Krása

7 najlepších kozmetických výrobkov pod 10 EUR

7 najlepších kozmetických výrobkov pod 10 EUR

Confession: Niekedy sa cítim ako blbec, keď som vytiahnuť svoj Chanel balzam na pery. Nie, že to nie je úžasné, že IS-a som mimoriadne vďačný aj vlastný balzam na pery 45 € designer (zdobí zabezpečovacieho Cs, tutovka).

load...

Ale úprimne? To je tak ujíždět extravagantné, zvlášť keď som potom si uvedomil, že som Rozvážka okolo strašná kopa fantázie schmantzy veci. (Givenchy lesk na pery? Pozrite sa. Armaniho očné tiene? Pozrite sa. Dior obočie ceruzku? Pozrite sa. YSL rúžu, očné linky a červenať? Pozrite sa, skontrolovať a skontrolovať.)

Yowza! I love it all-čo dievča by nie? -ale ja nechcem, aby sa stala krása ekvivalent týchto etikiet posadnutý ženami, ktorí sa cítia nútení zdobia každú piaď ublíženia na nehnuteľnosti s hlasný, kričí dizajnovými logami. Hells no. Prístup hi-lo sa vzťahuje na kráse príliš, čo je dôvod, prečo chcem vám povedať, dnes o niekoľkých vzrušujúce prodz že prisahám sú rovnako dobré alebo lepšie ako ich drahý bratranci. Vzhľadom k tomu, ako vzrušujúce, ako to je, keď ste prvýkrát swipe / slather / klzký, že dizajnér krása produkt v celej BSK. Je to možno ešte viac, keď sa dostanete rovnaké výsledky za zlomok ceny.

NAMIESTO. Nailtiques Nail Treatment (alebo akýkoľvek iný drahý klinec posilňovač / tužidlo)

TRY. Revlon Gél vápenatý nechty tužidlo

Nikto nepotrebuje slabé nechty prodz viac ako ja. Hoci mnoho (väčšina?) Mojich kozmetických editor priateľmi robiť Axxium, šelak, alebo aspoň pravidelných manikúry, som zistil, že bez výnimky, zakaždým som si salón Mani, moje nechty vrátiť k wimpy, peeling suckiness týždne neskôr. Čo je situácia, čelím práve teraz, aj keď som robil úžasné na svoj život meniace Nailtiques at-home režimu. Každopádne po založí fľašu, rozhodol som sa, v núdzi, aby sa pokúsili tento klinec tužidlo od Revlon. Nemôžete poraziť cenu. A prekvapivo je to aj bez DBP, toluénu a formaldehydu (čo nie je prípad Nailtiques a mnoho / väčšina ostatných nechtov tužidiel vonku). Nie som očakával rovnakú úroveň výsledkov, ale to je skoro, a ja už som ohromený, koľko ťažšie moja nechty cíti. Vzorec tiež ide o niečo lesklejšie než Nailtiques, takže si mohol nosiť sám, ak ste chceli.

load...

Kúpiť NOW.6 € na Well.ca (doprava zadarmo v Kanade bez minimálna objednávka)

NAMIESTO. Kiehl Super Thick Volumizer

TRY. TRESemmé 24 hodín Telo Root Posilnenie Spray

Povedal som to pred a poviem to znova: rovnako ako sa reklamy naznačujú, myslím TRESemmé ponúka najlepšiu kvalitu prodz z drogérie línie vlasov. Ako ste si možno spomenú, že som veľký fanúšik Body linky 24 hodín, pretože to je pravdepodobne jedným z mála šampón a kondicionér dua som kedy použil skutočne doručuje na volumizing sľub. (Vážne. Skúste to a povedz mi, že som v poriadku.) V každom prípade, po niekoľkých Peeps pýtal root-zdvíhacie styling veci, to mi pripomenul tejto fantastickej malého počtu, ktorý je blízky dupe na tejto Kiehl verzie (a takmer 20 € lacnejšie). Kľúč (pre obe verzie), je naozaj typ striekacej pištole tryska. To vám pomôže dostať cez všetky vlasy a hneď pri korienkoch, čo je miesto, kde chcete, aby produkt ísť, ak chcete, aby fungoval správne. Len pamätajte, že buď vyfénovať hore nohami alebo zdvihnutí vlasov od korienkov s prstami alebo okrúhlu kefu.

Kúp teraz. 5 € na Well.ca (doprava zadarmo v Kanade bez minimálnej objednávky)

NAMIESTO. Moroccanoil Hydrating Styling Cream

TRY. Žiť Clean Argan Oil Smooth & Shine Cream

Nie som najlepší kandidát pre styling krémy, pretože táto otázka objem je zvyčajne viac vážnym problémom pre mňa než kader. Avšak, ja som hral si s nimi tu a tam občas, zvyčajne, keď som v núdzi účesu a moja konca vyzerajú vyprážané a suché. A musím povedať, že som si všimol, žiadny rozdiel medzi týmto a jeho blízky príbuzný z MoroccanOil (aka "zázrak pracovníka pre akýkoľvek typ vlasov"). Oba obsahujú arganový olej, a môžete buď použiť na vlhké vlasy, alebo ako pomoc pri dokončovaní styling (ako ja).

Kúpiť NOW.7 € na Well.ca (doprava zadarmo v Kanade bez minimálna objednávka)

NAMIESTO. MAC Korektor kefa

TRY. EcoTOOLS Bamboo Deluxe Concealer Brush

Korektor musí byť naozaj nanáša štetcom, na vrchole svojej nadácie, prosím -A keď môj starý začal dostať trochu prašivý pred nejakou dobou, to hodil som a bežal do obchodu MAC kúpiť náhradné. Je to skvelé. Ale potom som si uvedomil, už som mal korektor kefu (v archívoch, samozrejme) z EcoTOOLS. Takže teraz som použiť oba, ktorá nie je zlá stratégia, v skutočnosti, pretože je to naozaj dôležité, aby sa vaše korektor kefa úplne čisté miesto kontaminácie pot a svoju tvár s prachom a špinou a olejom. Každopádne musím povedať: to nie je jedna z tých situácií, kedy už sa nemôžem dočkať na MAC jedného, ​​aby sa stal suché, tak som ju použiť. Obaja sú skvelé. A pretože korektor, rovnako ako všetky "mokré" make-up, musí byť aplikovaná so syntetickým štetcom namiesto zvieracích chlpov a syntetické materiály môžu byť mal za oveľa lacnejšie, naozaj nemusíte márnotratnosť v tejto kategórii.

Kúp teraz. 4 € na drugstore.com (k dispozícii aj na Walmart v Kanade)

NAMIESTO. Crabtree & Evelyn voňajúce mydla

TRY. Yardley prirodzene Hydratačný Bar

Yardley je späť! Nie že by niekedy opustil, ale naozaj, ale sú uprostred veľkého prerobiť kde sú núdzové pristátie babička obrazu a ísť na klasické, nadčasové Englishness. (Samozrejme čipovej s kráľovskú svadbu deje v tomto roku a my všetci bude senilnej nad Kate Middleton vlasov a ďalšie kefovať zvyky. Yardleyové oficiálnym kráľovským značka didja vedieť?) Mimochodom, značka urobil mediálnu udalosť tu v Toronte asi mesiac alebo tak dávno, kedy som sa dozvedel, že ako obal a skutočné vône sú inovované. Ale nie je cena! Mám rád všetky veci levanduľa, rovnako ako retro balení, takže tieto mydlá odškrtnúť mnoho, mnoho krabíc pre mňa. Plus, kde Crabtree & Evelyn vám dáva iba jeden mydlo za 4 €, Yardley vám dva. Booyah!

BUY IT NOW.3 € pre dva bary (!) Na Well.ca (doprava zadarmo v Kanade bez minimálna objednávka)

NAMIESTO. Marc Jacobs Daisy Solid Perfume (alebo akýkoľvek iný pevný parfum, napr. Stella McCartney, Juicy Couture, Toccata)

TRY. Pacifica Solid Parfumy

Aká veľká je vynález pevné parfum? Ako som už spomenul v mojom príspevku o tom, čo krása editor balenia v jej príručnú batožinu, prisahám, že by to pre cestovanie. (V skutočnosti, pevná všetko je skvelé, keď na cestách, mám pevnú ruku krém, hydratačný krém na tvár, červenať.) V porovnaní s hlavnými vône však tieto šteňatá sú trochu "zelenšie." (Sú to 100 percent vegetariánskej, bezlepkové a robil s organickým sója, kokosový vosk a éterické a prírodných olejov.) Navyše, ako adorbs je kvetinová balenie?

Kúp teraz. Každá maximálne Well.ca (doprava zadarmo v Kanade bez minimálna objednávka) 9 €

NAMIESTO. Shu Uemura Flare Riasy

TRY. Ardell DuraLash Jednotlivé Lashes

Ak je to show-zastavenie, work-of-art falošné riasy, že ste po ňom, potom Shu je určite vaša vstupenka. Ale ak ste práve hľadáte pridať trochu (nie moc) dráma, Ardell dostane úlohu lacno s týmito fab jednotlivé riasy, ktorý vám poskytne viac prirodzený vzhľad, keď ich aplikovať len na nárožiach očí. Janine v Beautygeeks má fab vid, ktorý vám pomôže platiť!

Kúpiť NOW.6 € na Well.ca (doprava zadarmo v Kanade bez minimálna objednávka)

Už ste vyskúšali niektorý z týchto prodz? Alebo si myslíte, že budete držať s viacerými Spend verziami? Aké sú vaše obľúbené drogérie kozmetické nálezy?

load...