Krása

7 celebrít, ktoré skorigujú oranžovú rúž pravú

7 celebrít, ktoré skorigujú oranžovú rúž pravú

Oranžové pery sa stali obrovským trendom jari a leta a tento rok sú to ukazovať na oboch dráhach a červené koberce. Návrhári ako Prabal Gurung, DKNY a DSquared² predviedla tohto živého pop farby vo svojich výstavách a teraz, po nejakej experimentovanie-a videl výraz na mojej obľúbenej celebrity, ja rozhodne na palube s týmto trendom!

load...

Z jasných koralov na červenú napustená pomarančov, existuje mnoho spôsobov, ako pridať punč z citrusov. Ak ste boli trochu zdráha vyskúšať tento vzhľad, tu je sedem celebrity inšpirovať vás, spolu s presnými odtieňmi oni na sebe (zač).

1. Lauren Conrad v Lime zločinu a Beautycounter

Always krásna Lauren Conrad išiel na vzhľad match-match keď mala na sebe oranžové tričko spolu s jasným koralov pery pri tejto akcii Malibu. Nie je to tak tučné ako pristávacej dráhy, ale skvelé, nositeľné odtieň pre dennú dobu. Ak chcete vytvoriť LC je koralový odtieň, jej maskérka, Amy Nadine, ktorý sa používa Lime kriminality Velvetine Lip Stain v Suedeberry a prikrývali ju s Beautycounter Lip Shine.

2. Kate Bosworth v MAC

Tam to proste niečo, čo Kate Bosworth, ktorý je tak jednoduché, a ona robí na sebe oranžovú pery trend práve to. Vybrala jasný, červeno na báze oranžovo v tomto pohľade, ktoré sa rozhodli pre MAC klasické, lady Danger. Zvyšok jej make-up bol udržiavaný celkom minimálny, aby zameranie na tomto vyhlásení pery. Som vážne v láske s týmto pohľadom!

3. Shailene Woodley v Tarte

S jedným trháku dole a iným jednej sade, aby vyšiel v júni, Shailene Woodley je na vrchole svojej hereckej hry, a to oranžovú pery dokazuje, že má, čo to znamená. Hrať až oči s ťažšie lemované hore bič, Shailene išiel na bezplatnú oranžové-posilnil červenú peru, s použitím Tarte Glamazon Čistá Performance 12 hodinový Lipstick v Fierce. To je skvelý odtieň, ak ste spokojní s červenými, ale chcú ponoriť prsty (er, ústa) do oranžového spektra.

load...

4. Camilla Belle v Illamasqua

Výrazné obočie a výrazné pery? Som trochu milujúci to! Kľúčom k tomu, že obaja pracujú spoločne sa vyrovnávanie tvár s dostatkom farby na lícach a definície na oči. To by mohlo ľahko išiel na juh, keby sa zbláznil na očný make-up, ale veľké riasy a jemne definované spodnej línie rias práce dokonale vedľa nej marhuľových tváre. Camilla vyzerá nádherne na sebe Illamasqua Lipstick v svetlice.

5. Hannah Simone v Urban Decay

Hannah Simone je na roztrhanie, a môže vytiahnuť z oranžovej do pery, žiadny problém! Jej koža je bezchybný, riasami flutter a pery dokonale jasný. Ona športové úpadkom 24/7 Glide-On Lip Pencil Bang s zodpovedajúce úpadkom revolúcie rúž v Bang rovnako.

6. Lupita Nyong'o Tom Ford

A lásku fest pre Lupita pokračuje. Je nebojácny a skaly, čo make-up vzhľad mu zapáči. Myslím, že je to dôvera, ktorá robí túto oranžovú pery vyzerajú naozaj dobre na ňu. Tu, ona má na sebe Tom Ford Rúž v Wild Ginger.

7. Hilary Duff v Chanel a MAC

To ma vezme späť do môjho detstva láske k Lizzie McGuire, ale s oranžovým okrajom, Lizzie je vyrástla. Hilary je to v pohode a uvoľnený s obrovskými, ktoré sú definované riasami a mierny obrys, ktorý modeluje tvár bezchybne. Ona má na sebe typickú oranžovú, MAC Morang, cez Chanel Precision Lip DEFINER v Orange Intense.

Spodný riadok

Ponaučenie z príbehu? Nenechajte sa vyhýbať od oranžovej, pretože je tu jeden pre každú náladu a tón pleti. Budem prvý, kto priznáva, že som sa trochu obávajú ísť celú cestu s týmto trendom, ale je to naozaj zvyšuje moju náladu a dôveru v ceste ďalšie odtiene neboli v minulosti. Teraz, keď máte nejaké celebrity inšpiráciu, rád by som sa podelil o svoje hornej oranžovej pery tipov pre túto sezónu s vami! Pozrite sa na moje obľúbené v mojom ďalšom článku!

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Ste fanúšikom oranžové pery? Ktorý z týchto pohľadov je hojdacia svoj svet? Máte obľúbené oranžovej rúžu odtieňa vo svojej zbierke?

load...