Krása

5 celebrity vlasy a make-up nápady pre nový rok

5 celebrity vlasy a make-up nápady pre nový rok

Takže dúfajme, že ste hit, čo zostalo z predaja Boxing deň pre seksi oblečenie, a možno dokonca aj investovali do niektorej z mojich top 10 kozmetických výrobkov roka 2018, pretože je tu ešte jedna vec robiť v tomto roku ste zostalo. Predviesť!

load...

To je pravda, že je čas na párty, ako by to v roku 1999, a okrem Halloween, nie je lepšia príležitosť, ako tlačiť obálku trochu. (Kto vie? Možno to bude stáť ešte pravidelný vec v roku 2019) Nech je váš go-hľadať zhodou okolností, a moja je voľne vlasy, riasy, n lesk na pery, prečo nie vykonať zmenu len na jednu noc?

Nebudem vám hovoriť, aby prijali šialený lesk alebo nelichotivé očné tiene a rúže farby (to jasné), ale mám koleso-up päť NYE-vhodným kráse vyzerá ukradnuté z celebrít. Mohlo by to byť tak jednoduché, ako ukladal svoje vlny na jednu stranu namiesto nechali voľne visieť, alebo vymení svoju nahú lesk pre jasný malina. Poďte sa inšpirovať!

Michelle: Doll riasy, ružové líca a vlasy flow

Toto je moja obľúbená. (Niet divu, pretože vidíte, že sa červenám? Lásky.) Hlavne, keď je to všetko o riasy. Inšpirovaný novú "robustný" rias trend, už som sa robiť vedomé úsilie v poslednej dobe naozaj hromadu ju, pokiaľ ide o riasenky. Nemyslím si, že som bol používanie zďaleka dosť skôr, takže možno budete chcieť skúsiť zdvojnásobenie alebo strojnásobenie počtu náterov obvykle. A nezabudnite na spodné riasy! Tu sú niektoré triky pre dokonalú aplikáciu maskary, v prípade, že ste vynechal, em.

Charlize Theron: Balerína updo a lesklé malinové pery

Myslím, že Charlize je jednou z najkrajších žien. A ja som nadšený, keď vidím ju skúsiť niečo nové s týmto updo / rtu combo. Videli sme tento účes na ScarJo predtým tiež, a to je určite niečo, čo musí ísť s šaty (pretože môže zatáčať nad do Prissy stranu s týmto hairband). Uistite sa, že získať nejaké mäkké objem ísť s trochou vlny a backcombing na korune. Pokiaľ ide o malinový lesk na pery. Dobre, že jednoducho kradne prehliadku, nie je to? A je tak oveľa zaujímavejšie než červené. Budete chcieť, aby sa zvyšok tváre holé a chytiť glossiest a sýtejšie odtieň môžete nájsť. (Alebo len vrstva lesk na vrchole svojej rúžu či škvrnu. V mojej zbierke, peru škvrna Tarte príde najbližšie k tomuto odtieňa., A to netrvá večne.)

load...

Hilary Swank: Sideswept vlny a trblietavých nižšia riasa vložka

Hilary je úplne hojdacia vintagey účes som ŽVANIL o celý rok. A to úprimne nie je tak ťažké, ako to vyzerá, len chcete stočiť vlasy asi od polovice hriadeľa mieste s veľkým hlavňami železa, a potom pripnúť ho za ucho na rovnakej strane, kde je táto časť. (Nech je to hlboká bočný diel pre maximálnu dráma.) Milujem, ako sa jej to spárovaný s jemnou, ale mierne trblietavé očné linky pod dolné riasy. Skvelý spôsob, ako udržať je moderný a zábavné miesto príliš retro. Dalo by sa to urobiť s bronz, zlato alebo striebro príliš vyskúšať vzhľad tu na Anna Kendrick (moja obľúbená interpretácia).

Olivia Munn: Zvlnený LOB a šťavnaté červené pery

Olivia je ešte hojdacia lob a ja ju milujem za to, ona je určite jeden z najlepších. Tu je to objemný, extrémne lesklé a mierne strapatá, ale nie nepríjemné. (SO dôležité, pretože keď Scarlett Johansson sa snažil vytiahnuť, že off, to proste vyzeralo trochu zberba.) Oči boli hral s tmavo hnedé alebo čierne hlavne na horné viečko a potom by ste mohli urobiť buď toto lesklé červené pery alebo intenzívnejšie a matný jeden. Vyberte si!

Diane Kruger: Low, voľné Ponytail a jemne dymové oči

A konečne máme Diane Kruger, kto môže robiť nič zlé. (Je to tak?) Ak je si vyskúšať pic hore, to určite zdá, že ona rastúce vlasy dlhšie, čo je príjemná zmena od kľúčnej dĺžky štýl ona musela za posledných niekoľko rokov. A aká veľká je to vrkoč na ňu? Textúra je perfektný-zaznamenať výšku koruny a kusy okolo tváre, a s niektorými Visiace náušnice, je to úplne NYE-glam. A samozrejme, že make-up je bezchybný. Táto dymové oči nie je tlačí nejaké kozmetické hranice, ale je to klasika, jemná a nádherná.

A teraz. K vám!

Ktorý z týchto pohľadov je váš obľúbený? Aké sú vaše plány NYE? Prišiel na to, čo robíte s vlasmi a make-up ešte?

load...