Krása

5 spôsobov, ako opraviť mosadzné vlasy

5 spôsobov, ako opraviť mosadzné vlasy

Neviem, či moja blonderexia sa šíri alebo čo, ale v posledných niekoľkých týždňoch, som dostala niekoľko žiadostí o čitateľa o pomoc s blond vlasmi preč Brassy.

A vieš čo? Mám mosadzný vlasy problém, taky.

load...

To je pravda, nie je ešte pred 24 hodinami, talentovaný Alain Larivée, kanadský kreatívne konzultant John Frieda, mi láskavo informoval, že som možno trochu sorta mal wee nádych bronzu rozvíja vo svojej farbe. Jo, a ja som mu to urobil taky. Ale vidím, že je to vec, o brassiness. Pracuje v utajenom režime, dotvarovanie až na vás stále tak pomaly, ak si nedáte pozor, a niekedy to trvá odborníka poukázať na to, že áno, Houston, máme problém. (Aj keď by ste si mohli myslieť, že by niekto mohol som informovaný Mischa Barton, vyššie, než ona sa dostal do tohto bodu, nie?)

Ty a ja nemusím stretnúť rovnaký osud Brassy. Keď ste blondína, musíš dávať pozor, vždy v strehu, chráni farbu. Takže z jednej blonderexic do druhého, tu je návod, ako.

Mosadzný vlasy Tip # 1: Predám purpurovej šampón

Keď vám farbu vlasov, máte malú dúhu farebných molekúl (červená, žltá, modrá), vložených do vlasového kutikulu. Vzhľadom k tomu, že sú najmenšie, sú to tie, ktoré idú modré MIA prvý, takže si s väčšinou červené a žlté. A viete, čo tieto odtiene produkovať. Oranžová! Takže fialovej šampóny a kondicionéry sú bláznivý génius. Byť opak oranžovej, fialovej pigmenty ich vypnutie, že brassiness dole, obnovenie farbu do svojej bývalej slávy.

Pravdepodobne najmenej drahá voľba okolo je Sheer Blonde Tone-formujúce línie od John Frieda, čo je to, čo Alain použiť na vlasoch včera. K dispozícii je šampón:

load...

A kondicionér:

Aj keď hovoria, že budete musieť použiť známku trikrát vidieť výsledky, prisahám, že keď som včera stretol s kamarátom, ma (spontánne) povedala, že moje vlasy vyzerali svetlejšie. (To znamená lepšie, samozrejme.)

Ostatné fialové možnosti šampón patrí tento od Joico:

Tento od Matrix:

(Áno, je to "mal" byť pre šedivé vlasy, ale to funguje v pohode na blond).

A ten z AG:

Mosadzný vlasy tip # 2: Použitie farebné ochranné produkty

Musíte pomocou fialových šampónu niekoľkokrát týždenne iba. (Nechcete si farbu ísť príliš ďaleko opačným smerom a sfarbí do fialova, po všetkom.) Striedať ho šampóny, kondicionéry a maskách špeciálne pre farbené vlasy, ale bez fialového pigmentu. Budú pomáhať živiť ju a zaistili, že vaše zámky vyzerajú jemné, zdravé, hydratované a lesklé.

Jedna z mojich najobľúbenejších farieb chrániaca zbierky je z Matrixu. K dispozícii je šampón:

A toto zmäkčenie kondicionér:

Kérastase Farebná linka je creme de la creme-drahý, ale ešte som sa stretnúť s kaderník, ktorý nespieva jeho chválu. Šampón je super-krémová a výživné:

A kondicionér je oh-tak-bohatý a zhovievavý:

Ale tam sú tony možností tam vonku Stačí sa pozrieť na slová "pre farbené vlasy" na etikete.

Mosadzný vlasy tip # 3: Investujte do sprchovacieho filtra

Ďalšia vec, ktorú môžete urobiť pre ochranu vášho 150 € -a-pop blondification investícií je, aby sa ďalšie investície: v dobrom sprchového filtra. Okrem skutočnosti, že sa chlór a železnej vklady v našej vode nie sú pravdepodobne najkrajšie veci popíjať, môžu tiež blednutiu farieb a vyzerať nudné. A železo, konkrétne, môžete pridať do červenkasté, mosadzné tóny.

Je to dobrý nápad použiť objasňujúce šampón sa dostať, že Shizu odtiaľ, a potom nainštalovať filter ako ten som používal od Jonathan produktu:

Je to dvojstupňový filter, ktorý vytiahne chlóru, syntetické chemické látky a ťažké kovy, ich nahradenie zdravých iónov draslíka pH je dané. Obaja kože a vlasov cíti mäkšie a farba vlasov vydrží dlhšie, hurá! To by malo trvať asi šesť mesiacov alebo tak.

T3 má tiež nedávno vyjsť s vlastnou verziou, ktoré zaznie ešte úžasnejšie:

Ručné filter má osem rôznych nastavení sprejové a má filtračný proces, chemická látka, ktorá prevádza chlór na neškodné prvky, ktoré sú príliš veľké, aby sa vstrebáva do vlasov a pokožky. Hovorí sa, že potom, čo po 10 umýva vlasy ukazuje zníženie 64 percent kader, nárast 28 percent tela, nárast 47 percent "hrebeňový schopnosti" a nárast o 28 percent lesku. Rád tieto štatistiky!

Mosadzný vlasy tip # 4: Vráťte sa do salónu na toner

Väčšina z vás, ktorí už farebné alebo zvýrazniť vaše vlasy blond budú oboznámení s tonery-obvykle, kolorista ich aplikovať po celom ako posledný krok v procese s cieľom zmierniť brassiness a druh pomoci všetky tóny vo vlasoch harmonizovať dohromady. Sú jemnejšie (semi-permanentné miesto trvalého farbe) a depozitné pigmentu namiesto zosvetlenie, takže sa nemusíte obávať poškodenia už farbených vlasov.

Aj keď sa objavujú vo všetkých druhoch odtieňov, v tejto situácii váš kaderník bude používať jeden s fialové alebo modré základni (rovnaký princíp ako šampónom) oživiť a obnoviť svoju farbu. Očakávať, že zaplatí okolo 40 € +.

Mosadzný vlasy tip # 5: Skúste at-home mosadz banisher

Môžete si tiež urobiť tonerové vec doma, vďaka tomuto mosadzou odstránenie výrobku z našich priateľov na L'Oréal Paris:

Je to bez amoniaku a môže byť bezpečne používaný v rozmedzí farbív. Ale len preto, aby vás varovať, recenzie sú zmiešané (a to je dôvod, prečo som zbabelo von z pokusu to sama). Možno budete chcieť pozrieť na make-up Alley, ako začnete tento prepad, pretože niektoré Peeps sa hovorí: "Miloval som to!" a iní "Doprdele Takto nie!" Je ťažké povedať, či išlo o vykonávanie používateľského vec, alebo v prípade, že výrobok môže produkovať ošemetná výsledok na niektoré farby na vlasy. Tak som si ho nechať u vás, rozhodnúť.

Ako ste usilovný o starostlivosti o vaše farby? Skúšal niektorý z týchto anti-brassiness produktov alebo tipy?

load...