Krása

5 z najlepších nových vlasových nástrojov

5 z najlepších nových vlasových nástrojov

Stále si pamätám, keď som si kúpil svoj prvý žehličky. To bolo v PBE (pre-beauty editor) ére, a ja by som nemal byť prehnané povedať, že sa to zmenilo môj život. Na základe odporúčania svojho dlhoročného kaderníka, to bol Chi -a Nie som si istý, prečo som s odkazom na neho v minulom čase, pretože tá vec je stále v plnej sile takmer o desať rokov neskôr.

load...

V týchto dňoch však celý vlasy nástroje kategória je tak oveľa vyspelejšie. Späť v deň, len aby mali keramické plochej ocele bol veľký problém. Ale teraz si môžete kúpiť iontový, keratín infúziu, turmalín, s riadenou teplotou, ergonomicky vytvorený všetko. V skutočnosti, počas posledných niekoľkých mesiacov, neobvykle vysoký počet vlasových nástrojov, ktoré prekročili svoj kozmetický stôl, a niekoľko z nich tak čistý, musím ti povedať o nich. Today. Pripravený?

DIY brazílsky nepoužiteľným

KeratinPerfect 30-dňový brazílsky vlasov Smoothing System (v Sephora)

Ako priamy vlasy, nie v skutočnosti, kader-napadnúť človeka, som ticho ignoruje všetky reči o brazílskych výrony a keratín narovnanie, pretože som naozaj nemajú psa v tomto boji. Ale tento nový systém at-home upútal moju pozornosť. To vám dáva 30 dní hladšia, pevnejšia, kader bez vlasov pomocou keratín a hodváb kolagénne bielkoviny, takže, viete, bez toho by celý zdravie kompromisov formaldehydu vec. (Pokiaľ je mi známe, vyzerá to, že robí svoju prácu pomocou silikónov, takže by som povedal, že je to najbezpečnejší, aj keď je menej účinný, to jasné, ako salon rovnanie liečby).

Tento proces trvá len jednu hodinu. Budete prípravka s objasňujúce šampónom pred česanie pri liečbe vyhladzovaní, ktoré budete musieť dať 10 minút spracovať. Potom ste vyfénovať a ísť cez celú hlavu vlasov s plochým železom poskytnuté na utesnenie v keratínu (zrejme sa jedná o najdôležitejší krok). Je tiež prichádza s šampón, kondicionér a "Doplnenie sprej" pre údržbu. Znovu som to skúsil. Bez toho by sa povedať, že to funguje na všetky typy vlasov, vrátane farbené a chemicky poškodené vlasy. A hodnotenie viac ako v Sephora sú pôsobivé. Stačí byť vedomí toho, že ak sú vaše vlasy jemné alebo rovno, že obsah silikónu by mohlo vaše vlasy viac ťaží a menej schopné udržať zvlnenie. Niektoré Peeps hlásili suchosť rovnako.

load...

Multi-tasking Styling Iron

Rowenta Versa Style Professional rovnanie & Styling Iron (v salónoch)

Toto je absolútne môj nový obľúbený vlasy tool-to rozhodne dávať vyššie zmienených Či nejakú vážnu konkurenciu. To preto, že som sa snaží dosiahnuť tento look-

-pre vekové skupiny teraz, a ja som konečne našiel spôsob, ako to urobiť. (Áno, smajlíka bolo nevyhnutne nutné tu, pretože to pic sa inak Nie Cute.) Mimochodom, to je oficiálne moja nová vec: vlny miesto hollywoodskych kadere. Tak oveľa modernejšie, dontcha podvod myslieť? ROWENTA robí to tak jednoduché. Tajomstvo je, že okraje železa sú zakrivené, takže nemusíte mať žiadne slučky. Pre vĺn, všetko, čo potrebujete urobiť, je váš spôsob práce dole vlasu, začína niekoľko palcov z hornej časti a upínacie ako flip vlasy dozadu a dopredu. (Som asi to vysvetľovať v poriadku, ale tam sú inštrukcie, ktoré prichádzajú s.) Môžete si tiež urobiť všetky ostatné obvyklé veci: rovnanie, zvlnenie, atď. Tiež som používal to, aby krútiť konca pod, Michelle Pfeiffer v Scarface štýlu. Ale vlna technika je vynesie najlepší.

Volumizing Hot-Air Brush

John Frieda Salon Shape 1 ½ "Volume Hot Air Unit (na Walmart)

John Frieda nedávno vyšiel s radom vlasových nástrojov, a toto je určite najzaujímavejšie. Pre každého, kto bojoval s fénovania vlasy s guľatým kefou, to je ako konečný jeden dva v. Je to v podstate príliš veľkú okrúhlu kefu, ktorý vydáva vzduch skrz štetiny. Existujú dva rôzne nastavenia teploty a jedno kľuďas. Je to úplne fantastické pre Dať uzamkne vleku pri koreňoch, pretože ak ste ťahanie vlasy od skalpu než uschne plochá, nie volumizing výrobku Povieš pomoc. Tiež sa mi páči pre dodávanie super-hladký povrch, a tiež môžete krútiť konca rámci pre fúkané-out vzhľad DIY.

No-Dents Curling Rod

Jet FHI tepla keramické Tourmaline Curling Rod (v salónoch)

Jeden z mojich najväčších pet Zloduch je, keď sa snažím krútiť si vlasy a dať sám výrečné jamky od svorky železa. Vy to nechápete, že problém s týmto nástrojom, pretože je svorka-zdarma! Stačí zabaliť vlasy okolo tyčky a držte ju na mieste. Ako to robíte, že bez vypálenia ruku preč, pýtate sa? No, ale tiež prichádza s týmto:

Úprimne povedané, je to super jednoduché použitie, oveľa jednoduchšie ako bežné kulma, ktoré budem hanebne priznať, vždy som mal problémy s. Aj ohreje veľmi rýchlo a ja mám veľké, mäkké vlny od nej (aj keď, ak ste boli menej leniví ako ja, mohli by ste určite dostať prísnejšie kadere). Musím povedať, že sa mi to páči viac než KQC Swirl, že som tu preskúmané.

Zdravé-Hair blowdryer

Joico K-Pak Quadraion fén (na salónoch)

Takže všetci vieme (dúfam), že fénovanie nie je tá najlepšia vec pre naše vlasy. Ale stále to, takže tu je nový spôsob, ako robiť to menej škodlivé. Joico majú vyjsť s prvým keratín fénom. Jo, v skutočnosti uvoľní keratín molekuly, spolu s negatívnymi iónmi, s cieľom znížiť strapatenie a poškodenie a zvyšuje lesk. Ešte lepšie ale tiež skracuje dobu schnutia.

Ako vzrušujúce, sú všetky tieto nástroje? VEĽMI. Povedz mi:

Myslíte si, aby vaše vlasy uschnúť, alebo ste bežný užívateľ tepelných Styler? Už ste vyskúšali niektorú z týchto ty ešte? Aký je váš all-time obľúbené vlasy nástroj?

load...