Krása

5 alternatívnych kúpeľných procedúr, ktoré sú skutočne úžasné

5 alternatívnych kúpeľných procedúr, ktoré sú skutočne úžasné

Duša 7 v Toronte.

Liečiteľstvo nemusí byť koniec koncov úplne výstredné.

Aspoň, že to môj záver po návšteve duša 7, nové wellness centrum v okolí Toronto Yorkville. Založil Bob Berman, bývalý rozvod právnik obrátil hojenie guru, podzemný priestor je ako vstúpiť do iného sveta osvetlené so siedmimi farbami čakry.

load...

Ja som privítal objatím. "Mnoho ľudí si neuvedomuje, silu objatia," hovorí Bob s úsmevom. "Pre každého, kto sa zaoberá bolesť, objatia môže skutočne ísť naozaj dlhú cestu." Po mojom 6 hodín ráno triede spin to ráno, som nemohol súhlasiť.

Bob je vysoký, muž stredného veku s zápästia plné krištáľových náramkov a vrelým úsmevom. V čase, keď stratil svoju ženu na rakovinu v roku 2018, on tiež stratil väčšinu z jeho viery v tradičnej západnej medicíny. Cestuje po celom svete, študoval rad alternatívnych liečebných procedúr a technológií. Keď otvoril dušu 7 ako miesto predviesť, čo sa naučil, a ponúknuť iný druh liečenia pre tých, ktorí trpia rakovinou, depresia, chronickej bolesti a stresu-určite niečo, čo môžeme všetci týkajú! 

Pripúšťam, že som bol trochu skeptický, keď som cestoval do priestoru. Aj napriek tomu, že som ten typ človeka, ktorý radšej trpí cez bolesti hlavy, než vziať ibuprofen, alebo sa rozhodnúť pre kúpeľ cez cestu do chiropraktik, myšlienka pomocou magnetov a kryštály liečiť zdalo pritiahnuté za vlasy. Ale bol som ochotný to skúsiť!

Tu sú päť alternatívnych (a prekvapivo úžasné), kúpeľné procedúry som objavil, ktorý nájdete na duši 7 a ďalších alt-healing centier po celej krajine. Cieľ? Školenia svoje telo liečiť sám.

Vibrácie terapia

Neuropod trochu vyzerá ako masážne kreslo, ale z tých podivných, päsť-ako hnetače, používa multi-frekvencia akustické vibrácie stimulovať nervy. Vibrácie sú jemnejšie než hnetenie, a namiesto toho, aby vám hlbokú masáž, pošlú mráz hore a dole, vaše telo, to je pekné! Počas zasadania 30 minút, vibrácie sú nastavené na hudbu; Počúval som klasickú skóre s množstvom dlhých bassy poznámky, ktoré sa zhodujú s pohybom a hĺbke vibrácií (tj hlbšie vedomie, že silnejší vibrácie).

load...

Štúdie preukázali, že vibrácie stimulujú centrálnu, sympatické a para-sympatického nervového systému, ktorý riadi svalovú aj duševnú príkazy. Keď synchronizované s hudbou, ktoré spôsobí, že telo sa sústrediť a reguláciu, zmiernenie napätia a aby sa cítite, ako menej vystresovaný. Prvých niekoľko návštev môže byť trochu rušivé, pretože väčšina z nás nie sú zvyknutí (doslova) pocit hudby. Ale nadčasov, tieto pocity pomôcť zladiť vnútorné príkazy vášho tela, rekvalifikácie je sa vyrovnať so stresom, takže sa cítite uvoľnenejšie a celkovo v pohode. 

Cítil som sa celkom z toho po mojom súdu, a to podarilo zaspať v polovici, takže myslím, že som sa cítil celkom pohodlné!

Tam, kde sa to skúsiť: Duša 7 v Toronte, Quinta Essentia v Sudbury, Kúpele ovárium v ​​Montreale a Vrstvy Wellness v meste Fort McMurray.

Crystal Healing Therapy

Mnoho ľudí verí, že kryštály, farby a svetlo majú liečivé vlastnosti. Na týchto presvedčenia založené na brazílsky liečiteľ, ktorý si hovorí, John Božie 'vytvoril krištáľovú svetelnú posteľ, ktorý kombinuje všetky tri v jednom výkonnom liečbe. 

Stroj, ktorý vyzerá ako prútik so siedmimi farebnými svetlami, je zavesená nad posteľ a korešponduje s konkrétnymi čakry bodov na svojom tele. Svetlá blikajú po celom tele a sú vraj otvára vaše energetické pole (alebo auru) odstránenie akejkoľvek blokády, ako je napätie alebo negatívnej energie. Ďalej len, ako 'sa týka trochu viery v kryštálovej sily, ale ak môžete dostať cez to, že liečba je skvelá voľba pre každého, kto s nezdravými bunkami alebo prekážkach, ako je stres, napätie, bolesti, depresie alebo úzkosti. Takže skoro každý!

Som sa rozhodla mať 30 minút crystal liečebná metóda, keď som bol na Neuropod. Oni odporúčame nosiť kryt očí, takže blikajúce svetlá nie sú rušivé. Vzhľadom k tomu, nemôžete cítiť ani vidieť nič, to je ťažké povedať, táto liečba prináša hmatateľné výsledky. Nemôžem povedať, že som naozaj cítil potom, čo ju inak, ale ak existuje nejaká pravda kryštály budú môcť odstrániť negatívne energie alebo vyčistiť svoje bunky, som prísť na to, čo to sakra, že to stojí za pokus, nie?

Tam, kde sa to skúsiť: Duša 7 v Toronte, Lasy centrum liečenie v Calgary, Centrum pre duchovný žijúcich v Edmontone a vysoké Heart Center v Salt Spring Island. 

Sprevádzaný Audiovizuálne Uvoľnenie

Táto liečba zahŕňa veľké slúchadlá, MP3 prehrávač a okuliare rigging s LED svetlami, ktoré spoločne pomáhajú vás do hlbokej meditácie. Čo robí sprevádzaný audiovizuálne strhávanie líši od štandardného zvukového stroja je, že okuliare, ktoré majú 6 farebné diódy LED na oku a vytvorenie mapy farieb na viečka, ktoré sa pohybuje spolu s hudbou. To má vyvolať náhle strhávanie, nesmie zamieňať s programom-čo je proces vyrovnávania mozgových frekvencií. Premýšľať o termíne "roztržitý" a túto liečbu ako spôsob uvedenia veci späť na svoje miesto. 

Relácia môže trvať kdekoľvek od 30 minút až hodinu a pomôcť zlepšiť zameranie a náladu, rovnako ako jednoduchosť stres. 

Tam, kde sa to skúsiť: Duša 7 v Toronte a Planet Beach Contempo kúpeľov v Edmontone.

PEMFA Therapy

Krátky pre pulzného elektromagnetického poľa, terapia PEMFA uvoľňuje svaly, zmierňuje stres a podporuje rýchlejšie hojenie. Typicky sa vykonáva tým, že má buď ležala na elektromagnetickom podložke alebo nosiť vankúš, ktorý je nabíjaný jednou z 12 magnetických frekvencií.

NASA a ruská vláda boli pomocou terapie PEMFA po roky držať astronautov zdravý vo vesmíre. V skutočnosti, použitie magnetov pre liečenie siaha až do starovekého Egypta, kde sa ľudia zrejme vtiera magnetické kamene na rany pomáha urýchliť proces hojenia. Cleopatra bol dokonca známe, že nosiť magnetické čelenku odraziť migrény. 

Dôvod, prečo magnety sú tak účinné preto, že stimulujú telu vlastný magnetizmus, ktorý sa nachádza v prvky, ako je draslík, sodík a chlóru v orgánov, nervov, svalov a tkanív. Manipuláciou frekvenciu elektromagnetického impulzu v tele, je možné podporiť svoje telo do rôznych štátov. Napríklad frekvencia medzi 0,5 až 7 hertzov podporuje spanie a pomáha ľuďom s spánkového apnoe, zatiaľ čo 8-14 hertzov stimuluje sústredenie, pokoj myslenie a schopnosť udržať informácie (veľký, ak ste študoval na skúšku alebo pri príprave na prezentácii) , Na duši 7, Bob mi povedal o klienta, ktorý používal liečbu urýchliť hojenie modrín pred svadbou, zatiaľ čo iní našli úľavu od fibromyalgia a športových úrazov.

Dr Oz tiež robil celý televízny segmentu na tejto liečbe (tak to musí byť dobré, nie?).

Doba liečby závisí od typu výsledkov, ktoré hľadajú, ale všeobecne beží od 30 minút až hodinu. 

Tam, kde sa to skúsiť: Duša 7 v Toronte, Oslávte Wellness v St. Catherines a Dr Rod Santos ND Inc, Burnaby.

Schumann Resonance Bio-Energetic Water

Táto voda má magnet pradenia na dne, ktorý nabíja sa Schumann rezonancie vlnami-inak známy ako "srdcový tep krajiny" -ktorý sú synchronizované s vlnami sa nachádzajú v ľudskom mozgu. To dáva štruktúru vody, odstraňovanie znečisťujúcich látok a voľných radikálov, takže keď budete piť, minerály a vitamíny môžu byť ľahšie vstrebáva. 

Znie to nezvyklé, ale pár dúškov tohto vody sa budete cítiť divne napätím. Dokonca som vzal keramickej nádobe tie veci doma, takže som mohol nabiť svoj obyčajnú vodu, všetko, čo potrebujete urobiť, je pridať pár kvapiek nabité veci a šíri náboj. 

Tam, kde sa to skúsiť: Duša 7 v Toronte.

Spodný riadok

Tieto úpravy boli super-relaxačné a milujem prístup bez drog na zdravie a wellness! Ale ak máte zdravotné riziko, odbaviť so svojím lekárom skôr, než investovať veľa peňazí na alternatívne liečby, pretože niektoré z nich môžu byť docela drahý. 

Vyjadrite svoj názor

Ste fanúšik alternatívnych liečebných procedúr? Už ste vyskúšali niektorý z týchto ty?

load...