Krása

Ako (a prečo) som išiel platinovú blondínku doma

Ako (a prečo) som išiel platinovú blondínku doma

Ak existuje jedna posvätné pravidlo, že každý dôležitý Hair Color Expert vám povie, že je to, že za žiadnych okolností nikdy odfarbiť vlasy doma, pretože to je veľmi riskantné vec urobiť a musí byť vždy vykonané (draho) v salóne ,

load...

Z väčšej časti, nemám s tým nesúhlasiť.

Ale ma, aby som bol, som sa rozhodol to urobiť tak ako tak ( "pretože som impulzívne takhle). To bude prekvapí nikto, kto čítal o mojich predchádzajúcich farba vlasov dobrodružstvo, vrátane mojej nedávnej ceste od polovice brunetka na teplé blondínka v pic up hore vľavo. Takže viete, že som úplný obhajca farbenie vlasov doma a ja som robil to viac rokov, než som na to hrdý.

Avšak, bielenie je úplne iná loptová hra.

Rozdiel medzi bielenie a farbenie

Zásadný, najzákladnejšie rozdiel medzi bielenie a farbenie vlasov je toto:

K farbenie vlasov je pokryť existujúce farbu s tmavší odtieň, ale pre bielenie vlasov je doslova strhnúť všetky pigmentácie.

Aj keď sa jedná len o jednoduchý opis, čo to v skutočnosti znamená, že farbenie vlasov je vratná, ale bielenie vlasy nie je. A myslím, že to je to, čo naozaj desí ľudí najviac bieliaceho-trvalosti to!

Preto som chcel ísť Platinum

Premýšľal som o tom ísť platina na dlhú dobu, pretože to znamená transformáciu vo viac ako jedným spôsobom. Som vo fáze, v mojom živote, kedy som sa chystám urobiť obrovskú zmenu presunutím do Londýna a účasť na módne školu, a cítil som, že prerod bolo nutné.

Bol som diskutovať o tom s chlapíkom blonderexic priateľa, a obaja sme sa zhodli: byť platinová blondína je ako byť lepšia verzia sami. Má taký divný vplyv na vašu dôveru, ale aj o tom, ako ostatní ľudia vidieť.

load...

Ako môj nový obľúbený vlasy človeka, celebrity kolorista (a splashlights vynálezca) Aura Friedman povedal Elle.com "Je to obzvlášť pozoruhodné, keď budete mať niekoho, kto nemá byť blond vôbec a urobiť je biela blondína. Získate iný druh pozornosti od platinové vlasy, a to sa stáva návykovou záležitosť. "

Môj Platinum Blonde inšpirácie

Potom, čo narážate na Emily Weissa brilantné kus,, Moje Double proces, 'ďalej do Gloss, uvedomil som si, chcela som si poriadne bielené, ne-a-stopy-of-brassiness strieborné vlasy, ktoré naznačujúce neovplyvnená, cool módne zasvätených (tj Weiss sama!)

Pre mňa to bolo, ako sama hovorí, "klinec do rakvy impulz," a tak som okamžite konzultovať Michelle (pretože kto iný?). Nebola presvedčený, ale keď som jej ukázal tento obrázok Emily, to všetko ale rozhodol!

Len chvíľku, aby plne oceniť tento vlasy, pretože je to jedna-of-a-druhu magický.

Moje ďalšie inšpirácie boli platinum transformácie Oscara PR Girl Eriky Bearman je (doložená Vogue.com):

A Ameriky Next Top Model súťažiaci Chris Hernandez:

Obaja majú pretože sa vrátil do čiernovláska, ktoré som strach je nevyhnutnosť pri prechode platiny v určitom okamihu jednoducho neomrzí údržbu.

Tu je niekoľko viac platiny inšpirácie. Herečka Debby Ryan:

Devon Windsor:

Daphne Groeneveld:

Jesse Burgess:

A tieto modely:

Ako som šiel platinová blondína doma

Poznámka: Nemôžem dostatočne zdôrazniť, že toto nie je návod. Na rozdiel od väčšiny ostatných farieb na vlasy procesov, to nie je niečo, myslím, že každý by mal robiť sám. Tam je oveľa viac, že ​​môže ísť s bielením doma zle, takže keď budem voľne detail, čo som urobil, že to nebude ako na to ako taký, pretože som nutne odporučí vám to, alebo to tak robiť , ll dobre dopadne! To je len moja osobná skúsenosť, a to, čo som sa naučil od vybledne.

Rovnako ako Emily Weiss, chcel som byť "ako blondína, ako je to chemicky možné," a tak som sa obrátil na tie najlepšie z najlepších: Bleach Londýne. Nedávno začala domáci rozsah salóne zahŕňa celkovú Bleach súpravu a bielu Toner, ktorý som zdvihol pre počiatočné blonding.

Tiež som schmatol svoju purpurovo pigmentovaná Silver šampón udržať brassiness v šachu (veľmi dôležité, keď ide platina).

Tie sú k dispozícii na topánky vo Veľkej Británii, a sú trochu drahšie ako bežné farby (každý 7 £ pre bielidlá a tonera a 5 £ pre šampónom). Obal je naozaj funky rovnako; že som rozhodne dokázal stelesniť značky štýlu vo svojich produktoch.

Aplikácia bola pomerne jednoduchá. Proste som použil bielidlo celého vlasoch, počnúc s koreňmi (ako oni boli najtmavšie), prikryl ju do celofánu a nechať ju spracovávať po dobu 45 minút.

Musím povedať, že som mega-dojem Bleach London bielidla. Vzhľadom k tomu, normálne bielidlo je modrá, to môže byť ťažké povedať, ako ďaleko vlasy spracoval. Tento je biela, takže farba vidíte, že otáčania je oveľa pravdivejšie na farbu to skončí. Keď som sa umyl ho von, moje vlasy sa cítil super-soft-tak mäkké, v skutočnosti, že sa na chvíľu som sa obával, že sa v priebehu spracované a želatínových (to sa môže stať, vážne).

Bonus navyše je, že je tu kondicionér v súprave (tiež k dispozícii na kúpu samostatne), vhodne pomenovaný Reinkarnácia Mask. Nebudem preháňať, keď poviem, že keby došlo k masovej vymieranie kondicionér ponechať iba reinkarnáciu Maska prežívajúce, bolo by to asi, aby sa všetci vlasy oveľa lepšie. Je to dobré.

Bohužiaľ, nebol som tak ohromený s White Toner. Ukázalo všetky žlté časti výrazne zelené, čo bolo docela desivé a biele časti šli striebristo sivá, ktorý nebol brutálny, ale nie je to, čo som chcel od bieleho tonera. Našťastie tento efekt zmizol na pekné striebristo biele, ale ja by som to nekúpil znova.

The Silver Shampoo je oveľa lepší! Zmiešaný s niektorými z Reincarnation masky a nechal po dobu 15 až 30 minút, som zistil, že som vysoko efektívne a veľmi výživný toner, ktorá zmenila moje vlasy perfektné snehovo biela, takmer priehľadné. (To znamená, že mám rád pre zmenu hore tón, takže budem často chodí plný-out striebra, alebo dokonca nechať ju vyvinúť ľahko žltý nádych-vzdych! -Keď sa cítim nenáročná na údržbu.)

Tu je konečný výsledok:

Mali by ste sa pokúsiť platinová blondína?

Je to zábava, je to mladý a je to v móde! Ale viem, že je to tiež farba high-údržba a pravdepodobne ani jeden budete chcieť udržať navždy.

Pre každého, kto s vlasy dlhšie než po ramená, platinová blondína by majorly ohroziť stav vlasom. Vyzerá to neuveriteľne krásne, keď je to dlhá a dobre upravovaná (pozri Devin a Debby, vyššie), ale to vyžaduje veľké investície času a peňazí, ktoré väčšina z nás jednoducho nemajú. Ak si nie ste ochotní to urobiť (alebo obetovať dĺžky), potom odstúpte od bielidlá, pretože platina jednoducho nie je pre vás.

Našťastie to vyzerá rovnako skvele krátka, a la Emily Weiss. S vlasmi, dostane odrezať, než som sa musieť starať o akékoľvek extrémne poškodenie, a ja osobne rád bielená vlasy textúru. Je to silnejšie a ohybnejšie, že zostane na svojom mieste, tým lepšie!

V určitom okamihu, viem, že budem chcieť opustiť platinu za sebou, pretože je to vždy môj charakter sekať a zmeniť svoju farbu, ale teraz som jednoducho ísť ďalej jazdiť tento ľadový vlnu. Dokonca aj keď sa rozhodnete pre rozumnú cestu a zamierte do salónu, zvážiť je trochu odvážnejší s blondínou tento rok v lete! Môžete len prekvapiť sami seba.

Uvažujete o tom ísť platina? Už ste niekedy boli v bielej horúcej blondína? Ktorá celebrita má svoj konečný odtieň platiny?

load...