Krása

5 základných make-upov, každá žena by mala vlastniť

5 základných make-upov, každá žena by mala vlastniť

Vieš, čo ma privádza k šialenstvu? Okrem svojej vratké reštauračných stolov a poľahči zneužitie apostrofy, samozrejme.

Je to ty make-up štetce, ktoré prichádzajú s make-up. Blush, bronzer, očné tiene, nech-táto prax musí byť zastavená. Ja viem, je to vraj "pohodlné" mať bábiku veľkosti štetca na vašej osobe, aby sa znovu aplikovať kedykoľvek náladu štrajku. Ale 1986 zavolal a chce povedať, že prerastený vyzerajúci make-up je už vo veľkom štýle. A že by ste naozaj mali investovať do nejakej kvalitnej nástroje, brácho.

load...

Ja viem, ja viem. Rovnako ako je to absolútne nudná musieť utrácať peniaze za rozumné obuvi, ak naozaj chcete, aby nešetriť na 4 palce hadej klietok topánočky, je to tiež trochu ťahať tráviť cesto na make-up nástroje, namiesto skutočného make-up.

Ale to bude stáť za to. Najmä kefa chcem ti o dnes povedať. (Ak to chcete nazvať "životná zmena," aspoň v mojej malej, plytké, make-up zamerané na existenciu, by nemalo byť prehnané.) Tu je lopatka-plus ďalšie štyri pridať do súpravy, ak nemáte " em už.

Môj nový OBLÚBENÉ: ZARIADENIE Smudger BRUSH

Som asi veľmi neskoro na večierok na tento jeden, ale rád by som vám predstavil svoju novú BFF, na Smudger Brush úpadkom.

Prečo som ho toľko milujem? Vzhľadom k tomu, ako možno viete, som dlhoročným vnútorného očného viečka vložka. (Je to v podstate jedno oko make-up trik, ktorý pracuje pre svoj tvar oka, pretože nemám moc záhybu, a preto nemôže robiť veľa tvorivých veci s očné tiene.) Niekedy však čakajú celú cestu okolo vnútorného očného viečka (tiež známy ako tightlining) trochu sa pozrieť tvrdé a / alebo nepríjemné, najmä ak vaše očné linky tip nie je super-jemné a vaša ruka nie je super-stabilný.

Čo táto kefa robí oh-so-chytro je pomôže, dobre, rozmazaniu, že farba. Hlava je naozaj drobná, hustá a mäkká, takže sa môžete dostať priamo tam a jemne rozptýlený a zmiešať ju dokola-A to pomôže zabezpečiť, že neexistujú žiadne zjavné medzery medzi vnútornými ráfiky a riasy.

load...

Som si istý, že to má iné aplikácie očné súvisiace, ale to mi sám má po uši zamilovaný. Ak ste používali očné linky sám, vodotesné, samozrejme, pretože akýkoľvek iný druh je k ničomu -Potom som veľmi odporúčame, aby ste si to vyskúšať.

Nutnosť musieť vyhnúť cake-tvár: FOUNDATION BRUSH

Hovorili sme o nevyhnutnosti tohto jedného predtým, ale to nesie opäť za zmienku: nadácie kefa umožňuje používať čo najmenej výrobok pokiaľ možno tak, aby nebola vyzerať cake a jasné a prehnaná. Čo chcete urobiť, je použiť svoje základy prvej, pred všetkým ostatným (najmä pred inštaláciou korektor), tým, že trochu výrobku na chrbte ruky a potom ponorením do krovia.

Nemyslite si, že budete musieť aplikovať po celom buď ako maska, čo naozaj potrebujete iba tam, kde máte začervenanie alebo zafarbenie. (Dal som dolu okolo nosa / nosa a brady, a to je do značnej miery to.) Zmes, zmes, zmes, a potom si môžete urobiť svoj korektor na oblasti, ktoré stále potrebujú ďalšiu pomoc.

TO MAKE pleť 452% viac bezchybné: korektor BRUSH

Ak ste aplikáciu korektor prsty, potom vedzte, že vaša pleť môže vyzerať oveľa lepšie, ak ste práve investovali do štetcom určené na tento účel. Viem to, pretože som reformovaný finger-aplikátor. A viete, ako budete niekedy zahliadnuť seba-hovorí, mid-day v hroznom kancelárii kúpeľňu s nelichotivé žiarivkové osvetlenie, a uvidíte, že vaša korektor má stuhnutý do novo nadobudnuté línií (ktoré obvykle nie sú viditeľné) pod očami?

No, to sa nestane, ak použijete korektor kefa, pretože rovnako ako zakladacej štetcom, to vám pomôže získať jemnú, dobre zmieša, non-cake aplikácie. Oh, a akákoľvek zmienka o pod očami korektor by bolo v poriadku, ak som sa vás tiež upozorní na dôležitosť vnútorného očného utajovaním. Skontrolujte, či tento post pre Deets.

Korektor kefy sú tiež eso, keď máte zakryť vadu, pretože môžete zamerať produkt na červenom mieste sám, a nie celú cestu okolo neho, čo vedie k tomu, že celá vec vyzerať ešte výraznejšie. Len prikryjeme priesvitnú prášok na vrchole, aby korektor zostať.

Nech je to váš, ak v živote oblečiem očné tiene: Sklonená očné linky očné tiene / BRUSH

Ako som povedal, nie som jeden z tých ľudí, ktorí môžu nosiť veľa očné tiene, ale keď sa mi to, je to zvyčajne to kefa, ktorý používam. Rovnako ako Smudger kefou (alebo aspoň cesta * Aj * pomocou Smudger kefa), je navrhnutý pre pohľady, ktoré sú zamerané okolo rias, pretože uhol časť pomôže nakresliť presné čiary. Takže je ideálne nielen pre použitie najtmavšie odtieň vašej dymové oči, ale tiež fantabulous pre dodávanie koncentrovaného hit svetlé farby. (Ako je tá žltá nosia Rachel McAdams., Alebo by ste mohli urobiť jasný fialové alebo modré alebo zelené alebo).

BEST FOR priesvitný prášok: klenuté očné tiene kefa:

Takže viete, ako som povedal, že hi-def priesvitné prášok (nie tónované) je spôsob, ako ísť? (Áno, tam bolo veľa zlé publicity, pretože, ako sa ukáže pod bleskom, ale ja som stále držať s ním v dňoch, kedy nemám fotografovaný, ktorý sa stane byť po väčšinu dní.) No, je tu ešte jedna vec, ktorú naozaj potrebujete, ak budete nosiť, a to je klenutý očné tiene kefu.

Mnoho ľudí nemajú "dostať" tieto prášky, pretože ich inštinkt je vytasiť príliš veľký našuchorený prášok štetec a ísť do mesta. Nein, nein, nein. Všetko, čo potrebujete, je malé množstvo-a nepatrné množstvo! -a očný tieň kefa je spôsob, ako ho používať. Stačí uviesť, že na miestach, kde sa majú tendenciu žiariť, rovnako ako čelo a bradu a na prípadné chyby. Bonus: môžete tiež použiť tento kefa pre aplikáciu očné tiene, obvs.

Tak tu to máte! Jedná sa o päť kefy, ktoré som sa znovu a znovu a znovu použiť.

Avšak, v závislosti na vašich potrebách, môžete tiež chcieť investovať do:

  • Šikmému Powder Brush: Vynikajúci pre bronzer, ak ho používate (ja nie moc často), pretože môžete urobiť trochu kontúrovacou pod lícne kosti.
  • Kabuki štetec: Nie je to môj obľúbený, ale nevyhnutné, ak ste jedným z tých práškovej minerálny mejkap nositeľa. Hoci krém základy sú viac "v trende" v týchto dňoch.
  • Pery Brush: Skvelé, ak budete nosiť tmavšie farby rúžu a chcú super-presné línie.

Všimnite si, že som nemal odporúčame:

  • Veľký, našuchorený Powder Brush: Ako som povedal, že to naozaj nie je najlepšie pre práškové nanášanie, aspoň pokiaľ používate priesvitný prášok, čo je to, čo navrhujem.
  • Červenať kefa: Sú v poriadku, ale ja som naozaj všetko o krémových sčervená v týchto dňoch (Dajú vám mladší, krajší textúry myslím), a môžu byť šťastne aplikovať prstami.

Myslíte si, používať make-up štetca alebo väčšinou prsty? Ktorý makeup kefa je vaše číslo jedna zásadná? Už ste vyskúšali Smudger kefa ešte? Nie je to úžasné ???

load...