Krása

Ako nosiť make-up s okuliarmi

Ako nosiť make-up s okuliarmi

Okuliare boli jednou univerzálny znamení geekdom (vďaka, Urkel). Ale už za sebou dlhú cestu od tej doby, stále tak elegantné, že som kedysi poznal niekoho, kto nosil pár záberov, sans predpis, len aby mohla vyzerať módny.

load...

Aj keď niekedy by som si prial vidieť 10 stôp predo mnou, bez toho aby museli ťahať v niektorých objektívov, som sa naučil, aby prijali moje škvrny ako konečný módny doplnok, ktorý tiež slúži svojmu účelu. Ale zisťuje, čo make-up nosiť pod tam môže dostať zložité a mätúce, takže toto je pre všetky moje okuliare-nosiť dievčatá.

Tu je šesť makeup pre okuliare tipov, ktoré vám robia tie oči pop a že tvár pohľad fab spoza týchto snímok.

Make-up pre poháre Tip # 1: Choďte veľké alebo ísť domov

... Svojimi perami, že je. Okrem toho, že pravdepodobne svetový plumpest pút, Lindsey Wixson robí okuliare tou správnou cestou a jej zákulisné dráhy vzhľad (z Marc by Marc Jacobs F / W '12 výstave) možno úplne transformovaná do reálneho života. Vzhľadom k tomu, vaše rámy možno rozptyľovať (alebo v prípade Wixson to, über rozptyľovať), nosiť odvážne peru môže pomôcť vyrovnať všetko von. Neutrálne a prírodné make-up všade inde je kľúčom k tomuto pohľadu. Uložte ho všetky farebné podobné karmínovo červenej a odvážne ružové-for úst. Môj tip: MAC rúž v Ronnie Red... Omdlieť!

Make-up pre poháre Tip # 2: Skúste trochu pastvou pre oči

Schovávať za rámov, oči môžu byť ťažké si to nevšimol. Ale ak nosíte neutrálne farebné rámčeky-ako čierna, tmavo modrá alebo korytnačiny, si môžete dovoliť byť trochu experimentálne s vašou očný make-up. Aj napriek tomu, že čierne okuliare Rita Ora sú šialené retro a pery sú namaľovaná červená, nemôžem odtrhnúť oči od jej očiach. Swipe ružové vložky pod jej spodnej línie rias sa chytí moju pozornosť, čím zaostrenie späť do jej očí, a nie jej nezvyčajný rámy alebo svetlé pery. Pre viac neutrálne vziať na tento vzhľad, vyskúšajte Just Cavalli S / S '13 oko pohľad, ktorý by bol tiež vrah pod dvojicou špecifikácie.

load...

Make-up pre poháre Tip # 3: Nenechajte sa uniesť

Farebné rámy sú super-zábavné a ak vlastníte pár, dobrý na vás, dievča, ty sú ťažké na seba! Ale nechcete skončiť vyzerať ako tvár dúha (Nemôžem uveriť, že som len napísal tvár dúha), takže držať sa neutrálne make-up. Katy Perry vytiahne z farebnej a vzorované rámy (to urobí!), Tým, že drží jej make-up jednoduchý; žiadny blázon očné tiene alebo farebné tváre tu.

Make-up pre poháre Tip # 4: Buď prírodné krásy

Niekedy (nie, veľa času), jednoduché, je najlepší spôsob, ako ísť. Nie je nič lepšie, ako novú tvár okuliarov alebo bez okuliarov. Neznamená to však trvať mnoho pre Karlie Kloss, aby vyzeral ako knockout, ale je mimo nádherná v týchto rámov a niektoré sotva tam makeup. Udržujte čerstvým kože a svetlo s ružovými tvárami, neutrálne oko a utišujúci pery, zatiaľ čo vaše okuliare sedia pekne.

Make-up pre okuliare tip # 5: Skóre nejaké obočie-nie bodov

Nie je žiadnym tajomstvom, že obočie definovať tvár, ale okuliare robiť taky. Takže s týmto dvojitým definície deje, je dôležité, aby sa vaše obočie na uzde. Riri to sú dokonale tvarované a definované, opakujúce oblúky jej snímok. Pre prirodzene tenké alebo riedke obočie, skúste ich plnenia sa obočie ceruzkou alebo matný očné tiene v zodpovedajúcom odtieni.

Make-up pre okuliare tip # 6: Buď svetlo

Ak máte silné alebo veľké dvojica snímok, môžu ukradnúť pozornosť od vašich očí. Vziať späť tým, že pracuje na zvýrazňovač alebo trblietavé biely tieň vo svoj prospech. Pridajte ju do vnútorných rohov pre okamžité rozjasnenie a rozširujúcim účinkom. Kathleen Robertson má veľké, temné snímky, ale vďaka zvýraznenie vo vnútorných rohoch, naša pozornosť zostáva na tie nádherné greeny.

Povedz mi:

Aký je váš go-to make-up vzhľad s okuliarmi? Máte veľké rámy alebo sotva tam špecifikácia? Dostal akýkoľvek iný okuliare dos a nerobiť?

load...