Krása

5 veci, ktoré potrebuje Giuliana Rancic, aby sa dostali z jej krásy

5 veci, ktoré potrebuje Giuliana Rancic, aby sa dostali z jej krásy

To bude znieť úplne priemerný, ale zakaždým, keď vidím Giuliana Rancic na módne políciu s Joan Rivers, zaujímalo by ma, keď Joan, spolu s ostatnými hostiteľmi-zvlášť George Kotsiopoulos, pretože on je jediný, kto v skutočnosti vyzerá, že vie, čo robí -Sú začnú strážiť jej vzhľad.

load...

Ale no tak, ja viem, že to prekročilo svojej mysli taky. Nie toľko, pokiaľ ide o to, čo má na sebe (aj keď dotyk viac textílie a menej bling by bolo pekné). To je krása trestných činov, o ktorej hovorím. Čitateľ Tegan všimol ich príliš:

Miloval svoj článok o Taylor Swift. Nemohol súhlasiť. Keď už hovoríme o kozmetických vyjazdených koľají. Ako asi via Giuliano Rancic od E!. Ona má rovnaký ombre, zvlnené rozšírenie hľadať vôbec! Milujem ju, ale no tak. By mal záujem počuť váš názor na to, čo by mohla urobiť mix to!

A tak, na požiadanie čitateľa (preto, že som chcel byť servicey), tu je môj herný plán pre Giuliana krásy opravy. V 5 jednoduchých krokoch!

Krok # 1: zrážky (dostanete jeden.)

Vieš, ako som vždy chvastať sa o tom, ako veľmi som unavený z toho "Hollywood vlasy" vyzerá? Viete-verrrry dlhé vlasy, s najväčšou pravdepodobnosťou dosiahnuté prostredníctvom rozšírenia, ktoré boli tiež zvlnené s plochým železom pre účinok, ktorý je veľmi piecey (čo nie je vo veľkom štýle už) a druh zvädnutý, ako smutný, beztvaré závesy celej tvári?

Wow, to bolo behu na vety. Cue vizuálne:

No, moja silná nechuť pre tento štýl je v podstate všetky Giuliana chyba. Prisahám, že je to najhoršie páchateľ. A tak môj krása predpis pre ňu znamená a) odstránenie uvedených rozšírenia, a b) drastická chop. Niečo v duchu Olivia Palermo je lob, ktorý sme všetci obdivovali na druhý deň, by bolo pekné:

load...

Dontcha podvod myslí? Bol by to skvelý štart-vlasy vyzerať okamžite silnejší a zdravší waaaay. A stačila ešte krútiť to, či chce ísť trochu Diane Kruger na nás:

Tiež by som rád videl Giuls s ofinou, hoci, pretože rany automaticky budete vyzerať mladšie a dramaticky znížiť na potrebe Botox. Fakt.

KROK # 2: vlasového COLOR (stmaviť).

Už viete, že som už cítil lásku k tieň. To preto, že si myslím, že vyzerá najlepšie na vlnité vlasy bez ofiny. Ale tiež som kopal ju, pretože som nemal Alexa Chung. Budete potrebovať určitý chlad faktor vytiahnuť ho, a nemám ho.

A obávam sa, že ani nemá Giuliana.

Druhým faktorom je, že som si nemyslím, že blond je skvelé s jej pleti. (IS, že jej tón pleti? Myslím, že je to falošné opálenie, ale môj názor zostáva rovnaký.) Namiesto toho, ja by som naozaj rád videl ju objať svoju prirodzenú hnedú. Skontrolujte ju, keď jej bolo Giuliana DiPandi-istý, že bol mladší tu, ale nie o veľa mladší. Way krajšie aj keď!

Ako môžete vidieť, však, faux-opaľovanie závislosť začala čoskoro, čo ma privádza k.

Krok # 3: SPRAY TAN (Dosť!)

Zrejme to je jej najhorší krása zločin. Viem, že opálenej pleti údajne vyzeráš "chudší" a "zdravšie" but Pán vie, že nemusí byť akýkoľvek chudší. A myslím, že keď vaše opálenie dostane toto temné, rozhodne nevyzerajú niektorý zdravšie.

Namiesto toho len výkriky "Snažia príliš tvrdý." Správny?

Tu je vo viacerých svetlej pleti časy.

Oveľa lepšie, non?

KROK # 4: make-up EYE (rozveseliť!)

Dobre, tak Giuls je šikovný držať sa neutrálne. Urobila dostať, že časť právo. Ale celkovo, jej očný make-up je nielen totes vŕtacie (ona neváha zmení to!), Ale je to tiež aplikuje murárskou lyžicou.

To ju naozaj starne. Najmä sa mi nepáči, že spodná vložku a veľmi 90. Zvýraznenie pod čelo.

Rád by som ju videl s mäkším rozhľadňou niečo viac pozdĺž radov Mila Kunis tu, ktorému sa podarilo zdôrazniť oči bez preháňania ho na hnedé očné tiene a falošné riasy.

.alebo dokonca (môžeme snívať!) tento triumf Evy Mendes:

Giuliana obočie tiež mohol použiť nejaký tmavnutie až pomôcť formovať jej tvár.

KROK # 5: LIP (kde to je?)

Nemyslím si, že budeme niekedy vidieť Giuliana s tučným červeným peru, ale tento lesklý nahé lesk na pery vec, deň za dňom, je stále reálny staré.

Opäť platí, poďme niektoré podnety z Eva Mendes, ktorý robí viac moderné matný ružová ret:

Alebo Odette Yustman, ktorý má na sebe stále subtílne, ale spôsob, ako punchier odtieň ruže:

Takže uzatvára svoju krásu predpis.

A teraz, s láskavým dovolením InStyle je nádherné Virtual Makeover Tool (Michelle Monaghan je účes, ktorý zhodou okolností je tiež moje "Life Cut") Aj bude dať to všetko dohromady:

Nebude to vyzerať pekne? Máte nejaké ďalšie tipy na chudobné Giuls? Nebudeme hovoriť o jej hmotnosti, pretože som minule som zdôraznil, že Kate Bosworth potrebuje hamburger dostal do problémov. Namiesto toho budem bod, ktorý ste k tomuto skúmanie jej diétu a fitness režime. Gurrrrl. Frankie hovorí Relax!

load...