Krása

4 nové a super-kreatívne spôsoby, ako nosiť vaše očné linky

4 nové a super-kreatívne spôsoby, ako nosiť vaše očné linky

Teraz, keď Oscary sú dunzo, vráťme sa k nášmu pravidelného programovanie, pretože keď sme boli preč, um, Milan Fashion Week sa stalo. Iste, máme malú chuť to s riasenky menej dámy Prada a Burgundsko pier, n viečka na Gucci a Fendi, resp. Ale oh mah Gawd. Ak ste očné linky dievčinu (a I AM, aj keď by som ťa neodpustila, keby si si myslel, že som sa práve o rúže), budete mať tieto najnovšie relácie veľmi, veľmi veľa.

load...

Existuje mnoho dôvodov, prečo majú radi očné linky, a ak ste tiež chýba v očných bránkovisku odboru-nepliesť s Ministerstvom Short, Stubby riasy, viete, aké je dôležité, aby definovanie oči. (Vzhľadom k tomu, očné tiene zmizne do vzduchu, keď sa snažíme, aby ju nosiť, niečo ako, ako Snook je doložka príležitosti pôjde, akonáhle Jersey Shore zabalia sa. Aspoň dúfam.)

Ale dosť o mne a mojich problémoch oka tvaru. Bez ohľadu na to, aký typ očí ste sa narodili s, očné linky je tiež vynikajúci pre "uzemňovací" očné tiene (najmä ak sa jedná o svetlé farby, ako Gucci Westman tak šikovne demonštruje), robiť oči vyzerať väčšie a riasy vyzerajú šialene hrubšie, a samozrejme , stiahol že seksi come-sem vec, že ​​každé dievča potrebuje v kabelke krásy trikov.

A keď už hovoríme o kozmetických trikov, môžete vždy použiť trochu viac, nie? Tu sú štyri-štyri! Cool eyelining techniky som zazrel v Miláne, počnúc úžasné, úžasné slza potrubia dip.

Tear Kanálové Dip na DSquared²

Dobre, než budeme skúmať fotky, nezabudnite to vyzerá? Richard Chai, S / S '11, demonštrovaná Gucci Westman v tomto vid.

Pozrite sa, ako očné linky pozdĺž spodnej druhu namáča sa na vnútorných rohoch? Nemám tušenie, či to má oficiálny názov, alebo čo, ale budem ju nazývať "roztrhnutie potrubia dip."

A je to tu na DSquared²:

Len nepatrne väčší očné tiene, ktoré možno budete chcieť preskočiť. Make-up artist za vzhľad bol Val Garland (ktorého vynikajúci "make-up tipy môžete skutočne použiť" môžete vyvolať z keď pracovala pre YSL).

load...

Z tohto pohľadu, ona používala MAC, a je to vlastne kombinácia tieňov navyše vložky, ktorá bola aplikovaná na horných a dolných rias linkami. (MAC mineralizáciu očné tiene v údeným Ruby, k dispozícii tento rok na jeseň, a MAC Pre Creme Liner in Black ho zosilniť.)

Teraz viem, že sme hovorili veľa o zatemňovanie vodovody, a to je zvyčajne môj go-to, ale možno budete chcieť vyskúšať techniku, ktorá sem bola im rozžiaria s bielou vložkou (MAC Eye Kohl v Fascinujúce) ,

Okrem riasenky, zavŕšenie pri roztrhnutí potrubia thingie je trochu zospodu na vnútorných rohoch, to bolo MAC Superslick Liquid Liner Pure Show.

Grafický ale Dievčenskú na D & G

Možno nie ste na sebe ENOUGH očné linky. To bola moja myšlienka, keď som videl nádherný D & G fotky. Je to repríza celku, 60s vec, ktorá sa mi, neváha zostarne!

To je Pat McGrath (bohužiaľ nemôžeme kúpiť Dolce & Gabbana make-up sa tu používa v Kanade). Ak chcete začať, použila čiernu vložku k tomu silný podobný, naozaj tučná čiara čiaru s, 60s štýlu film na vonkajších rohoch.

A rovnako ako DSquared² prehliadky, tam bol nejaký vnútorný viečko, podšívka s bielou ceruzkou. (Môžete vidieť pohybom lepšie v tomto zábere taky.)

Som tiež milovať tých klince! Modely všetky dostali rôzne farby, vrátane žiarivo žlté, červené a oranžového tejto metalické fialovej.

60. Rock 'n Roll na Gianfranco Ferré

Ide o to, to je niečo iné o tomto očné linky (ako, povedzme, v porovnaní s DS) je to, že "neexistuje žiadny háčik na linku," hovorí Chanel maskérka Peter Philips.

Môžete vidieť tu:

Je zaujímavé, že Philips išiel celá starej školy s tým, a používajú práškové očné linky (Chanel Professional Ceruzka na oči Duo v Noir-Lame) vlhkou očné linky kefu ju aplikovať.

Ďalšia vec, ktorá robí tento chladný sa o robustný (ale nie ťažkopádny) riasy. Majú tri vrstvy Chanel nenapodobiteľná vodeodolná riasenka (prečesanie medzi seba), a myslím, že tento krok je veľmi dôležité, aby oká guľatejší, viac široko otvorenými očami účinok.

Dvojité čiary na Giorgio Armani

Milujem tento, pretože je to super kreatívne, ale v úplne nositeľný spôsobom. A to nadväzuje na starú špičku bane pre tekuté fólie, ktorá je nikdy pripojiť vaše horné a dolné vložky (to uzatvára oči).

Vzhľad je Linda Cantello, ktorý použil čierny krém vložku do prvého prstencovitého okraja vnútornej viečka, a potom sa čerpal ďalší riadok celú cestu cez horná línia rias, rozširuje o štvrť palca von pozdĺž vonkajšieho rohu. Potom vytiahla druhú linku pod spodné mihalnice, začína v stredu línie rias a rozširuje sa smerom von, takže, či sú dva riadky boli rovnobežné.

Pekný, že jo? Ja by som úplne to.

To je asi dosť liner tawk na jeden deň, ale nezabúdame ani na technike Chanel sme videli od S / S '11 couture prehliadky, ak chcete ešte raz!

A teraz mi povedz:

Ste lovah vložky? Ktorý z týchto pohľadov je váš obľúbený? A čo robustný riasy-how vnímaš ty?

load...