Krása

4 z najlepších prírodných a organických výrobkov na starostlivosť o pleť

4 z najlepších prírodných a organických výrobkov na starostlivosť o pleť

V poslednej dobe som bol predovšetkým o prírodné a ekologické kozmetických prodz-vecí, ktoré som si dal na mojej tvári a dobrý pocit. Pretože mám citlivú pokožku, som zistil, že čím menej chemikálií a tvrdé zložky, ktoré používam, tým lepšie moja pleť vyzerá. (Byť komplexné výživu, tieto veci ma naozaj rozrušiť.)

load...

Áno, ja používam riasenky a bronzery a očné tiene plnej ťažké vysloviť zložiek (a nemám v pláne na zastavenie -sú moje HG prodz, po tom všetkom!), Ale keď príde na to, čo som vlastne dal na mojej koži, dávam prirodzenou cestou ísť. (Časť mojej inšpirácie Čítanie Krása:?. Čistá + Simple Kristen Ma)

Mimochodom, v posledných niekoľkých týždňoch som bol celkový produkt morča (ťažká práca, ja viem!), A vyskúšanie veľa najnovších položiek prírodné a ekologické starostlivosti o pleť zasiahnuť pultoch. Tu sú štyri úplne nové obľúbené.

Korres Wild Rose 24hodinový hydratačný

Som zamilovaná s týmto výrobkom (a ja som predovšetkým o mojej hydratačné). Bol som pomocou šípiek Foundation Korres 'na chvíľu teraz, a boli umierajúci vyskúšať sprievodný hydratačný no, to úplne žil až do mojej očakávania. Formulované tak, aby ako v hydrátu a rozjasní pleť, božský zmes obsahuje šípky olej, Extrakt zo semien hrozna a olivový olej. Je to naozaj ľahké a ponorí do mojej kože okamžite a zanecháva ju hydratovanú, ale vôbec nie mastný. Neviem presne, čo to je o tom, ale moja koža je jednoducho miluje.

Kúpiť: 44 € na vybraných Shoppers Drug Mart a Sephora obchodoch

Spoluhláska Antioxidačné Superhero Serum

Bol som lemovanie a hawing cez sér forEVAH, tak bol nadšený vyskúšať túto all-prírodné, organický prod, ktorý je perf pre tých z nás, s citlivou pokožkou. Spoluhláska slogan? "Čo sa deje na vašom tele, pokračuje vo svojom tele." Jo, je to spoločnosť, ktorá hreje srdce zdravotnému NUT'S. Tiež som rád, že všetky ich prodz sú vytvárané a vyrábané v Kanade (Holla!). Toto sérum pomáha chrániť a obnoviť kolagén, vyhladzuje linky a vrásky a vyrovnáva tón pleti so zinkom a kaolínu. Inými slovami, to pomáha udržať nám svieži a mladistvý! Moc sa mi páči, ako to je na mojej koži, sa rýchlo vstrebáva a tiež mattifies, takže ho môžete použiť ako základný náter, taky.

load...

Kúpiť: 63 € na spoluhlásky je vlajkový obchod v Toronte a vybraných predajcov v celej Severnej Amerike

Eminencia Clear Skin Probiotické čistiace

Hovoriť o úžasné produktovej rady tejto maďarskej spoločnosti robí všetko od čistiacich prostriedkov, tonerov a hydratačné na telové mlieko, masiek, tónované hydratačné a teraz vitamínov, a všetci sú prírodné a ekologické. Musieť. Skús to. Všetko. Čističi je súčasťou spoločnosti nové Clear Skin Solution režim, formulovaný tak, aby sa odstránili nečistoty, a objasniť problematickú pleť pri zachovaní rovnováhy vlhkosti. Rozhodne som si všimol, že tento čistič ma opustil úplne čisté, bez toho by to tesné, pocit sucha a pocit (vďaka mandľový mlieka) a jogurt je určite pomáha s exfoliácia, pretože moja pleť bola jasná a hladké.

Kúpiť: 38 € vo vybraných salónoch a kúpeľoch celoštátnej

Svieža Brazened Med Čerstvé maska

Ja som spievala chvály pre kutilov tvárové masky, ale ja som chcel ísť von na údu tu a hovoria, že to dieťa je môžu dokonca hore! Keď sa chystáte na pohodlie, bujnou svoje masky sú úplne vstupenka: prichádzajú v rozkošné kontajnerov, ktoré máte pop rovno do chladničky, pretože sú bez konzervačných látok a robil s esenciálnymi olejmi, čistiace ílov a čerstvé ovocie a zeleninu (aby trvať len tri týždne). Aj absolútne milujú vôňu tohto detoxikačné masku, a je to perfektný deň potom riešenie noci na mesto alebo ak ste unavení, matná pleť potrebuje probouzecí volanie. To robilo moja koža super-mäkké a clean-pocit.

Kúpiť: 6 € na Lush obchodoch

Povedz nám:

Aké sú vaše obľúbené prírodné alebo organické produkty? Už ste vyskúšali niektorý z vyššie uvedených značiek? Myslíte si mix n'odpovídá konvenčné a prírodné veci alebo ste najčistejší produkt?

load...