Krása

3 nové výdatné vône (ktoré sú veľmi, veľmi pekné)

3 nové výdatné vône (ktoré sú veľmi, veľmi pekné)

Rovnako ako som si to, keď niekto identifikuje dizajnovú časť odevu na moju osobu, či už správne, alebo nie (Them: "Milujem tie Chloe topánky" Me: "Nie, to Joe Fresh"), môžem ' t stať, keď sa to stane s vôňou. Podpis vôňa je jedna vec, ale keď je to tiež podpis troma ďalšími ženami v električke, ale tak nejako stratí svoju príťažlivosť, nie?

load...

To je dôvod, prečo som tendenciu plynúť od big-meno, mega-populárnej, ťažko značkových vôní pre moje osobné nosenie. Myslieť Eternity. Calyx. Anjel. Bez urážky k fanúšikom, pretože v skutočnosti sú veľmi príjemné. Ale ak ste žil pod skalou (alebo v jednom z týchto pracovísk, kde som vlastne zakázané vôňa úplne), potom A Whole Lotta ľudia sú bude presne vedieť, čo oni vonia. A tak pre konkrétnu podmnožinu ľudí ako ja, ktorí chceli byť "iný" (a koho by ste mohli možno aj nazvať "sebecký"), je to oveľa viac vzrušujúce zháňať výklenku vôňa, že nikto, snáď okrem krásy editor- môže pozitívne ID. Ďalší bonus? Mnohé z týchto produktov, a to aj tých, ktoré nie sú výslovne prírodné alebo ekologické, sú vyrobené z kvalitnejších surovín namiesto lacných plnív. (Má non-vedecký test, či je alebo nie je vôňa ma kýchať na prvý streknúť. Podľa mojich skúseností, špecializované ty nie. Tie tradičné robiť.)

Takže, kolegovia tie sebecké, tu sú tri nové objavy, ktoré som úplne kopanie v poslednej dobe. A sľubujem, že nebude divné o tom, keď začnete nosiť taky.

Augustína parfumy od Susanne Lang Parfumérie

Ak žijete alebo navštívil Toronto, potom by ste mali byť oboznámení s Augustína, malý klenot butiku v Yorkville kapucňu, ktorá nesie veľa nichey oblečenia by som veľmi rád mal. Namiesto toho sa prikláňam k hlave ulicou do kinder-on-the-peňaženka Anthropologie. Ale teraz najnovšie správy! -The dve značky majú spárovaný.

Jo, zatiaľ čo Augustína je trio vôní bol asi na chvíľu teraz, že som práve urobil, em k dispozícii na anthropologie.com-a dokonca som videl v obchode. Sú to rozhodne stojí mimo kontroly, a to najmä ak ste fanúšik Susanne Lang, Toronto-založený parfum návrhára za Sula a jej vlastné rovnomennej línie. Dlho som bol fanúšik jej práce, a to najmä tie. Každý z nich je pomenovaný po inej ulici Toronto: Roxborough je prachový pižmo, Woodlawn je zelená citrus a môj obľúbený, Avondale, je jazmín, neroli zmes. Som rád, že prídu vo forme oleja, ktorý má tendenciu trvať dlhšie, a valčekových aplikátorov-so hodí pre peňaženku! 30 € každý pre 7 ml valcov.

load...

Agape & Zoe Naturals

Pamätám si, keď hippies dostal len na seba pačuli olej? Niet divu, že sa vyhýbal zo slušnej spoločnosti. Našťastie nás ekologické druhy dostali VOĽBY teraz najnovšie nález bane je tento rad prírodných, pthalate bez parfumov. Prečo pthalates nie sú naši priatelia? Vzhľadom k tomu, podľa Environmental Working Group, môžu narušiť naše hormóny a sú spojené s reprodukčné abnormality a rakoviny pečene. (Ak ste niekedy pocit, že strašenie seba, hlavu na svoju povrchné kozmetické databázy bezpečnosti a majú looksie pre vaše obľúbené tradičné vôní. Yikes!)

Našťastie ponuka tejto značky je, vyrobený sans chemikálie s organickým obilný alkohol a 100 percent čistých esenciálnych olejov, všetci dostali prestížne "low nebezpečenstvo" rating. Existuje sedem odrôd-Aftos, krása, Botanica, zelené, mier Pure Innocence a True-i Musím povedať, že som si každý z nich celkom potešujúce. (Moje obľúbené sú mier a čistý Innocence.) Cena je taky pravdu, len 6 € na 5 ml rollery. Áno, vy ste čítal, že správne. Nájsť na agapeandzoe.com (robia loď do Kanady!).

Kadidlo Oud by Kilian

Samotná podstata značky-as v Kilian Hennessy z LVMH Kilián Hennessys-je nika. To je dôvod, prečo značky predchádzajúce vône Love and Tears, Surrender, schmatol prvé miesto v mojom kole-up z najlepších jeseň 2018 vôní. A to je dôvod, prečo sa musím spomenúť ten najnovší, Oud kadidlo. To je číslo tri v "Tisíc a jednej noci" zbierka, ktorá zahŕňa tiež Čistá Oud a Rose Oud-a je poctou korenené, orientálne čuchových harmónie Stredného východu.

Šťava je veľmi, veľmi drahé (395 €!), Ale to, čo mám rád o značke je, že jasne uvedené, že peniaze idú do produktov (tj éterických olejov) namiesto platenia celebrity dať potvrdenie. Respekt. Takže 395 € vám kupuje vzácny Oud oleja (od agarwood živice v juhovýchodnej ázijskej Aquilaria stromu), o ktorom sa predpokladá v niektorých krajinách Stredného východu, aby v hodnote viac ako jeho váhy v zlate. V každom prípade, ak máte radi vôňu na orientálne strane, potom by ste mohli veľmi dobre do seba zamilujú. Nájsť tento jeden po Holt Renfrew.

Pozrite sa na tieto príspevky na

load...