Krása

Ako často používať opaľovací krém, ak pracujete v interiéri

Ako často používať opaľovací krém, ak pracujete v interiéri

Vitajte v našom Opýtať Beautyeditor kolóny, kde naši odborníci zodpovedia Vaše vlasy, pleť a make-up otázky. Ak chcete požiadať o pleť poradenstvo:

  • Email [email protected] s "Starostlivosť o pleť otázky" v predmete správy.
  • load...
  • Stručne popíšte svoj problém kože.

Upozornenie: Všetky fotografie budú zverejnené.

Otázka: Som stredne pleť černoška. I používať opaľovací krém pred odchodom z domu a znovu aplikovať to každé dve hodiny, alebo aspoň 30 minút, než som vyjsť na slnku znova. Čítal som, že opaľovací krém degraduje na slnku, ale ak ste boli vnútri celý deň, ešte sa potil a trela svoju tvár, potom ochranu proti slnečnému žiareniu by mala byť ešte účinnejší.

Je opaľovací krém som sa prihlásil pred svojím východ dochádzanie do práce (kde lúče z východu prechádzajú mojej čelné sklo), stále ma chráni ako som išla domov, keď sa lúče zo na západ slnka na západe prichádzajú cez moje čelné sklo? - Angie

A: Angie, ďakujem za vašu otázku.

Ak máte správne používať opaľovacie krémy, potom áno, to môže trvať mnoho hodín, ak je pokožka zostáva suchá až štyri až šesť hodín. 

Takže v závislosti na tom, čo čas ho aplikovať, môže stále byť chránené v čase, keď budete riadiť domov.

Je pravda, že ak si trieť oblasť, kde bol aplikovaný krém na opaľovanie, potom môžete odstrániť časť. Tiež by ste mali použiť znovu svoju ochranu proti slnečnému žiareniu, ak sa dostanete vaša pleť mokré alebo spotené.

Odporúčam SPF 30 alebo vyšší. A 15 by malo stačiť, ak dotknutá osoba bola uvedenie na hrubé vrstve. Avšak, väčšina ľudí nie sú dobré pri používanie opaľovacích krémov a nie dostať plný účinok.

load...

Ultrafialové svetlo, ktoré preniká oknami iba UVA žiarenia, a ochranu proti slnečnému žiareniu sú menej účinné proti tejto vlnovej dĺžke. Uistite sa, že opaľovací krém hovorí, že to vám dáva širokospektrálny alebo UVA ochranu.

Sa váš typ pleti, budete mať oveľa menej obávať porovnaní s fair-stiahol jednotlivca, ak máte nejakú prirodzenú ochranu zo svojho prírodného pigmentu.

Dr Nowell Solish je jedným z najlepších kozmetických dermatológov Kanady, s kanceláriou v 66 Avenue Road, Suite 1, v Toronte. Volajte 416-964-8888, aby si stretnutie.

Vyhlásenie: Tieto informácie slúžia len na všeobecné účely a nie sú určené ani naznačená byť náhradou za odbornú lekársku pomoc vzhľadom na konkrétny zdravotný stav alebo otázku. Dr. Solish odporúča poradiť so svojím lekárom alebo iným zdravotníckym pracovníkom pre vhľad do svoje špecifické podmienky a lekárskych možností.

load...