budete tiež získať nejaké extra pokrytie z odtieň, aby vaša pleť vyzerať hladšie a zdokonalil.

 • SkinCeuticals Physical Matte UV Defense SPF 50: Skvelá voľba pre mastnú pleť, tento minerál opaľovací krém absorbuje prebytočný maz a má univerzálne nádych. Na Amazon.com, SkinStore a Amazon.ca.
 • Spoluhláska Perfektné Opaľovací krém SPF 30: Ďalšie minerálne možnosťou; to je 100 percent prírodné a má strednú naprostej odtieň. Na Sephora a Well.ca.
 • L'Oréal Sublime Sun Silky Sheer BB SPF 50: Tenhle má podobný vzhľad a pocit na SkinCeuticals, ale za cenu drogérii (aj keď to nie je minerál). Na Amazon.ca a Well.ca.
 • MDSolarSciences MD creme Mineral Beauty Balm SPF 50: K dispozícii v dvoch prevedeniach, to high-SPF, minerálne BB pokrýva menšie začervenanie a zafarbenie. V Sephora, Nordstrom a Beauty.com.

4. Krém Foundation

Potrebujete viac než kamufláž tónované opaľovací krém môže dať? Zoberme si pri pohľade v časti základovej miesto. Krémovo textúrou produkty s SPF aspoň 30 môže byť zatlačený na vrchole svojej predchádzajúcej make-up, ak ste opatrní aplikovať dosť cez celú tvár. (Tip: Ak zistíte, že je potrebné prášok medzi aplikáciami, ísť na kremíkového ako RMS "Un" prášok alebo Make Up For Ever HD MicroFinish Powder -To buildable a nepôjde cake).

 • Shiseido UV Protective Stick Foundation SPF 37: Toto je stará pieseň, ale cukrovinka! Kúpil som to pre moju peňaženku pred mnohými rokmi; to oháňa na s blendable, krémovú textúru a tam sú štyri odtiene. Na Nordstrom, Sephora, Hudson Bay, Saks Fifth Avenue, Neiman Marcus a Amazon.com.
 • AmorePacific Color Control Vankúš Compact SPF 50+: Pôvodný vankúš kompaktný, bude to ochrániť vaše pokožka a hydratovaná, s buildable orosené pokrytím v piatich odtieňoch. Na Nordstrom, Sephora a Net-a-Porter.
 • Clinique Super City Block BB Vankúš Compact SPF 50: Ďalšie vankúš s high-level SPF, tento zanecháva skôr matným povrchom než AmorePacific, a má štyri odtiene. Na Nordstrom, Hudson Bay, Saks Fifth Avenue a Ulta krása.

5. Opaľovací krém make-up-Setting Spray

Posledný up je nový-ish kategórie v ochranu proti slnečnému žiareniu uličke: nastavenie spreje. Tie by mohli byť oboznámení s make-up-nastavenia spreje už ktorá hmla na viac ako hotový make-up, ktoré pomáhajú zaistite ho na mieste niekoľko hodín. Ale teraz prichádzajú v opaľovacích verziách, ktoré chránia pred UV žiarením a zároveň zachovať vaše make-up hľadá čerstvé. Sú podobné jasných opaľovacích spreje, ale s viac kože dávok a matnou povrchovou úpravou.

 • Coola Makeup Nastavenie Spray SPF 30: Aj keď táto hmla je zmatňujúci, to tiež obsahuje aloe vera a kyselinu hyaluronovú pre upokojenie a re-hydratuje pokožku. Na Nordstrom, Sephora, Ulta krása, kult krásy, SkinStore a Birchbox.
 • Supergoop! Obrana Obnoviť Nastavenie Mist SPF 50: Ide o rýchloschnúci zloženie s ešte vyššiu úroveň SPF, plus olej riadiace oxidu kremičitého a rozmarínu vôňou. Na Nordstrom, Sephora, Saks Fifth Avenue, Neiman Marcus, Anthropologie, SkinStore, SkinCareRx, B žiariace a Birchbox.

Záver

Dúfajme, že som vám dal nejaké nápady na to, ako zostať vigiliant s vašou slnečnou ochranou tento rok v lete, aby bolo nutné vzdať dokonalý make-up vzhľad! Tí dvaja môžu koexistovať, ak máte tie správne produkty, ako sú tieto spreje, prášky a vodičky, ktoré nevyžadujú umytie vašu skôr aplikovaný make-up.

Opäť platí, že nebudem obhajovať pre tieto nahradiť svoje pravidelné obľúbený ochranu proti slnečnému žiareniu (ktoré ste usilovne vzťahujúcich sa každé ráno-právo?). Sú pre udržanie v kabelke alebo v kancelárii, takže sa môžete dotknúť-up svoj SPF a zostať chránená po celý deň. No nadácie-rozmazaniu povinné!

Myslíte si, re-aplikovať ochranu proti slnečnému žiareniu v priebehu dňa? Aký je váš obľúbený krém na opaľovanie pre dotykové-up? Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov?

load...