Krása

Ak by ste mohli vôňu týchto ekologických výrobkov vôňu po celom počítači

Ak by ste mohli vôňu týchto ekologických výrobkov vôňu po celom počítači

Kiež by si bol tu cítiť tieto malé hrnce o pleť dobroty z eminencia Organics! Vzhľadom k tomu, ak ste nikdy nemal tú česť, že sa snaží niečo z tejto značky, budete unesený prvýkrát, čo robíte. (Heck, som stále unesený zakaždým, keď sa otvorí niečo nové.) Tieto produkty sú, že čerstvé a zrelé s prírodnými zložkami, ktoré budú doslova vaše ústa vodou.

load...

To je ich Detox Collection, perfektný úvod do maďarskej prirodzenej starostlivosti o pleť spoločnosti (ktorá sa narodila pred viac ako 50 rokmi, dlho predtým, než ekologické a prírodné stal trendy). Ako môžete vidieť, že to nie je o generických bielych krémov s vôňou syntetických chemikálií. Namiesto toho, myslím, Jammy málo produktov, ktoré sa cítia, ako by mohol byť rozdúchala v niečí kuchyni z ovocia, bylín a zeleniny. S výnimkou oveľa viac elegantné, pracovité a bez dvojdňovej dátume exspirácie. V skutočnosti, a to vďaka prírodnej konzervanty, ako je med a citrón, ich výrobky typicky trvať až 12 mesiacov.

Súprava Detox je vhodné pre všetky typy pleti a je určená na upokojenie pokožky pri obnovovaní žiarivý lesk. Dodáva sa v tomto chladnom rúrky:

A vo vnútri sa dostanete šesť výrobkov (sérum je full-size a ostatné sú cestovné veľkosť):

  • Couperose-C: prírodný antioxidant sérum (myslieť na to ako prirodzený verziu CE ferulová!).
  • Citrus Exfoliating Wash: Jeden z ich top 10 bestsellerov; Jennie Garth hovorí, že je "Vážne to najlepšie, čo som kedy mal !!"
  • Pear & Poppy Seed Microderm Polisher: Jemne exfoliates s makom a jemné orecha, zatiaľ čo olej z marhuľových jadier zmäkne.
  • Vápno stimulujúce Maska: Obsahuje vápno, citrón, termálna voda a prírodné anti-aging komplex.
  • Pink Grapefruit Vitality Masque: grapefruit dodáva vitamín C, zatiaľ čo med hydratuje a upokojuje.
  • load...
  • Sour Cherry Whip Moisturizer: Višňový má vysoký obsah Ester-C a bioflavonoidov, aby tón a vyživujú pokožku.

Ak by som mal vybrať svoje faves tu, budú musieť zahrnúť Citrus čistiaci prostriedok, ktorý som mal fľašu rokmi a skončil na veľmi poslednej kvapky. Prisahám, že to vás prebudiť a robiť radosť zakaždým, keď si umyť tvár. Tiež som rád Grapefruit Masque, vzácne non-krémovú masku, a višňovým bič hydratačný krém, ktorý vonia a cíti sa ako presne to.

Vážne, toto je pôžitkom pre vašu pokožku a vaše zmysly. Majú tiež obrovské množstvo celebrít nasledovníkov, ktoré som bol prekvapený a ohromený tým, čo som myslel, že je trochu o značke pod-the-radaru. Madonna, Jessica Biel, Alicia Keys, Gucci Westman, Dita Von Teese, Thandie Newton, Katherine Heigl, Anna Gunn a Paula Patton sú len niektoré z mien tučne, ktorí používajú produkty.

Ak ste vôbec do prirodzenej starostlivosti o pleť-starostlivosť o pleť, alebo všeobecne, naozaj, potom musíš dopriať niečo z tejto línie, aspoň raz v živote. Táto súprava je ideálny spôsob, ako sa do toho ponoriť!

Kde kúpiť

Vyjadrite svoj názor

Niekedy skúšal niečo od Eminencia? Aký je váš obľúbený prírodná značky starostlivosti o pleť?

load...