Krása

Afi fest 2018: vyzerá ako krása

Afi fest 2018: vyzerá ako krása

Kozmetické vyjazdené koľaje. My všetci sa dostanú do, em. A ja nie som výnimka, v skutočnosti som asi jeden z najhorších ohľadom na to, čo robím pre bývanie. Milujem hrať na istotu s "pekných" vlasy, baletných ružové nechty, minimálny make-up.

load...

Zívať hoci. Tiež? Niekedy je to len otázka zmeny jedna vec a lietanie s ním. Rovnako ako kde sa rozlúčiť vlasy. Alebo akú farbu vaše dať na perách. Alebo tak, ako si vytiahnuť si vlasy dozadu (ak je vaša obvyklá vec je jednoducho zväzovanie do nudné chvosta).

Nemusí to byť veľký problém. A to je dôvod, prečo som sa len tak, aby zobrazoval celebrít, ktorí sa zúčastnili AFI (American Film Institute) Festival druhý deň. Každý z nich dal krásu dôraz na inom mieste, a prisahám, že tam je inšpirácia sa tu mali. Poďme to spraviť!

Marion Cotillard je objemný updo

Aj srdce Marion toľko. Má ten konečný francúzsky dievča vzhľad, viete? Rovnako ako Laetitia Casta (ktorý prisahám, je pravdepodobne najkrajšie človek, ktorého som videl v reálnom živote).

V každom prípade! Pozrite sa na prednej Marion vlasy tu, yo. Je to skoro updo sezóny, takže to je dôležité. Väčšina z nás, keď budeme dávať naše vlasy, majú tendenciu držať to celkom blízko pri hlave vpredu a potom robiť príliš veľké starosti, čo situácia sa deje v chrbte. (Business vpredu, party do chrbta?)

Alebo, ak sa nám myslieť na prednej strane, máme sklon stačí vytiahnuť malé úponky von. Čo je v poriadku. Ale môže potenciálne ísť trochu ples, ako keď si nedáte pozor. A ak nechcete robiť to a nechaj to byť super-klzké, môže niekedy vyzerať trochu ťažké.

load...

Takže čo keď ste sa pokúsili toto miesto? Nie je to tak ťažké urobiť, stačí nastriekať na tonu volumizing prodz a / alebo suchým šampónom a potom dráždiť nedostatočne vrstiev tým, že zdvihne sekcií a kefovanie dole s pádlom kefou. Hladký hornej vrstvy nad a potom postrieka nejaké Elnett nastaviť. To bude pracovať pre drdolu alebo dokonca pony, a to vám dáva mäkkosť v úplne novom, moderným spôsobom.

Vážne, o tom premýšľať.

Kristen Stewart je vínovej tieň

Donna Karan bol ten, že nám predstaviť na vínovej očné tiene pre F / W '12 sezóny (a pred tým, Miu Miu), a tak teraz to steká do celebrít. Je to len spôsob, ako krásu svet zmení.

Keď som ju prvýkrát uvidel na dráhe som bol fanúšik, pretože som málokedy stretnúť kozmetický trend nemám rád, ale pre skutočný život som mala svoje pochybnosti. Iste, to vyzeralo skvele na modeloch, ale robiť zvyšok z nás naozaj chcú dať červené tóny v blízkosti našich očnej buľvy?

Našťastie K-Stew nám dáva vzdelanie v tom, ako sa to robí. Ak porovnáme to s verziou dráhy, všimnete si, že toto je oveľa viac vložku, riasenku a tmavo hnedý tieň deje na "prízemí" Burgundska. A to je tajomstvo vytiahnutím v reálnom živote. Zdôraznením líniu rias s viacerými štandardných farieb, môžete hodiť červený do mixu a skončiť s chladnou twist na dymové oko. Je to veľmi Studio 54, dontcha podvod myslieť?

Teraz, či ste alebo nie ste spárovať s rúžom v Burgundsku, rovnako je na vás. (Na vzletovej a pristávacej dráhy, oni nie.) Ak ste sa na to aj keď, tak by som navrhnúť ťahanie si vlasy dozadu ako Kristen tu urobil. (Všimnite si, že má objem Marion Cotillard cez ofinou rovnako? Chlad).

Eva Mendes 'hlboká bočný diel

Bol som práve v akcii krásy dnes ráno, keď sme hovorili o jar 2018 trendy. A jeden z nich je hlboká bočný diel. Čo som ti chalani?!

Eva už je na palube tu, a to robí veľké veci pre jej stavbu kostí. Funguje to naozaj dobre s kadere alebo vlny, aby im retro-glam druh vzhľad, ale vy ani nemusíte robiť. Dokonca aj keď ste na sebe vlasy rovné, len prepnutie do tejto časti bude brať od každodenného ho-hum bla k okamžitej modernosť. Povedal som to pred a poviem to znova: to je vynesie najjednoduchšie, čo môžete urobiť, aby aktualizovať svoj vzhľad.

PS: Aj keď to vyzerá tad na suché strane, naozaj milujem Evinom farbu vlasov tu. Brunety, vziať na vedomie: Je to, ako odľahčiť prirodzene tmavo hnedé vlasy, bez toho aby blonderexic. Teplé tóny sú šialené na koži!

Mary Elizabeth Winstead je oranžovo červené pery

Tu je ďalší jednoduchá. A pripomína mi to niečo, čo som čítal na Twitteri raz o ľuďoch, ktorí hovoria, že rúž je "príliš jasné." Príliš jasné na čo? #dontbeboring bol hashtag, ak si dobre spomínam.

, Je pravda. (Hoci ženy sa zdajú byť oveľa vnímavejší k tejto veci, než muži. Girl Hot / Boy Hot, viete, ako to chodí.) Ale keď budete potrebovať, aby sa obliekli veci do poriadku ešte nemajú čas na nič zložitého, potom majú veľkú , lichotivé, on-trend rúž farba vo vašom arzenálu je spôsob, ako ísť.

Najlepšie oranžovo-červené, aby sa pokúsila: NARS rúž v Heat Wave alebo MAC rúž v Lady Danger (ktorý Glamour hovorí vyzerá dobre na každého).

Amy Adams sky-high bun

Dobre, moja zamilovanosť Amy Adams je oficiálne späť v hre. Je to proste tak sakramentsky roztomilý! A nie je naozaj zdá, že vek. (Aj keď som rád, že ju drží v reálnom s vráskami okolo očí.) A obočie, ak sa smiem odchýliť, sú pekné a naturel, rovnako ako som hovoril v tomto príspevku o tom, ako tento trend je smerom k plnšie a rovnejší oblúky.

Chcem poukázať na to tu, aj keď je srsť. Obloha-vysoká buchta je jedným z najlepších anti-aging triky v knihe. Veľa kaderníkov mi povedali, že ťahanie si vlasy dozadu a nahor sa podobá instantné face lift. A pritom ponechať všetko pevne na hlave môže byť krutý na niektorých tvárí je veľká tučná buchta rieši všetko. Chápete, čo tým myslím? Pozrite sa na fotografie a znovu si predstaviť, keby tam nebola. Ona by nevyzeral zďaleka tak roztomilý, že jo?

K tomu DIY, stačí pripnúť Shizu z vysokej poníka. Pripevnite ju jasne pružný, ale v konečnom slučky nevyťahujte spodnú časť chvosta von. Urobte si vlasy a zabaliť to všetko okolo pružný na to skrývať, a potom pripnúť okolo "buchta", ako je potrebné, kým ste spokojní s tvarom. Alebo môžete tiež použiť ponožky buchta, aj keď som trochu ako nedokonalé podobe lepšie.

Čo hovoríš?

Chceli by ste skúsiť updo ako Marion alebo Amy? Ako vnímate vínovej viečok Kristen? Čo jednoduchých trikov, ako oranžového rúžu Mary Alžbety či Evinom hlboké bočné časti? Cítite sa to všetko ??

load...