Krása

ACM ocenenie 2019-2018: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

ACM ocenenie 2019-2018: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

Takže country hudba biz mal veľké tancovačky, myslím červenom koberci akcie! -last noc. 

Predstavujem vám vlasy a make-up z 49. Výročnej akadémie country hudby ocenenie:

Taylor Swift

load...

Možno som tu sám, ale páči sa mi to. Vzhľadom k Taylorová obvyklý kozmetický vzhľad (čierna tekutina líniové a čerešňovo červené pery), to je aspoň trochu nového a osviežujúci. Hlavne je to dlhý bob, ktorý je zodpovedný za túto novo nájdenú úžasné. Tiež som rád temné blond farbu a textúru zvlnené-kompletné s malým bočným prúdením Bang a je Swoop na časti. Áno!

Pokiaľ ide o make-up, jej nadácie / červenať / tvarovanie sú bezchybné, ak nie o niečo ťažkopádne. Námorníctvo vložka / shadow s oranžového rúž je naozaj nádherná so svojim sfarbením. Výborne, Taylor!

Olivia Munn

Na rozdiel od toho Olivia kože povrch je oveľa úplná. Ona ton roztomilé pehy, ale šťastne, jej nadácie necháva je presvitať. To je absolútne môj typ červenom koberci make-up: holé-ish tvár, riasy, náznak lesk na dolných viečok a potom to tiesňava koralovo ružová ústa. (Product vyskúšať: tento nový melón odtieň od Stila to lesklý, nie matný, ale farba je do značnej miery presné, a je to úžasné.).

Shakira

Viem, že Shakira bola blondínka na veky, ale nepáči sa mi to na nej. Viete, že pravidlo o nebudeme viac ako dva odtiene svetlejší alebo tmavší ako je vaša prirodzená farba? Nemyslím si, že musíme vždy nasledovať to, ale je to všeobecne celkom dobrá rada. Nemyslím si, že tento odtieň je obzvlášť dobré s ňou pleti a blondína sám je mišmaš červenkasté a platinové kúsky popolavý korene. Som ju videl s tmavším odtieňom medu, všetko jeden tón.

load...

Pokiaľ ide o make-up, nevadí mi hnedú okrídlené vložku vôbec, ale médium ružová farba na pery nie je naozaj to pre mňa. Všetko je vyblednutá.

Carrie Underwood

Dobre, keď som ťa hádať, ktorý z týchto dám nedávno pristál kontrakt kozmetiky, mali by ste nikdy za milión rokov si vybral Carrie? Ona je teraz tvárou Alma, napriek jej make-up vzhľad je ďaleko od zámer.

Je to jednoducho príliš ťažké a dátumom, od základov až po falošné riasy k chudých obočie datované vyzerajúce očné tiene. Je to veľmi pekná zlé krásy styling. Aspoň malou útechou je, že jej vlasy vyzerajú celkom dobre. Nie je to tak hyper-blond, ako som si to pamätať, a ona vlastne vykefovať vlny.

Miranda Lambert

Výraznému zlepšeniu tu. Naposledy sme videli Mirandu na Grammy, mala takú temnú faux opálenie, že to bolo ťažké vidieť niečo iné. Vďaka bohu, že odľahčené pre tento červenom koberci, predvádzala jej tón pleti prirodzený a hľadá oveľa krajší na to (ako my všetci). Jej make-up a vlasy boli tiež zmäkčený, takže ona nevyzerá, že sa snaží tak ťažké. Moc sa mi páči príležitostné, stredo-parted (a nie príliš zvlnená) pohádali s Visiace náušnice. 

A ona je oveľa krajší s low-key, tón v tóne make-upu. Čierne horné riasy dať jej tvári nejakú definíciu, ale zvyšok sú všetky mäkké, číra, broskyňový-ružové.

Faith Hill

A hele, Faith Hill a Taylor Swift majú takmer rovnaký účes! Je to naozaj dobrý; "Univerzálny účes" z 2018s. A tu je ten prepadnúť na strane dať nejaký lichotivý objem. Tiež si myslím, že je zaujímavé si všimnúť, ako Faith býval blond, ale teraz sa usadil na odtieni, ktorý je bližšie k jej prirodzená (Hádam, stredne hnedá) farbu. Nemyslím si, že sa mýlim, že vidíme trend tu ľudia sú stále nad ich blonderexia, pomaly, ale isto. No, s výnimkou Shakira.

Faithinho make-up je skvelý príliš nádherné dymové oči, pekné obočie, dobré pokrytie kože a mäkké lesklé ústa bez tej príšernej viditeľnej pery líniové, že vedieme vidieť na ľudí. Pekne hrali, Faith. 

Angie Harmon

Eeks, nemyslím si, že Angie budú spokojní s osvetlením pre tento pic, ktorý je bohužiaľ akcentujúci nerovnomerné pleti Sitch. (Alebo možno dokonca vytvára, kto vie? Kamery môžu byť zlý). Iné, než to, myslím, že vyzerá celkom dobre. Páči sa mi veľmi jemnou čiernou tightlining okolo očí, a ako ona je preč veľmi prirodzený vzhľad. Aj chcieť vykefujte kadere tad, hoci.

Kacey Musgraves

Ľudia boli blúznenie o nováčik Kacey Musgraves na Grammy, a áno, ona je nádherná, ale musím tiež povedať: nie je pripravený pre krásu ešte lige. Spočiatku som bol trochu sklamaný, nemohol som sa dostať zblízka jej make-up, ale potom som si uvedomil, tento pic je v poriadku, pretože je potrebné oceniť Baby Blue ruching a pásom. Opasok! 

Tak to je kontext vlasy a make-up. Vlasy som vlastne myslím, že je v poriadku, aj keď Ombre je trošku zastaraný; to je tmavo modrá očné tiene aplikované na polmesiačiky (!!), ktorý je príliš Cray. Nehovorím, nemôžete urobiť vyhlásenie tieň, ale ako viete, že je potrebné urobiť so zvyškom tváre veľmi svieži. A nie dieťa modré šaty! Z tohto uhla pohľadu sa obočie sa tiež pozrieť trochu definovaný namiesto plné a prirodzené, a nahé pery je veľmi ťažký.

Ktorí mali svoje obľúbené (a najmenej obľúbenou) kozmetický vzhľad na tomto červenom koberci?

load...