Krása

Ako nosiť make-up na zrelú pokožku

Ako nosiť make-up na zrelú pokožku

Takže ak ste zírající do hlavne [vložte strašidelné produktívnom veku narodeniny tu], a všimol si svoj prvý / tretí / 17th riadku ani vrásky, možno budete chcieť vykonať niektoré úpravy.

load...

Vzhľadom k tomu, viete, že to nie je tak moc fakt, že máte vrásky (alebo si myslíte vy). Vrásky sú v pohode, človeče! Myslím, že už ste videli Madonnin tvár v poslednej dobe? Tam bol vynikajúci článok pred niekoľkými rokmi, čo odporúčam každý prečíta, s názvom "The New New Face". Krátka verzia: Kozmetické procedúry robia všetci vyzerajú rovnako, a to je hlúpe. (Čo je jeden z dôvodov, stále obhajovať opatrnosť, obozretnosť, opatrnosť).

Takže v skutočnosti, že problém nie je v žiadnom prípade, že váš tvár má, alebo sa začína starnúť. To sa stáva. Čo nie je cool je myslieť si, že môžete nosiť make-up presne rovnakým spôsobom ako vy, keď ste boli mladší.

Čo je to, čo Sigourney Weaver je zúčtovanie pokusom. (Aj keď som si istý, že ani 20-ročný mohol vytiahnuť toľko purpurovej očné tiene).

Môj bože, kontrast medzi Sigourney a Julianne. Wowza.

Takže na tej poznámke, poďme hovoriť o anti-aging make-up. Existuje niekoľko vecí, ktoré by mali zmeniť, rozhodne Sigourney svoje rutiny a možno vás príliš a sú tieto:

1. Prípravný vaša pleť riadne než si dať na make-up

Pozrite sa, ako žiarivý a Glow slečny Diane Lane pleť vyzerá tu? (LOVE ju, BTW). Je to orosený a šťavnaté a bacuľatá a hydratovanú a áno, tam sú záhyby okolo očí, ale koho to zaujíma, že?

Problém je v tom, že ako starneme, pleť má tendenciu robiť všetky tieto zábavné veci: ten vlasov, stal jednotvárnější, stráca pevnosť a samozrejme rozvíjať vrásky. Je zrejmé, že dobrá starostlivosť o pleť režim je prvoradá, ale pár maličkostí pomôže, než si dať na make-up.

load...

Pred zvláštne udalosti, som veľmi, veľmi odporúčam masku tkaniny, ktoré platia pre asi 10 minút alebo tak, a ktorý je ako veľký veľké pohár vody pre vašu pokožku. To bude robiť rozdiel-dôveru. Vancouver spoločnosť MyFaceWorks je celý rad z nich, ako báječné!

Za každý deň, rozhodne by som robiť hydratačné sérum, ak nemôžete robiť masku. A potom (ako vždy odporúčame), vrstvy na radiance- a vlhkosti zvyšujúce primeru. Ten včera som hovoril zvýšili o Covergirl a Olay by to skvelá voľba, aby sa nielen pleť vyzerať skvele, ale aby sa vaše make-up na mieste taky. Vzhľadom k tomu, že to nie je len mastnou pleťou Peeps, ktorí potrebujú základný náter.

2. Použitie krém nie základ práškovej

Ja viem, len sme hovorili o tom druhý deň, takže budem držať to krátke. Nielen, že je dewier koža vyzerajú skôr na trend práve teraz, pokiaľ ide o základy ísť, to je tiež oveľa lepšou voľbou pre zrelú pleť bez ohľadu na to, čo je na dráhach.

Dôvodom je, že prášky-obzvlášť minerálne prášky-tendenciu usadiť sa v záhyboch svojej koži, akcentovaní samotné vrásky (alebo crepey textúru), ktoré sa snažia skryť. A často môžete skutočne vidieť produkt, ktorý nie je nikdy dobré. Ergo, mali by ste nosiť naprostej krém alebo tekutý základ. Pozrite sa na niečo, čo sa slovom "kožou" na opis produktu. Je to dobrá stávka, že to bude naozaj prirodzene vyzerajúce povrch.

3. Žiadny lesk alebo svetlé farby okolo očí. (A nech línie rias k obočiu aplikačnú techniku ​​Sigourney to byť odstrašujúci príklad.)

Courteney Cox (je to stále používa -Arquette?) Vyzerá úžasne tu, že? Milujúci buchta (aj keď nebudem hovoriť o tom dnes) a očný make-up je triumf.

V podstate ona riadila jeden z najdôležitejších pravidiel pre anti-aging make-up: lepenie na ploché, non-trblietavých a nie príliš svetlé farby okolo očí. Vzhľadom na to, že problém je, keď máte farby a textúry, ktoré spôsobujú príliš veľa svetla, aby odrážali mimo tejto oblasti, čerpá len pozor na kožu, ktorá nie je tak hladký ešte.

Grays, taupes, hnedá, medené, všetky sú dobré. Ivories, béžovej a bielej nie sú.

Ďalšie veci, ktoré sú dôležité:

  • Iba použitie tieň až do bránkoviska nie čelo
  • So zameraním na to, aby riasy vyzerajú dlhé a zvodné (pretože všetci dobre vyzerá s dlhými riasami, áno?)
  • Uistiť sa vaše obočie sú dobre upravené, pretože je to pravda, čo sa hovorí o obočie rámovanie váš tvár
  • Napriek tomu, čo hovorí Carmindy, neaplikovať zvýrazňovače tejto oblasti pod obočie. Pretože hovoríme o DE-zdôrazňovať vráskavý oblastí.

4. Zahriať vaše pery a líca (a vyhnúť sa fialové alebo Burgundies).

Bol som umieral, aby tento post fotografiu Marisa Tomei, ktorý na rozdiel od Mila Jovovich, naozaj vie, ako vytiahnuť z oranžovej šaty s oranžovým okrajom. Pekná práca Marisa!

A keď už hovoríme o pery, naozaj, všetko ide tak dlho, ako ste na sebe teplé-ish farbu a nie niečo s vínovo (ako Sigourney) alebo fialový odtieň. Tí, ktorí sú jednoducho nelichotivé u väčšiny ľudí rovnako.

Viem, že štandardné rada bývala proti rúžu pre zrelú pleť, pretože krvácavých otázok, ale to nie je toľko prípad už s novými vzorcami, ktoré pomáhajú výrobok zostať. Vyššia-end značky ako Chanel alebo Tom Ford je väčšia pravdepodobnosť, že túto technológiu, samozrejme.

Kontúrovacie ceruzky na pery môže určite pomôže taky. Len uistite sa, že sa uchádzate tú správnu farbu (nie príliš tmavý, prosím!).

Ak dávate prednosť lesk, som skutočne počul, že je to horšie ako rúž s krvácajúce vec. Takže jedna vec, ktorú mohol urobiť, namiesto toho je jednoducho DAB svoj lesk v samom centre len pery. Že dotyk ľahkosti na ne bude vyzerať trochu bacuľatejšie a plnšie. Navyše, je to modernejšie než mať lepkavý, sklený textúru all-over.

Pokiaľ ide o červenať-go pre verziu prášok a aplikovať ho na jablká vašej tváre. A hoci Carmindy hovorí contouring už nie je v pohode, môžete zamiesť trochu svoje červenať, alebo dokonca bronzer, tesne pod čeľusťou definovať to trochu.

So.

Ste stále blažene bez vrások. Alebo môžete skutočne používať tieto tipy? Domnievate sa, že Sigourney vyzerá strašné? (No, ako by nie, že jo?) Ktoré 40+ celebritou je váš obľúbený?

load...