Krása

4 najlepšie sušičky vlasov do 200 EUR

4 najlepšie sušičky vlasov do 200 EUR

Je to Twestion Time znova! Tento je z @ChristineisMe, ktorého T3 turmalín fén peaced sa na nej, čo mi z toho smutno.

Smutný, pretože môj milostný vzťah s T3 je stále v plnej sile po neuveriteľných päť rokov dohromady, a želám si každý mohol vychutnať tento druh lásky. (Je to stále najlepší sušička som kedy použil, pretože skracuje dobu schnutia, je vaše vlasy pokožka hladšia a nikdy vyvinul to podivné spálené vlasy vôňu, ktorá má tendenciu prepuknúť od iných sušičiek.)

load...

Ale! Úplne som dostať, že veľa (väčšina?) Duševne zdravých ľudí by nechcel stráviť 200 Sk + na fénom. Najmä ten, ktorý uhryzol prach na nich už raz.

Takže na pomoc náš Twitter kamarát, ktorí hľadajú náhradné sušičky, ktorý nie je stále náklady ruku a nohu, som požiadal o užitočné ľudí na obchodné tajomstvo / Glamour Secrets (tradesecrets.ca), keby mali nejaké odporúčania. Som sám neskúšal niektorý z nich, nevadí vám, ale tu je to, čo prišli s:

Avanti Van 1600 (66 €)

Má tri možnosti nastavenia tepla a dvoma rýchlosťami, je keramický a ľahký. Jeden rok záruka na obchodné tajomstvo / Glamour tajomstvo.

Avanti Ultra (135 €)

Má tri nastavenia tepla, aby spĺňal všetky potreby pre styling vlasov, vysušuje vlasy rýchlejšie, made in Italy, ľahký dizajn. Jeden rok záruka na obchodné tajomstvo / Glamour tajomstvo.

Rusk Go Green (155 €)

Má tri nastavenia tepla a dvoma rýchlosťami, je ľahký a filtračné klipy preč, takže je možné ľahko čistiť. Je šetrné k životnému prostrediu (spotrebováva menej energie) má keramický gril (takže je jemný na vlasy a nespôsobí toľko škody). Dvojročná záruka na obchodné tajomstvo / Glamour tajomstvo.

GS Professional vlasov (159 €)

load...

Je keramické, turmalín a iontové, čo znamená, že nemá vyschnúť vlasy, udržuje vlasy hydratovaná a bez statickej elektriny a urýchľuje dobu sušenia (vysúša v 60% kratšiu dobu). Má dve nastavenia teploty a zadná filter môže pod off ho ľahšie čistiť. Päťročná záruka na obchodné tajomstvo / Glamour tajomstvo.

Obchodné tajomstvo tiež chce, aby ste poznámka: Mnoho obchodníkov (napr Shoppers Drug Mart, Wal Mart, menšie krásy) nebudú môcť vymieňať poškodené výrobky po niekoľko mesiacov alebo rokov a vyžadujú, aby zákazník priviesť ju späť k samotnej výrobcu. U obchodného tajomstva / Glamour tajomstvo, sme schopní ho okamžite vymeniť za predpokladu, že záruka sa vzťahuje na konkrétne vzniknutú škodu.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto vlasov? Ako sa im pracovať pre vás? Niekedy skúšal T3?

load...