Krása

7 vecí, ktoré som sa dozvedel o make-up z pera stránky, rebel krásy

7 vecí, ktoré som sa dozvedel o make-up z pera stránky, rebel krásy

Prvé pravidlo Dick Page kozmetickom filozofia je, že neexistujú žiadne pravidlá.

Umeleckým vedúcim Shiseido je nielen svetovo preslávené maskérka (a vynikajúci kuchár!), on tiež zastáva názor, že make-up by mal byť zábava, nie fuška. Podľa neho akékoľvek rozhodnutie urobíte o tom, ako sa pozeráte je aktívna rozhodovaní, aj keď je to, že dnes bude tepláky deň. Si plne pod kontrolou, ako vyzeráš, takže môžete aj teraz proces.

load...

Ste už odišla do zákulisia s Michelle pri obede, ktorý Dick rozdúchala sa pre skupinu kozmetických editorov. To, čo sme nemali ešte spomenúť, je, že som sa s ním stretnúť aj v inom prípade, kde vytvoril tri úžasné make-up vzhľad. V každom kroku procesu, od farby na výber štetcom do aplikácie, Dick porušil všetky pravidlá som si myslel, že o make-up. A vieš čo? Pohľady sú nádherné (i nositeľné!).

Vzhľadom k tomu, že sme všetko o zdieľanie lásky (a insider know-how), tu na beautyeditor, tu je niekoľko tipov od človeka samotného.

1. Hra s farbou (ako naozaj hrať sa s ním)

Dick verí vo farbe. Sledoval som ho kontúry sivozelená očné tiene cez mrazivé modrým vrchnákom a potom spárovať s lesklým ružový peru. Myslím, že to znie na vrchol? Pozrite sa sami, ako úžasné, a dokonca aj podhodnotené-to vyzerá.

Ak sa to moc farba nebude lietať vo vašej kancelárii, Dick navrhne prispôsobenie, aby sa zmestili váš štýl. Napríklad, "skúste tmavo modrú čiaru zásuvka v zmesi s niečím mäkšie a prirodzenejšie vyzerajúce ako je béžová," povedal odporúča. Môžete tiež pridať farbu do vášho každodenného palety make-up s jednoduchými swapov: pokúsiť fuchsie červenať miesto svojej pravidelnej broskýň alebo vínovej riasenka namiesto základnej čiernej.

Ak máte pocit, že nie ste dosť chic zložiť tyrkysovej vodovody a kobaltová modrá riasy, DP má toto hovoriť:, Nebudem ' ", Nemůžu'obvykle znamená, Nosia červený rúž! " Alright potom.

load...

2. Nenechajte sa obmedzený štítkami

"Nie je žiadny dôvod, očné tiene by nemalo prejsť okolo iných častiach tváre," hovorí Dick.

V naozajstnej krásy rebelov módy, ignoroval etikety výrobkov pri vytváraní týchto pohľadov. Pre nádherné žiaru tohto modelu, on používal levanduľa očné tiene ako upozorniť na koreni nosa a brade, čelo a Amorův lúk.

Lavender. Očné tiene. Ak DP môže robiť to, takže môžete.

Shiseido Luminizing Satin Eye Color, u Hudsonovho zálivu, Macy, Nordstrom a Sephora.

Dick je tiež všetko hrá make-up developer a vytvárať svoje vlastné produkty, ak ste v núdzi niečo. Ak chcete vytvoriť tónované hydratačný sa mieša Liquid Foundation s Shiseido Multi-Energizing Cream. Nový produkt, perfektný odtieň zápas.

Shiseido Kozmetika Multi-Energizing Cream, na Amazon.com, Bloomingdale, Dillard je, Hudsonovho zálivu, Lord & Taylor, Macy, Nordstrom, Saks Fifth Avenue a Sears.ca.

Hovoril tiež o použití rúžu as krémovou červenať a očné tiene ako očné linky. Po druhé, ako hovorí prejsť vlhkou očné linky kefa vo vašej očné tiene nerob utlmiť celú panvicu alebo vyschne tieň a sťažuje prácu s. Instant make-up kolekcie duplikácie!

3. Nepoužívajte uviaznu v rutiny

Ako ste si možno mohol myslieť už Dick búria proti rutine. Prebudení každý deň a uvedenie na presne rovnaké tváre make-up nuda, rýchly. "Premýšľaj o tom, čo robíte a prečo," hovorí Dick. "Inšpirácia a vzrušenie sú dobré."

Aj keď niektorí ľudia si myslia, že starostlivosť o svoj vzhľad, je povrchné a plytký, make-up robí vytvoriť tvár, cez ktorý môžeme zapojiť sa svetom. Ako sa pozeráte je obrovský faktor v tom, ako ste vnímaný ostatnými, a preto, ako sa cítite, tak to stojí za to byť úmyselné v procese. Je tu veľa priestoru pre experimentovanie, a to aj v rámci svojej práce a osobného vkusu.

Pre každého, kto niekedy prebudil a cítil naštvaný "ktoré majú" aplikovať make-up, skúsiť niečo nové môže pomôcť vyhnúť jednotvárnosť. Buďte kreatívny!

4. Prehodnotiť svoje kefy

Dick navrhne pomocou kefy tak, ako vám bude vyhovovať, a to aj v prípade, že to nie je spôsob, akým boli navrhnuté! Žartuje, že je slávny v Shiseido pre "mis-pomocou" kefy, a on to nie je vtip. V troch pohľadov som pozoroval, použil na pery štetcom aplikovať očné linky, čo je očný tieň kefa aplikovať nadácie, korektor štetec na vyplnenie obočie a ďalšie očné tiene štetcom Buff rúžom.

Shiseido očné tiene kefa (Small), pri Amazon.ca, Amazon.com, Lord & Taylor, Nordstrom a Saks Fifth Avenue.

Tu sú niektoré z Recos RP pre ladenie svoje nástroje:

  • Štipka našuchorený prášok kefa do ventilátora na to, vytvoriť objemný ventilátora kefu. To vám dáva lepšiu kontrolu nad tým, kde váš kefka sa vzťahuje produkty, ako červenať alebo zvýrazňovačom.
  • Dip s kefou očné tiene prelínanie (ako jeden hore) do vášho nastavenia prášok a aplikovať ich na stredu tváre (čelo, nos, pod-očí a na brade). Toto strategické práškovanie škrty olejnatý lesk pri odchode vašej tváre GLOW.
  • Kefa obočie fúzy dole s čistým riasenka prútika pred pri ich plnení. Tým sa vytvorí silný, dobre upravený obočie, ktorý nebude vyzerať prehnaná.
  • Vždy siahnuť po čistým štetcom splynúť s, inak budete kaliť svoje farby. Ak nechcete mať jeden, utierať kefy off na papierovom obrúsku ( "menej Lint," hovorí Dick) a re-use kefy s podobnými farbami.

5. Blend svoje farby pre lepšiu harmóniu

Muž podľa môjho gusta, DP je o miešanie farieb a uistiť sa, že žiadny rys neúmyselne vyniká. Ale blending neznamená, že vyššie uvedeného vyplýva, grafiku, ostré línie.

Názorný príklad: táto divoko sexy čierny klin oko, ktoré vytvoril pre Michael Kors F / W '13 show. Je to skôr o, prúdu 'farieb a ako sa dopĺňajú tvár.

Po každom výrobku, ktorý aplikuje, Dick siahla po štetca prolnout dohromady rôzne farby a textúry. Harmonizujúci farby nevyžaduje make-up odtiene byť v rovnakom farebnom rodiny, len to, že sú zmiešané tak, že nevyzerajú ako oni súťažia o pozornosť.

Ak je to mätúce, myslím prirodzene krásnych tvárí. Sú tvorené z farieb, ktoré pracujú v harmónii. Či už ste sa zelenými očami, olivovou pleťou bruneta alebo ružolíci jahoda blondínka s modrými očami, je to rovnováha farieb medzi kožou tóny, farby očí a vlasov, ktoré si môžete byť tak vizuálne príťažlivý. Rovnaký postup platí pre make-up. Ak máte miešať svoje make-up dobre, môžete vytiahnuť akúkoľvek farebnú kombináciu.

Poznámka: Ak budete nosiť odtiene, ktoré sa stotožní s podtextom, bude váš make-up vyzerať born-s-to prirodzené. Pre farebné vernosti, naneste odtiene, ktoré kontrastujú s podtextom, a to bude vaša funkcia pop.

6. Give classic vyzerá súčasný spin

Dick je veľký fanúšik uvedenie twist na klasiku. Jednou z možností je vytvoriť moderný vzhľad von z klasických farbách-čo je všetko v žiadosti. Navrhuje pričom über-dievčenskú farby, ako Barbie ružové a modré nebo, a potom sa ich uplatnenie v ostrej, moderným spôsobom ako je zelenomodrá-and-hot-ružové Pozrite sa tu:

Z tohto budúci vzhľad, Dick aplikovaný retro 70. Odtieňov (zlato, meď, levandule a Burgundsko) v čerstvom spôsobom strihaním z farieb a ich miešanie hladko.

On tiež odchádzajú do pery sezóny, postriekané efekt pomocou Shiseido Perfect Rouge Tender Sheer.

Shiseido Perfect Rouge Tender Sheer v Amazon.ca, Amazon.com, Bloomingdale, Lord & Taylor, Macy, Nordstrom a Sephora.

Tu je ďalší príklad. Zlatým štandardom mačacieho oka a nepriehľadný červené pery combo môže stať mačacie oči spárovaný s červeným tónované balzam na pery. Alebo pri vytváraní nočné-out dymové oči, môžete vymeniť svoj čierny tieň k zápalnej fialové alebo námorníctvo. Skúste miešanie do vášho go-hľadať novú liner tieni alebo rtu texture- "Koniec koncov," Dick vtipkuje, "všetko umýva preč!"

7. Embrace, kto ste

"Byť najlepší verzia toho, kto ste," hovorí Dick.

Hovorí o ženách v takej posilnenie a obdivným spôsobom, by ste prisahať, že bol život tréner v inom živote. Verí, že make-up by nám malo umožniť udržať si vlastnú krásu a integritu. Jeho rada vizážistov je použiť make-up, aby vyhovoval individuálnym tváre nie maskovať im.

Pokiaľ ide o obávanej procesu starnutia, Dick Zjednodušene povedané: nerealistické očakávania, aby nikto šťastný. Starnutie nemusí znamenať, že sa stanete "Wallpapery a béžovej," ale znamená to elegantne pripúšťa, že určité aspekty svojho mladosti, ktoré prešli. A to je skvelé, hovorí Dick. "Aj napriek tomu, že váš čas, aby sa 20 prešiel, 20-ročný nemá dôveru 50-ročný. Tak sa najlepšie vyzerajúci 50-ročný tam vonku."

Opaľovací krém pomáha taky.

Povedz mi:

Súhlasíte s Dick "pravidlá"? Už ste prijali niektoré z týchto myšlienok sami? Čo si robil inak v poslednej dobe s make-up?

load...