Krása

Ako nakrájať vlasy na darovanie

Ako nakrájať vlasy na darovanie

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Dobrý deň! Som dlhoročný čitateľ s veľkým vlasmi rozhodnutie o blízkej obzore. Bol som zámerne rastie z mojich vlasov asi v posledných dvoch rokoch, takže som mohol znížiť a darovať ho na počesť svojho manžela, ktorý bojuje etapa IV rakovinu mozgu.

load...

Je to celá cesta do polovice chrbta, pod moju podprsenku línie. To môže byť kučeravá, ale celkovo som celkom šťastie, že je prirodzene husté a vlnité. To má svoju vlastnú myseľ, takže je to proste jednoduchšie nechať ho robiť to, čo chce, a nie povyku s ním príliš veľa. Jediná vec, ktorú mám rád o tom, že tak dlho, že dĺžka nejako váži dole, takže nemám strach o to, že kučeravé / nafúknuté a mimo kontrolu toľko.

Na fotografii som si ho prať v práčke na noc a potom to nechať zaschnúť cez noc (Robím to často, aby nemuseli teplo štýl) s veľmi malou produktu v ňom. Nemyslím farba to pravidelne, v poslednej dobe som farebné bol asi rok a pol, sa súpravou at-home. Ja len teplo v štýle, keď musím, a ja len umyť to dvakrát alebo trikrát týždenne (Boh žehnaj koho vynašiel suchý šampón!). Takže je celkovo celkom zdravú kvôli mojej ruky preč od politiky (aka lenivosti).

Aby bolo možné ho darovať na Pantene Beautiful Dĺžky, čo parochne pre ženy, ktoré bojujú s rakovinou, budem musieť znížiť najmenej osem palcov off. Rád by som urobiť drzý bob, možno s ofinou? Prerušila som rany na jeseň minulého roka a ich miloval, ale nemôže sa s nimi vysporiadať v arizonskej leto, takže sú v súčasnej dobe rastie von. Som moc umyť a nosiť dievča, takže rez, ktorý bude pracovať s mojím prirodzeným textúru a tiež dať mi rôzne možnosti, styling by bolo ideálne. Ďakujem moc za posudzovanie mňa! - Megan

load...

Odpoveď: Dobrý deň, Megan, celkom v pohode, čo robíte; niekto bude tak vďační za vašu ohľaduplný daru.

Z mojej skúsenosti, v darovanie vlasov obchodnej pre všetky príčiny množstvo dĺžky je prvoradá. Ak chcete byť zdvorilí a vďační, budú ľudia tí spodnú hranicu toho, čo je potrebné, aby podporovali viac darcov. Ale ak naozaj chcete, aby vaše úsilie najlepšie používať, vzlietnuť toľko dĺžku, ako sa môžete rozlúčiť s.

Tu je silná rana a chaotický bôb, ktorý by mohol byť tony zábavy pre extrémne...

Moja voľba by sa vám asymetrický strih s chaotický častí:

Pridať tmavé lowlights rovnako; Tento skvelý nový vzhľad pre vás.

Veľa šťastia…

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...