Krása

2 retro vlasy a makeup nápady inšpirované celebrity

2 retro vlasy a makeup nápady inšpirované celebrity

Takže ste si možno všimli: v poslednej dobe, dámy Hollywood sa zdajú byť s podnetmi z likes Dita Von Teese Kto požičiava jej štýl z obrazovky sirén, ako Marlene Dietrich. Katy Perry sa dostal do neho (videl si ju Vanity Fair pokrytie?), A tak je dlhý zoznam celebrít, ktoré sme videli na Met plese minulý mesiac, vrátane Diane Kruger, Penelope Cruz a dokonca Gisele.

load...

Je zrejmé, že retro vec, zvlnené, side-rozdelil vlasy, veľké pery, svieži riasy, je jedným z tých pohľadov na krásu, ktorá cykly dovnútra a von, znovu a znovu. Wash, opláchnite, opakujte. To je najmenej tretíkrát vo svojej krátkej kariére krásy, kde som vyhlásený za "veľký trend."

A to je. Ale na rozdiel od toho, čo sme videli doteraz od celebrít, nemusíte byť išiel po červenom koberci, aby si to. Všimol som si dva celebrít tento týždeň náš priateľ Taylor Swift a up-and-nadchádzajúce herečka Odette Yustman -doing retro pre dennú dobu. S výnimkou ich výklady sú veľmi odlišné, a ja chcem vedieť, ako sa cítite o tom, kto to urobil najlepšie.

Začnime s Tayls:

Viem, že sme boli dosť ťažké na ňu okolo týchto častí tu, ale musím skočiť a povedať, že si myslím, že vyzerá krásne tu. Áno, my sme to všetko videl, ale nejako sa svojím pekným kvetinovým frock-

-Je to práca pre mňa. Myslím, že je to preto, že celý výraz je druh 1950, na rozdiel od svojej obvyklej pokusy robiť 1950 od krku hore s circa-2011 šaty. Viete, čo myslím?

Poďme sa bližšie pozrieť na make-up:

Pozri, som trochu v mieri s vlasmi teraz (som sa vyrovnať s tým, že sa to nikdy nezmení), ale tu je miesto, kde mám nakresliť čiaru. Myslím, že je to tak celkom, ale je to sakra veľa make-upu za dňa. A myslím, že možno až príliš doslovný výklad tejto retro veci. Máme falošné riasy; hustý, čierny, fliačky kvapalina vložka; trblietavých tieň na vnútornej kútiky očí; matný pery; matný kože.

load...

Ja by som si držal pery (v ideálnom prípade by ste použili je správne vidieť, ako tam je mierny chyba na dolnej pere?), Ale poľavila na očný make-up veľký čas. A myslím, že orosený koža je vždy vhodnejšie, kedykoľvek a kdekoľvek.

To ma privádza k Odette Yustman, ktorý je naozaj radosť pozerať:

Poviem vám, kozmetické vydavatelia po celom svete sa javí tento pic dnes pre budúce redakčné pokrytie. Je to proste tak dokonale vykonaný, ja to nevydržím. Pozriete sa na tie vlasy? Má to, že Veronica Lake vlna vec deje. Ale je to tak voľné a prijemne a mäkké. DOKONALOSŤ.

Tiež, na rozdiel od Taylora, ktorý išiel trochu, 50s costumey (aj keď mám tendenciu nechať také veci posúvať pre hudobníkov), Odette zvolila spárovať jej retro vlasy a make-up s elegantným blúzka a ceruzkou sukne:

Povzdych. Nemám často túžia po kancelársku prácu, ale na sebe oblečenie, ako by to mohlo byť podnetom.

Každopádne, tu je close-up make-up:

Čo sa mi páči je, že máme väčšinu prvkov, ktoré Taylor na sebe, ale skončíte v oveľa modernejšie, čerstvým, mladistvý spôsobom. Aj keď je Odette 26 a Taylor je 21! K dispozícii sú falošné riasy (myslím) a aj čierna tekutina líniové, ale je to oveľa viac svetla rúk a sans všetko lesk. Koža je orosený, nie matné. A najlepšia časť zo všetkého je, že nádherná ružová rúž (čo je tiež orosený, nie matný). Red by to bolo WAY predvídateľný.

Miluješ to? Povedz mi:

Ako sa cítite o retro-glam krásy trendu? Dávate prednosť Taylor Swift alebo výkladu Odette Yustman? Chceli by ste vyskúšať jednu z týchto pohľadov na dne?

load...