Krása

8 najlepších červených rúžov hľadá jar 2019

8 najlepších červených rúžov hľadá jar 2019

Pamätám si, keď módne mali pravidlá? Ako žiadny biely aj po Labor Day, a to zmiešaním svoje kovy, ktoré majú, aby zodpovedali topánky s kabelke? Potom to všetko šlo z okna, VEĽMI z okna, a teraz mám pocit, že to isté sa deje v Beauty Land.

load...

Je to červené pery, o ktorej hovorím, a bývali prísne jeseň / zima územia. Viem to, pretože zakaždým, keď som napísal časopis trend v oblasti krásy round-up, červené pery boli nevyhnutne tam. (Majú počítať ako trend, pokiaľ k nim dôjde každý rok?) Mimochodom, potom by sme všetky prepnúť na krásnych pastelových farieb od mája do augusta. Samozrejme, že sa veci začali meniť s celou fuchsie a oranžovej rúžu šialenstvo roku 2016 a 2018. A teraz, zdá sa, že krása konečne dohnal módou. Červené pery oficiálne prišiel ako platný možnosť teplého počasia. Čo znamená, že v skutočnosti nie sú žiadne farebné pravidlá, alebo sezón už nie.

Viem, čo iného to znamená? Je tu červenú peru pre každého. KAŽDÝ! Poďme sa pozrieť na niektoré dráhy a reálneho života príkladoch (a preto pracujú) a nechajte sa inšpirovať.

Oranžová červená na Jason Wu

Počul si? Pantone hovorí oranžovo-no, konkrétne odtieň s názvom Tangerine Tango-je farba roka na rok 2019. Ako montáž teda, že je to tu odráža v tomto jasnom pop art odtieň. (Model pery, aby to ešte lepšie. Jo, a pic v hornej časti je z tejto show tiež. Mdloby.) Som vyslaný obaja len ukázať, že rovnako ako vy môžete nosiť červené v každom ročnom období, môžete tiež nosiť na akékoľvek pleti. Dokonca aj oranžový červený. Vidíš?

Lesklá červená Jean Paul Gaultier

Milujem smiešne lesklý,, 70s štýlu vinyl červená. Ale v poriadku, možno bez toho, aby tento účes. Pre mňa je to skôr večerné pohľad, pretože si myslím, že potrebuje nejakú očné dráma (ako tie dlhé riasy), aby vyvážila jeho vysoký lesk dole.

load...

Poppy red Christian Dior

A táto show bude môj obľúbený. Rád mak červený peru, rád mak červená klinec (s okrúhlym tvarom, tutovka) a milovať ešte viac, keď sú obaja spárované dohromady. Je to tak dobre vychovaná, ale moderný! Všimnite si, že štruktúra je tu krémovej, ale nie celkom matný.

Coral red na Anna Sui

Táto verzia je niečo na polceste medzi Jason Wu a Christian Dior. Mäkká, jemná koral, ktorý vyzerá, ako by to boli prenesené trochu dole. To by bol spôsob, ako ísť, ak nechcete ísť príliš tmavý alebo príliš jasný. Je to veľmi Mad Men, nie?

Metalická červená na YSL

Vieš čo? Nenávidel som to na prvý pohľad, ale teraz je to rastie na mňa. Poďme všetci zmierniť oči (a nie odfarbiť Shizu z našich obočia). Teraz, nemôžete si predstaviť peru za letného večera s vlasmi hore, bronzey kože a holé ramená? Určite pôjde. A ja si myslím, že budeme vidieť viac z tohto kovového typu textúry v budúcnosti.

A teraz, pretože príklady zo skutočného života sú vždy príliš dobré, poďme pozrieť na niektoré nedávne osobnostné červené pery.

Lesklá červená na Emma Stone

Ems hľadal tad vymyje svetlejšiu farbu vlasov. Ale teraz, s touto rúžom, som vlastne stále na palube s ním.

Matný červeno Lucy Hale

Toto je perfektný príklad zo skutočného života pier Anna Sui. Mäkké farby a jemne zmazané, takže neexistujú žiadne tvrdé hrany a farba je naozaj jemná.

Dobre, teraz zhlboka sa nadýchnite a pripravte sa na ten budúci.

Coral red ďalej. Lindsay lohan?

ÁNO. Ver tomu. Naozaj som s použitím Lindsay ako kozmetický príklad. Niekto štípnout ma. Viete, mám stále problémy (veľa problémov) s kožou a vlasmi, a to, čo bolo uvedené do kože, ale musím dať úver, kde je to z dôvodu. A ona trochu pribil túto pery.

Povedz mi:

Vedeli ste použili na uloženie červený rúž pre jeseň / zimu, alebo ste už pravidlom istič a nosiť ho po celý rok? Dráhou vzhľad je váš obľúbený? Dáte lialo nejaké kozmetické rekvizity tu, alebo sa jej pred sebou ešte dlhú cestu?

load...