Krása

Aké je to, aby ste získali striekačku St. Tropez?

Aké je to, aby ste získali striekačku St. Tropez?

Keď myslím na falošné opálenie, myslím, že Jersey Shore.

Nie všetci? V mojom prípade je to preto, že moje predchádzajúce vlastného garbiar skúsenosti ma opustil veľmi Jersey Shore v štýle, s príliš tmavé, príliš-oranžovej farby, kontrolka streakiness a zlým prípade mrkvy prstov. Netreba hovoriť, že som sa naučil prijať je bledá. Ak budem mať nejaké farby, radšej skutočnú vec-s bočným poradí vitamínu D.

load...

Ale v poslednej dobe, som sa dozvedel, že celebrity, ktoré nie sú pomenované Snook, J woww alebo Pauly D tiež urobiť umelé opaľovanie. Ako je uvedené tu Michelle, Sienna Miller, Kelly Osbourne a Amy Poehler pravidelne tan pred chôdzu po červenom koberci. Za posledných Zlatý glóbus, Margot Robbie, Anna Gunn a Laura Dern všetci mali vlastnú St. Tropez opaľuje sa dostať nenápadne slnko pobozkal.

Nevyzerajú Jersey Shore vôbec. Takže keď sa naskytla príležitosť až k testu jazdu profesionálnej St. Tropez spray tan sám, myslel som si, prečo nie dať mu šancu? Ak je to dosť na červenom koberci dobre, by malo byť dosť dobré pre mňa.

Než som šiel do salónu, hovoril som s UK-založené opaľovací guru Sophie Evans, ktorý pracuje s St. Tropez ako expert kožné dokončovania. (To je to, čo hovoria. "Úprava Skin.")

Rýchlo odsunúť bokom svoje obavy z sústruženie oranžovo. "Opálenie bude pracovať mimo svoj individuálny tón pleti a tela chémiu, ktorá vám svoju vlastnú jedinečnú žiaru, ktorá nikdy nie je oranžová, nikdy prerastené, vždy prirodzene vyzerajúce a jedinečné." Vzorce St. Tropez sú navrhnuté tak, aby ísť len ako tmavá ako by ste mohli prirodzene dostať zo slnka, a ako som neskôr zistil, akákoľvek oranžový nádych pôsobí proti zelené farbivo (o tom viac v druhom.).

load...

Sophie tiež prebehol zložiek so mnou s tým, že spray tan je paraben-free, non-toxické a formulovaný s aloe vera a malinového extraktu udržiavať pokožku hydratovanú, ako to mizne.

Pred začatím liečby, Sledoval som jej inštrukcie na prípravu svoju kožu pomocou peelingu v dňoch viesť až k môjmu vymenovaniu. V deň, vyhol som na sebe žiadne parfumované výrobky (ako je parfém alebo dezodorant), pretože narušovať schopnosť opálenie, ako nastaviť dovnútra. Zamieril som do Toronto AXI kúpeľov v Yorkville, kde som sa stretol s Máriou, ktorý mal na starosti my liečbu.

Jedna vec, ktorú si uvedomiť, ak ste novým sprejové opaľovanie: byť pripravený, aby si nahá. Strávil som viac ako hodinu na sebe nič, ale pár dosť nelichotivé, prerastených jednorazové nohavičky.

Ak ste vírivý pravidelné, to asi nie je potent, ale musím priznať, že som sa cítil celkom smiešne postávajú polonahá na sebe len ty a sprchovací čiapku na hlave!

Liečba začala s celoplošným exfoliácia, kde sa do značnej miery vymývaného moje telo surové od hlavy až k päte. Všetko bolo odpustené, keď som cítil nohy druhý deň, tak mäkké! K dispozícii je sprchovací kút v ordinácii, takže tam sa opláchnite.

Potom som sa dostal do ďalšieho páru na jednorazové použitie a zamieril do extrakčnej jednotke, ktorá je v podstate otvorený sprchovací kút s naozaj silnou (a naozaj hlasné) ventilátora na zadnej strane, ktorý nasáva out sprej, takže nemusíte ho vdychovať , Mary dať trochu krém na kolená, lakte, ruky a nohy (aby nedošlo k nadmernej absorpcii tam) ako ma potiahnutý dôkladne s dvoma vrstvami spreje, pracovať od zhora nadol.

Sophie má pravdu; nie je nič oranžové o produkte. Vlastne som bol trochu vydesený, keď som to videl na prvý pohľad, pretože to bola zelená! Mary ma uistil, že to bolo proti akýmkoľvek oranžovo, a by mi skôr opálený vzhľad, ako je obvyklé oranžovo hnedej. Napriek tomu, že v extraktore, rozhodne som sa cítil, akoby som bol vdýchnutí veci, ale aspoň to voňalo pekne a nie ako chemické látky, čo je to, čo som očakával.

Proces rozprašovania sám bol dosť rýchly. Sophie mi povedal, že to bude trvať len 60 sekúnd na suchej, tak by som nemusel obávať sedieť celý deň čakať na veci, aby nasiakli. To môže byť podhodnotený, ako som skončil rotujúce v prednej časti ventilátor bližšie k 12 minút pred Marie mi dal v poriadku ísť dať svoje šaty. Dokonca aj vtedy, má pleť stále cítil lepkavé, a varovala, že by som sa mal vyvarovať nosiť niečo tesný (ako podprsenka), alebo uvedenie na žiadne pleťovej vody alebo parfumy pre najbližších osem hodín, zatiaľ čo tan set v. Obaja odporúča spať s ním ďalej, takže som nemal svoju sprchu, až neskôr do nasledujúceho rána.

Tu je to, čo moja pleť vyzerala ako pred začatím liečby:

A potom:

Spodný riadok

Celkovo možno povedať, bol som celkom ohromený s výsledkami. Nebol rozhodne nie oranžovú, a ja som cítil, ako by som mal prirodzene zlatá, slnkom pobozkal vzhľad. Dokonca som mal niekoľko ľudí sa ma v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní, ak som bol preč v poslednej dobe. Opálenie postupne mizne v priebehu dvoch až 10 dní.

Urobil by som to znova? Nie som si istý. Tráviť pol dňa bola lepkavá a braless bolo celkom nepríjemné, a cena bodu (cca 100 €) bol trochu vysoká pre mňa ospravedlniť. S najväčšou pravdepodobnosťou budem držať prirodzené, vitamín D druhu Slnka (pod hrubou vrstvou SPF, samozrejme). Ale bolo to pekné vidieť trochu farby na svojom tele v tomto ročnom období, a to rozhodne lacnejšie ako výlet do Jamajky!

Tam, kde sa to skúsiť

St. Tropez Spray Tan Liečba je k dispozícii vo vybraných salónoch a kúpeľoch po celej Kanade, vrátane AXI kúpeľov v Toronte. (Pozri tu amerických lokalitách, tu miestach vo Veľkej Británii a tu zvyšku sveta.)

St. Tropez tiež robí výber opaľovacích prípravkov pre domáce použitie:

Vyjadrite svoj názor

Máte niekedy umelé opálenie alebo dávate prednosť byť bledá? Niekedy skúšal sprej opálenie? Aké sú vaše obľúbené samoopaľovacie pre použitie doma?

load...