Krása

Ako nosiť tmavú rúž: príklady celebrít, najlepšie odtiene a ďalšie

Ako nosiť tmavú rúž: príklady celebrít, najlepšie odtiene a ďalšie

Bella Thorne na Beyoncé koncertu v roku 2016.

Teraz, v zime je oficiálne na ceste (EEK!), Je to ideálny čas prejsť make-up na paletu vampier. Aj keď si asi nemožno rockovej čierne dymové oči v kancelárii (aspoň nie v mojej kancelárii), biť na tmavšie rúže môžu pridať trochu dusno do svojho každodenného make-up. 

load...

Ak to znie hrozivo, potom mám pár trikov, aby sa tmavé rúže toľko viac nositeľný. To sú moje päť najlepších tipov pre vytiahnutie vamp pery, bez ohľadu na to, aký scenár (a úroveň komfortu!). Či už ste už hojdacej odvážne Burgundies alebo len s ohľadom na obchodovanie vo svojich broskyne pre slivky, tu je, ako to urobiť tmavé právo.

1. Prejdite Tmavo Ale Sheer

Tmavá rúž je najviac nositeľné v úplnej formáte-priesvitné umývanie farbu, ktorá umožňuje vaše prírodné pery tón nahliadnuť dovnútra. Ak pracujete v konzervatívnej kancelárii alebo sú jednoducho nepríjemné ľudia hľadia na vašich úst, bude tma, ale naprostá je najjemnejšie spôsob, ako sa dostať na trendu. 

Myslím, že najlepší naprostý vzorce sú tónované balzamy na pery, ako Revlon ColorBurst Lip Butter na obr Jam alebo mojím novým posadnutosť, Maybelline Color šepkať Berry Ready. Ak ste veľmi reálna, Clinique kult Takmer Lipstick Black Honey je obľúbený pre svoje super-číre, Plumma ciele. Okrem decentné farebné boost, budú rúžu-opatrný nositelia zbožňujú tónovaných balzamy, pretože sú tak hydratáciu, nutnosť danú sezónu.

Ak už bil s určitým rúž odtieň, ale to desivé, nepriehľadná, skúste len otrela ju špičkou prsta a leštenie, aby mäkkú škvrnu. Nezabudnite nastaviť s touto klasickou zákulisie trik (# 11!). 

2. Pozrite sa na červené alebo ružové Undertones

Tmavá rúž je najviac nositeľné, keď to má trochu červené alebo ružové v ňom. Ak je to príliš purpurovo-čierna, potom skončí na zlej strane Goth, ktorý jednoducho nie je lichotivé. Namiesto toho, pozrite sa na odtiene červenej, fialovej, sčernela-červeno-modrá-červená. Myslím, slivky, čerešne, a bobule! Čím viac červených ich má, tým živší to bude vyzerať na perách. 

load...

Pre klasické tmavé peru, hľadať sčernela čerešne, ako Revlon Super lesklá rúž v Black Cherry (lepšie pre teplejšie tóny) alebo presýpacích Nepriehľadné Rouge Liquid Lipstick v ikona (chladnejšie tóny rock tento modro-červený odtieň). Tieto leštené červené vyhovovali široké spektrum odtieňov pleti a sú najviac kancelárske potreby, IMO. 

Osobne si myslím, tmavé bobule farby sú veľmi univerzálne, pretože vyzerajú dobre na takmer každého. Môžete s nimi hrať nahor alebo nadol v závislosti na príležitosti, takže budú vyhovovať noc, alebo pravidelný deň v kancelárii. Moje faves sú MAC rúž v Rebel a vyhlásení Milani Color Lipstick v Sangria. 

Pre najodvážnejší večerné vzhľad, ísť slivku. Rúže v tomto odtieni sú zvyčajne najmenej červené, takže sú o niečo viac riskantné, ale majú najväčší prínos, taky! Skúste Topshop Lipstick inhibíciu alebo MAC Lip Pencil v Nightmoth. Fresh Sugar Lip Liečba v Plum je úplná denná verzia.

PS: Ak máte naozaj chuť si peru uhlie čierne, obsedantne kompulzívnej Cosmetics robí pery dechtu dechtu, skutočne čierna!

3. Falošné Fuller Lips

Opticky, svetlé farby rozšíriť a tmavé farby ustupovať. Aj keď je to dobrá vec, pokiaľ ide o módu (ahoj, lichotivé tmavé úzke džínsy!), Že to nie je ideálne krásu, pretože tmavé rúže môžu tenké pery vyzerali ešte menšie. 

Oprava? Urobiť ako Kylie Jenner a používať tmavé Kontúrovacia ceruzka na pery mierne prečerpať svoje pery, po krivkách svojej prirodzenej línii pier, pred ich vyplnením. (To je pravda, veľká sestra Kim Kardashian nedávno odhalil toto tajomstvo Kylie svoje veľké pery vzhľad, aj keď si myslíme, injekcie tiež hralo svoju úlohu.) Kylie používa MAC Lip ceruzky v Soar a korenia.

Chcete jemnejšie zlepšenie? Pozrite sa na Michelle tipy na prečerpanie len rohy.

4. Pridať nejaký lesk

Matte textúrou rúžu môže vyzerať trochu ťažká (aj keď je to v tmavom odtieni, trochu nemŕtve). Tak skúste lesklý povrch, aby zmäkčiť vzhľad. Vysoký lesk proti čerstvým koža vyzerá redakčný šik a ani v najmenšom Marilyn Manson-esquí. Bonus: trochou lesku v strede vášho spodnej pery vytvára ilúziu plnosti.

Ak chcete získať vzhľad, a to buď vrstva jasný lesk cez tmavé rúže alebo zvoliť vysoko pigment lesk, ako Stila pobyt po celý deň Vinyl Lip Gloss v Merlot vinyl alebo Dior Addict Fluid Stick v Intrigue.

5. Nezabudnite si Blush

Zdravá dávka červenať vás udrží od vyzerať ako ste v kostýme. Oživte svoje tváre červenať v rovnakej farbe rodiny. (So ​​preskočiť teplé broskyne a koraly, ako je kontrast svojimi perami bude príliš veľa.)

S fialovou alebo purpurovou posilnil rtu nosiť chladnú ružovkasté ako Bobbi Brown Blush vo svetlo ružovej. S tmavo rudý-posilnil pere, vyberte čerešňa červenať ako NYX Powder Blush v červenej farbe.

Mám nejaké ďalšie tipy na výrobu tmavého rúž prácu? Nechať, em v nasledujúcich komentároch!

Shop príbeh

Už ste vyskúšali temnú rúže trend? Ako sa vám to vziať na seba?

load...