Krása

Ako dať dlhým, hnedým vlasom nový vzhľad

Ako dať dlhým, hnedým vlasom nový vzhľad

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Chcem vedieť, čo robiť s mojimi vlasmi. Bol som rastú na to na chvíľu, a ja som rád dĺžku a farbu (nechal som to prirodzené rokov). 

load...

Ale ja vždy to isté stále dokola: Prerušila som ho krátko po Nechala som to dlho na chvíľu, a potom som sa opäť rásť von. Niekedy mám rany, a ja som sa snažil uhlovej krátky bob.

Páčilo sa mi, väčšina mojich účesov, ale ja naozaj chcem vedieť, čo si myslíte, že je môj "Life Cut." Nemyslím si, že chcem ísť krátke znova, keď som vždy chcel pestovať to, ale mám pocit, že potrebujeme zmenu (opäť!). Vďaka! - Ivonne

A: Ivonne, milujem dĺžku a farbu, rovnako, a myslím, že ste odpovedali svoju vlastnú otázku o svojom živote Cut. Tie sú na sebe... To je to, čo sa stane, keď sa vrátite do rovnakého komfortu vlasy zónu znovu a znovu.

Vďaka, že povedal, tam sú všetky druhy možností pre vás, pretože máte k dispozícii prírodné zdroje pre zmenu.

Tu je v pohode, dramatická zmena Cítim sa vám bude vyhovovať, mäkkým, univerzálne tresk a tmavšie farby.

Tie by mohli dosiahnuť tým, že lowlights pridali do svojej prirodzenej farby s semi-permanentné produktu. Pritom môžete udržať integritu vašich vlasov a tmavá farba bude jednoducho zmizne.

Ďalším prvkom, chcel by som poukázať na to, je hrubšie konce-, ktorý ak bude pridať ďalší úder na tmavšie vlasy.

Opcie styling, že mám rád pre svoje nové tresku, so silným bočným dielom:

load...

Na druhom konci spektra, tu sme zlepšili chudá konca a svetlejšiu farbu.

Jedná sa o veľmi realistické farby pre vás dosiahnuť, ale stres vaše vlasy, ktorý pomáha s chudých koncoch.

Som fanúšik oboch silných a chudých koncov, v závislosti na požadovanom účinku. V letných mesiacoch, s vlhkosťou a prirodzený pohyb, chudá konce možno vytvoriť skvelý plážový štýl. V zimných mesiacoch, bez vlhkosti, hrubšie koniec by poskytlo viac svieži vzhľad vašich vlasov.

Mať toľko zábavy, ako budete chcieť so svojimi vlasmi, a pohrajte sa trochu viac, pretože vždy môžete vrátiť späť do bodu nula a začať znovu. 

Billyxoxo

Aktualizácia: Ivonne zdieľa jej "po" s nami! Išla s svetlejšie farby a chudých koncoch:

Gorgeous!

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...