Krása

4 nové letné vône, ktoré sa zamilujete

4 nové letné vône, ktoré sa zamilujete

Aj keď som si iste ocenia umeleckú, ktorá ide do "komplikovaných" vôní, budem prvý, kto to priznať: môj vkus vo vôní je veľmi mladistvý. Nikdy nezabudnem na okamih, kedy, len niekoľko minút predtým, než som mal sprevádzať môj editor-in-Chief do krásy štartu, som striekal na nejakom J. Lo Miami Glow. (Hej, čo to?) Spočiatku povedal EIC Zdalo sa, že skoro ako to, čo som mal na sebe (aj to je dobrá vec, ak si nechať zabudnúť, že je to J. Lo) a spýtal sa ma, čo to bolo. Akonáhle som fessed sa, že to nie je nejaký sofistikovaný odvar z likes Serge Lutens alebo Frederic Malle som videla vlnu sklamanie, dokonca znechutenie, v mojom pešej výberu.

load...

No jo! Páči sa mi, čo mám rád, a vedeli ste, že je vedecký dôkaz, že nosia "mladí" vôňa vlastne robí ľudia vnímajú vás ako mladistvý, rovnako? Je to jednoduchšie, než Botox.

Samozrejme, to všetko znamená, že väčšina mojich vôňa lovu musí stáť v letných mesiacoch, pretože to je, keď perfumers vyjsť s ľahšou, svieža, a čo je najdôležitejšie, beachier verzií svojich bežných vôní. Tu sú štyri z mojich nových Faves:

Harajuku Lovers "G of the Sea"

Prečo sa mi to: No, duh. Je to len Most.Adorable.Packaging.Evah. Mám malú zbierku tejto linky štartovanie a bol strach, na chvíľu, že sa trvale morphing do týchto trochu menej cute zamatom vlasy verziách. Našťastie nie-we're späť na pôvodný vzhľad, a kto nechce morská panna vôňu, pýtam sa vás? Parfém sám o sebe je vlastne moja obľúbená kolekcie tak ďaleko. Je to vodná to je tiež celkom ťažké na citrusov. Keby som mohol vlastniť len jednu letnú vôňu tohto roka, bolo by to jedno.

L'Occitane Sun Verbena

Prečo sa mi to: Ak ste oboznámení s rozsahom Verbena, viete, že je to ťažké na citróna. A pre mňa, možno trochu príliš blízko na to, čo mám použiť na vyčistiť kuchyňu. Verzia Sun je stále citrónovou, ale menej intenzívne a s niekoľkými ďalšími poznámkami prichádzajúcich ako pižma, vetiveru, cédru, pomarančového kvetu a jazmínu. Je to naozaj svieži a povzbudzujúce.

load...

Lancôme Ô d'Azur

Prečo sa mi to: som sa prvýkrát dostal do vyskúšať túto šťavu späť, keď tam bol sneh na zemi, a v čase, keď som sa naozaj cítil ju. Možno preto, že som príliš nadšený, keď Lancome PR povedal, že robili plážovú vôňu a čakal niečo s Coppertone-ish vôňu, ktorá by ma dopravou od brutálneho počasie. To nie je to, čo dostanete tu: Ô d'Azur má tóny citróna (Poznámka téma Zatiaľ nie je pre leto 2018?), Turecké ruže, pivonka, pižmo a jantár živice. A musím povedať, že mi sa na suché nadol. Je to veľmi ženská a veľmi mäkká, nie je presýtené, čo je spôsob, ako kvetinový by mala byť. Ja by som nosiť na letnú svadbu.

Clean Cotton T-Shirt

Prečo sa mi to: My posadnutosť so všetkým od Clean siaha späť. I používať svoj prach vlasov po celú dobu ich antibakteriálny krém na ruky zaberá trvalé miesto v kabelke a ich ich vonkajšia sprcha Fresh EDP bol jeden z mojich letnej vôní výbery vlani. Táto najnovšia vôňa, nie je divu, že je úžasné, to vonia presne ako názov sľubuje. Viete, keď ste ukradnúť muža tričko a vonia tak dobre, ako by sa nič máte vo svojom šatníku? To je ten pocit tu.

Teraz, viac ako na vás:

Ste fanúšik letné vône, alebo ste jedným z tých sofistikovaných vône ľudí? Už ste vyskúšali niektorý z nich ešte? Ktorá vôňa (y) sú v súčasnej dobe milujúci?

load...