Krása

Ako nosiť očné linky na vodoryse

Ako nosiť očné linky na vodoryse

Otázka: Páči sa mi vzhľad tmavé očné linky na celebrity chôdzu po červenom koberci, ale nemôžem to urobiť správne. Mám veľmi bledú pokožku, prirodzené svetlo blond vlasy a svetlé riasy a obočie. 

load...

Pred odchodom na jednu noc, lemovali som veko a prívod vody s tmavo hnedou ceruzkou a pridal čiernu riasenku. Keď som prišla dole, môj priateľ povedal, že vyzeral naozaj "intenzívne" na mňa (to je jeho spôsob, ako povedať "desivé"). 

Aj normálne nosia čierne očné linky na svojom veku s čiernu riasenku, ale pridáva na očné linky na čiare ponoru nie je kompliment môjho sfarbenie? - Kate

A: Kate, ďakujem za vašu otázku.

Milujem pridanie vložku vodorysky (vnútorný lem očí). Je to naozaj dáva dymové oči jeho šmrnc, a môže mať svetlo sfarbené oči pop. 

Ale rozhodne to robí make-up vyzerať oveľa dramatickejší! Pretože si fér, kombinácia obloženie vášho veka a svoju ponoru môže byť trochu odvážny pre farbenie (a teda príliš dramatické o vzhľad pre váš priateľ!).

Dovoľte mi najprv začať tým, že som si nemyslím, že to, čo ste urobil, bolo krása hrubá chyba, ale niekedy aj tým, ktorí vás poznajú a používajú sa dovidenia s menšou make-up sa môže zdať, že je trochu moc.

Znie to ako svojho každodenného života, ktorý sa skladá z očnej linky a riasenka pracuje pre vás. 

Ak chcete zosilňovač to na jednu noc vonku, môžete skúsiť použitie svetlejšie farby očné tiene v trblietavých textúry na viečka. Zamyslite sa: svetlo zlatej alebo žltej, kostí alebo off-biele alebo ružové tlmené. Potom by ste sa vzťahuje iba tmavú fóliu k ponoru.

load...

Niektoré návrhy na očné tiene farby sú Stila Očné tiene v Kitten:

A MAC očné tiene v Shroom:

Pritom máte vplyv vložky, bez premáhať svoj spravodlivý sfarbenie. 

Tiež, keď si udržať viečka neutrálne a sústrediť sa do tmy na čiare ponoru, urobíte vaše svetlých očí naozaj pop a vyniknúť!

Ak je to stále príliš dramatický, potom môžete skúsiť svetle hnedú ceruzku, ako je make-up na veky Aqua XL Eye Pencil Vodotesné Eyeliner v Aqua XL D-62.

Bez ohľadu na to, či ide o denný alebo nočný pohľad, som veľký fanúšik vždy curling vaše riasy (myslím Shu Uemura rias kulmy) a aplikovanie čiernu riasenku. 

Môj súčasný obľúbený je CoverGirl Lash Perfection riasenka:

Dúfam, že to pomôže!

Sabrina Rinaldi je Toronto- a Montreal báze vlasy a make-up umelcov.

load...