Krása

2 nové spôsoby, ako zdôrazniť svoje oči a pery naraz

2 nové spôsoby, ako zdôrazniť svoje oči a pery naraz

Tam sú niektoré kozmetické pravidlá, ktoré by nikdy nemala byť zlomené. Ako je napríklad: 1) Vždy sa uistite sa, že vaša nadácia je presne zodpovedať vašej pleti, alebo 2) Vždy vziať si make-up off predtým, než idete do postele. (Je to tak? Myslím, duh.)

load...

Ale ten asi bude musieť vybrať funkciami oči alebo pery, ale nie obaja, má dobré úmysly za ním, ale nie je nevyhnutne chcel byť striktne dodržiavané. Je to riskantné, to áno, ale nie je možné? Nie.

Je pochopiteľné, že veľa Peeps dostať do očí + pery, čo zle, a preto štandardné radu, aby sa zabránilo, vyhnúť sa, vyhnúť. (Viď. Sharon Stone na Oscara), ale potom tam sú iní-najnovšie Miss Nicole Richie Kto podarí vytiahnuť ho dokonale.

To znamená, že stále mám výhrady k robí to sám, pretože nemám žiadne Oscary obrady k účasti v blízkej budúcnosti. Z nejakého dôvodu tento pohľad vždy skončí prekladať do čierne očné linky s červenou rúžom, čo je trochu krutý.

To je dôvod, prečo som bol potešený vidieť modelov na Emilio Pucci a Jil Sander robí to do úplne novej, vzrušujúce a mierne mäkšie spôsobom.

Eyes, N LIPS VARIANTA # 1: Black liner s ružové pery na Emilio Pucci:

Fun, dontcha podvod myslieť? Vzhľadom k tomu, že cukrovinky ružová peru nie je zďaleka tak desivé ako červené.

Odtieň sa nazýva Girl O meste, a to od MAC:

Na oči, všimnete si trochu slzného kanálu dippy vec, o ktorej sme hovorili včera, bolo dosiahnuté s MAC Eye Kohl v tlieť (nižšia vo vodovodných potrubiach) a pošpiniť (pozdĺž spodnej línie rias, ťahané tupé a štvorec).

Heck, pričom krídlo prichádza zo spodnej línie rias nie hore, ako by ste očakávali, mohli by sme dokonca podať tento jeden za nové a úplne chorých spôsobov, ako nosiť svoje očné linky.

load...

Tiež? Vieš, ty rodinný portrét miesta, ktoré slúžia k mať v náhodných centrách, kde by ste mohli obliekať v Old-Tyme západných kostýmy, ako je tento?

No, to je to, čo mi Pucci výstava pripomína, v dobrom slova zmysle, myslí si. (Vždy som prosiť rodičov, aby nám to urobiť, ale nikdy sme urobili. #unfulfilledchildhooddream)

Vidíš to?

A teraz niečo úplne iného.

Eyes, n LIPS VARIANTA # 2: Červené pery s JADE očami na Jil Sander:

Dobre, tak sa dostaneme k udržaniu červený peru tu, ale miesto čiernej fólie, je to modro-zelené. Odvážny!

Nie som si istý, či by som dosť odvahy, aby to na jeseň, v období, pre ktoré je určený. Ale s pálením, v lete? Dosť možno by som mohol Dewit.

Koniec koncov, je to trochu vyzerať ako farebné blokovanie, na tvár, sa stáva trochu trendu. Pamätať pri Donna Karan?

Eeks! Páči sa mi verzia Jil Sander oveľa lepšie, ďakujem.

Zelená je len teens nepatrný náznak, že je to Chanel Stylo Yeux Eye Pencil v Jade, ako môžete vidieť tu z iného uhla:

Ret je super tučné, a super matný: Chanel Rouge Allure rúž v nadšencov.

Dobre, teraz k vám:

Myslíte si, riadiť pravidlom o výbere oči alebo pery, ale nie oboje? Chceli by ste skúsiť Pucci alebo Jil Sander vyzerať? (Alebo ani jedno?) Se vašich rodičov niekedy dostanete do Klondike Katy Staré Tyme rodinný portrét Studio?

load...