Krása

20 nápadov na krásu darčekov pre podivné a kreatívne ľudí

20 nápadov na krásu darčekov pre podivné a kreatívne ľudí

Každý tak často, som narazil na kozmetický výrobok, ktorý je buď a) tak, výklenok, že sa automaticky prepne na mojom zozname prianí, alebo b) tak prekvapivo divný / cute / geniálne, že som sa smiať nahlas. Ak máte niekoho, kto na vašom nákupnom zozname, ktorý nebude zaujatý len prítomnú, pozrite sa na tieto 20 podivné, kreatívne a úplne jedinečné nálezy.

load...

1. Bunny balzam na pery Ring

Je to vintage-inšpiroval gold králiček sedia pekne na vrchole kruhu, ktorý vyletí otvorená pre všetky prírodné balzam na pery vnútri. Keby som mal tento život by nebol úplný!

2. Bumble and Bumble Spraychalk

Čmeliakov a čmeliaky -makers z kultových pláž texturisačního striekacie -Už len vyjsť s týmto tónované lak na vlasy, ktorý bude vyplavenie do druhého dňa. Ideálne pre toho, kto chce smerovať Sienna je nové, robiť.

3. Dripping Reťaze Back oblúkom

Mám pocit, že tento čelenkou -ktorý ponúka radu zlatých reťazí, ktoré sa valí dole na zadnej strane vašich vlasov, je oveľa viac nositeľné ako tie bohyne that've bol populárny v poslednej dobe. (Nie každý, vrátane väčšiny mužov, idú "dostať", ktoré majú reťazec, ktorý beží dolu svoju časť linky a čelo.)

4. Obsedantne kompulzívnej Cosmetics Lip Tar & Nail Lacquer Set

OCC peru Tars boli na mojom radare od chvíle, kedy som sa dozvedel Olivia Wilde na sebe anime, tento neón ružová. Priaznivú cenu a súbor má pery kefy a zodpovedajúce lak na nechty, a je dodávaný v veľa ďalších odtieňov, tiež.

5. 3.1 Phillip Lim 31 minúta Kozmetické Zip

Je to biele a chlpaté a to je v podstate všetko, čo potrebujem vedieť. (Ak ste videli môj dom, mali by ste vedieť, že majú malý posadnutosť s vecami, ako je tento.) Módne boh Phillip Lim urobil tento make-up vrece a je to tiež v predaji práve teraz 40 percent off!

load...

6. Nana de Bary Bronze Eau de Parfum

Nana de Bary vôňa obstarávať "bohyňu v každej ženy." Dáma na tejto fľaši vyzerá pekne bohyne podobne, visí v stehne vysokej pančuchy. Yum na obsah: žiarivý mandarínky a ylang-ylang na vrchole, jazmínu a tuberózy v srdci, s dúhovky, cédru a škoricou ako báza.

7. Poučenie z rúž kráľovnej od Poppy kráľa

Čítal som túto knihu pred dvoma alebo troma rokmi, a ja nemám potuchy, prečo som sa ho nepodarilo spomenúť na blogu, pretože je to vynikajúce. Poppy Kráľ je vážne inšpirujúca beauty-preneur a to by bolo skvelý darček pre všetkých priateľov, ktorí uvažujú o spustení svojej vlastnej ríše. K dispozícii tiež v mäkkom obale / Kindle pri Amazon.ca a Amazon.com.

8. Canvas & Concrete Fragrance Primer

Páni, to je primer, ktorý nosíte pod vašou vôňa -Just ako by ste nosiť náter pod make-up. To je všetko-prírodné a unscented, a tvrdia, že pomôže vaše parfum vydrží dvakrát tak dlho. Počul si to? Dvakrát!

9. Jules Smith Lexi Stohovateľné Midi krúžky

Ak máte sledovať všetky nechty dosky na Pinterest (! Ako ja), potom budete mať určite videl najúžasnejšie, čo sa stane v prsta móde po dlhú dobu: midi krúžky! Budete nosiť nad členky a vydali svoj lak na nechty, ako nikto podnikanie. Mám rád tieto roviny, stohovateľné zlaté tie najlepšie.

10. Frog Sprcha Cap

Trúfam si nesmiať v tomto žabie hlavy kúpaciu čiapku. Aj v predaji práve teraz!

11. DevaCurl Sušič vlasov

Moje vlasy nemá ani náznak zatočený v ňom, takže nemám psa v tomto boji, ale keby som to urobil? Bol by som celého tejto podivnej vyzerajúci, ale veľmi chladné znejúce vlasov. Je navrhnutý špeciálne pre kadere a vlny. (Teraz, keď iba meno nebolo mi pripomínajú menštruačné pohár!)

12. Smrdíš Paper Hand Soap

Títo malí chlapci vypredáva všade! Po prvé, slogan. A za druhé, ako užitočné mať voňavý citrón verbeny mydlo v pohotovosti v papierovej-tenké plechy.

13. Lalique Cactus Perfume Bottle

To rozhodne patrí do "peniaze spáliť" kategórie, ale ak áno, aký veľký by to pokaziť niekoho s REAL Lalique crystal parfum fľaše? V kaktusu formuláre ešte väčšie potešenie.

14. Pozostatok Lipstick Holder

Milujem tento nečakaný nápad-malý držiak ručnej mosadzný po dobu šiestich rúžov, že by bolo skvelé pre niekoho, kto sa vintagey, Anthro štýlu interiéru. (Nie, že šesť škvrny by niekedy malo stačiť pre naše rúže zbierok, samozrejme).

15. Mai Couture Blush Papier

Stále čítanie o nich, a umieram skúsiť. Pamätá si niekto, keď The Body Shop používa na vykonávanie týchto Papier POUDRE vecičiek? Ide o rovnaký princíp, okrem lepšie: sú to listy, ktoré sú ľahko popráši paraben- a mastenec bez pigmentu, dať pleti nový impulz prirodzené vyzerajúce farbu. Šetrí miesto a nemusíte sa starať o lepenie Germ prsty do hrnca alebo nosenie kief. Existuje šesť odtieňov.

16. Lelet NY Kat Swarovski čelenka

Priznajme si to-a Swarovski mačka ucho hairband je druh myšlienky, že iba lieta okolo vianočného času. Ale rozhodne zaručene prekvapí a poteší.

17. Purrrfect Pout lesk na pery

Keď už hovoríme o mačkách (som ti hovoril chalani Som mačacie dáma), tento lesk na pery s čiernou mačkou čiapku je oveľa viac možností rozpočet príjemný. Purrr-fect, v skutočnosti!

18. Michael Van Clarke 3 Viac palce Box Set

Ak poznáte niekoho, kto prechádza bolestivým procesom vyrastajúce vlasy, tento kit -ktorý sľubuje vyživujú vlasy, takže to bude rast dlhšie a silnejšie, bude vítaným osviežením.

19. 6Princess Takashi Murakami pre Shu Uemura Black Jewel Wing False rias Premium Edition

Rekreačné zbierka na Shu Uemura je predvídateľne cute (ja miloval matný pery a tvár odtieň), ale riasy sú položkou v celkovej zberateľská.

20. Monkey nechty vlasov

A ja zachránil najlepšie na koniec! Ako nemôžeš chcieť opicu, ktorý fúka vzduch z úst pomôcť svojmu nechty schnúť rýchlejšie? Pod. K dispozícii je aj verzia psa.

Získať produkty

Vyjadrite svoj názor

Ste fanúšik nepredvídateľný krása produkt? Už ste vyskúšali niektorý z týchto nálezov ešte? Vidieť niečo iné v tej podivné / krásny kategórii v poslednej dobe, ktoré zaujali?

load...