Krása

Ako dať dlhému, hnedému vlasu nový vzhľad

Ako dať dlhému, hnedému vlasu nový vzhľad

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Ahoj Bille! Som vo vážnom potrebujú nejakú radu. Som 26 a chystá presťahovať do nového mesta. Chcem byť najlepší a najatraktívnejšie ja môžem byť, ale mám problémy rozhodovaní o tom, akú farbu vlasov by som mal dosiahnuť. 

load...

Ako môžete vidieť z fotiek, som prirodzene popol hnedé vlasy. Mám veľa vlasov, ale to dostane rozdelené ľahko končí. Pretože mám veľmi bledú pleť a modré oči, snažím sa prísť na to, či blondína je môj ideálny farba. 

Tiež som pripojený obraz seba ako dieťa, keď som mala svetlejšie vlasy. Bude blondína umývanie ma alebo ma žiariť? Aký je môj ideálny farba vlasov? Prosím pomôžte! 

PS: Nejakú radu o účes by byť tiež veľmi ocenil. Ďakujem ti veľmi pekne! - Amanda

A: Amanda, ďakujem za opýtanie.

Ja si myslím, že svetlejšiu farbu bude prať vás... V tejto dobe vo svojom živote.

Vaša prirodzená farba vám vyhovuje tak dobre. Existuje prírodných krás všetky farby vlasov a pleti. Ste jedným z tých vzácnych krás s zaujímavú štruktúru kostí rovnako.

Skôr než zmenou farby, urobil by som prerozdelenie vlasov s novým dielom.

Spôsob, akým to otvára tvár je na nezaplatenie. To bude tvoriť rámec svojej lícne kosti a čeľuste, a otvor oči. "POW POW!"

Aj ten pôvab bočné tresku; To je dobrý príklad.

Predvádzať obočie, lícne kosti a čeľuste je to, čo táto časť bude robiť za vás.

load...

Potom je tu stredná časť, úplne predvádzal čelo-iný spôsob, ako otvoriť svoju tvár.

Zastrčila za ucho pridáva trochu viac kože, čo je dobrá vec s dlhými vlasmi. Niekedy dlhé vlasy môžu stať deku, takže lámanie hore a vystavovať kožu je cool!

Aj nemôže pomôcť sám. Tu je ďalšia distribúcia vlasy, ktoré je dobré pre otvára svoju tvár a predvádzal svoju prirodzenú krásu.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...