Krása

5 cool nápady na make-up očí priamo z týždňa módy v New Yorku

5 cool nápady na make-up očí priamo z týždňa módy v New Yorku

No bože-New York Fashion Week prišiel a odišiel, ste ani neuvedomujú? Idem na vine svoj oneskorený pokrytie na Grammy, Valentína, a potom sa termín vrah časopis tento týždeň. (Tento článok som pracoval? Bolo to o kozmetických potravinách. A tiež som bol hltající colu a jedli celý sáčok praclíkov pri písaní to. Ironicky.)

load...

V každom prípade! dnes som sa dostal späť na trať, sa pozrel na všetky zákulisné kozmetických fotky, a rozhodol sa, že je očný make-up, ktorý sa ku mne hovorí. No, je tu veľa ďalších vecí taky, to jasné, zvyčajne červené pery, plné obočie, bezchybnú pleť, ale pokiaľ ide o make-up vyzerá, že sú v skutočnosti nový (ish) a nebude vyzerať príliš z miesta na ulici, oči mať.

Tu je päť nápady, ak ste svrbenie na nový vzhľad:

1. Skúste naprostý umývanie levandule od rias k obočiu.

Dajme bokom fakt, že Daphne Groeneveld by srsť celú tvár v tomto fialovej očné tiene a stále sluší. Ja si nemyslím, že nutne musí byť na modeli v štýle zložiť tento pohľad (pri Jill Stuart). Naozaj! Hoci zmena tieň celú cestu až k obočiu aj naďalej najviac na trend, ako urobiť svoj tieň v týchto dňoch, mohol by si len zmiešať ju len mierne nad bránkovisku. Kľúčom k úspechu je, že to trvalo celú cestu okolo očí (teda pod dolné riasy) a je všetko mäkké a rozptýlené a Blend.

2. Ponechajte medzeru medzi vaším vložkou a riasy.

Jedna z vecí, ktoré mám rád o kráse a móde je, že veľa času, ak ste len čakať dosť dlho, vaše "nerobiť" stane "dos". Taký je prípad s týmto pohľadom očné linky (na Len Kao). Vieš, ako vizážisti (a moi) boli hovorím, podobne EVER, ktoré by ste mali nakresliť vložky na čo najbližšie ku svojim riasy? No, zdá sa, že je všetko mení, pretože to nebol jediný relácia, kde očné dostal grafické a nervózny takto, s úmyselným medzery. Je smutné, že si nemyslím, že som dosť v pohode, stačí vytiahnuť ho.

load...

3. Šmuha svoj tieň pod očami.

Aj zriedka stretnúť trend sa mi nepáči, najmä Marc Jacobs trend. Ale aj ja sa priznať, že toto je toughie pre skutočný život. Jeden chybný krok a budete nakoniec vyzerá ako ten chlap:

To znamená, že som miloval nové zameranie na spodnej riasy na nejakú dobu, takže poďme nie skrze dieťa von s vaničkou. Neodporúčam ísť zas až tak ťažké a / alebo rozmazane, ako tento model, ale ja podporujem snaží svoju vložku na spodnej línie rias a nie hore. A Urban Decay je tento kick-ass kefa pre miešanie.

Alebo viete, môžete jednoducho zabudol dať dole make-up očné ste na sebe včera večer, a voila! Misia splnená.

4. Pridajte trochu striebornú zvýraznenie vnútorných rohov.

Tento koncept naozaj nie je tak nový, možno, ale je to trik, som často zabúdajú. Spolu s korektory, nič nie je lepšie zosvetlenie oči ako zvýraznenie na vnútorných rohoch. Nič! Avšak to, čo je nové tu (v Cushnie et Ochs), je, že to nie je ani snaží byť jemnejšie. Použil som nosiť rôzne ligot prodz získať prirodzene vyzerajúce beigey lesk tam, ale striebro je úplne zámerný a chcel byť zaznamenaný.

5. Vymeňte svoju šedú dymové oči na zelenú jeden.

Je to nádherné, alebo čo? A teraz zrazu chcem znovu nosiť make-upu. Vďaka, Jason Wu! Dve veci tu POZNÁMKA: zelená, samozrejme, čo je MAC Smudge razený Eye Kohl s očné tiene s názvom Club navrstvený na vrchol. Nemyslím si, že by som to nosiť s oblečením tento model sa dostal ďalej, ale ako neuveriteľné a dramatickú by tento pohľad proti tmavšou farbou, na večer? Druhou dôležitou správou je v tvare. Rovnako ako sme boli svedkami na chvíľu teraz, je to všetko o predĺženie tieň v diagonálnom smere na mačacie efekt. To zdvihne svojej funkcie príliš, mimochodom, ako mini očné tiene facelift.

Yay make-up!

Aký je váš obvyklý oko pohľad? Máte záujem o niektorú z týchto ty? Ktorý z nich bude určite nie mať na sebe?

load...