Krása

15 z najlepších účesov pre stredne dlhé vlnité vlasy

15 z najlepších účesov pre stredne dlhé vlnité vlasy

Je čas na poslednej splátky v našej osobnosti vlasy InSP série! Aby sme vás dohnať, sme hovorili o najlepších účesy pre dlhé a rovné, dlhé a vlnité, dlhé a kučeravé, a strednej a rovných typy vlasov.

load...

Dnešný príspevok je o štruktúre vlasov a dĺžku okamihu: stredne dlhé a zvlnené! V priebehu posledných niekoľkých rokov došlo k nespočetných mladých celebrít, ktorí si išli k tomuto čerstvých, moderné chop-našťastie núdzové pristátie na vodu dlhé, ochabnuté, kulma vlny červených kobercov časov. 

V tomto kole-up, som vrátane niekedy-populárnej lob, ktorý sedí tesne nad alebo pod kľúčnej kosti, rovnako ako niekoľko príkladov "WOB", čo je pravda, bob-length na úrovni uší. Týchto 15 vzhľad môže byť dosiahnuté buď prirodzene vlnité vlasy alebo tonging okolo s železom, len sa uistite, ponechať koncov mimo miesta stočený pod. 

Tu je vaša stredne dlhé vlnité vlasy inšpirácie:

Centrum Parted Lob

Lily Collins nechty vlnitý LOB s prísnou stredovej časti, predvádzal dieťa chĺpky pozdĺž jej vlasovej. Ten je ideálny pre oválne tváre; Všimnite si, ako štruktúra začína na zhruba úrovni obočie a stále ticho cez dĺžok.

Centrum Parted Bob

Vezmite lob až niekoľko palcov a máte tento WOB Beyoncé. So stredovou časťou, dĺžka bradu a prísnejšími vĺn, rozhodne má trojuholníkový tvar. Tie by si, že by to fungovalo, ale to robí! Tento efekt je veľmi roztomilý a veľmi v trende, ale opäť najlepšie ponechať na dokonale oválne tváre. 

Bočná časť

Najviac Klasický spôsob, ako štýl dĺžku lob, je spôsob, Nicole Richie to robí: bočné-parted a uvoľnené, kartáčovaný-out vĺn. Je to do značnej miery najviac univerzálne lichotivé účes v existenciu.

load...

Hlboké bočný diel

Zastrčený za jedným uchom tam a nosí v hlbokej bočnej časti, Rosamund Pike rez je niekde medzi závažím a lob; pretože to znížiť na uhle, predná strana je dlhšia ako zadná. Jej štruktúra začína priamo z koreňov, a nie je vykefovať. Vlny ležať rovno na hlavu, ale pridať veľa telu veľmi lichotivé!

Hlboké bočný diel s výškou

My všetci omdlela, keď Margot Robbie praskla na scénu s týmto štýlom. Kľúčovým detailom je výška a objem na prednej strane, dosiahne tým, že preletí vlasy v opačnom smere, než kam chce ísť v hlbokej bočnej časti. Som blúznil o to vyzerať veľa čas; Je to moderné poňatie 90. 80. / "supermodelka vlasy a oh-so-sexy.

Ofina

Pre roztomilejší vziať na lob, pridajte plný strapcov ako Emma Stone. Jej rany pohybovať tesne pod obočie, a hoci oni sú rovného strihu, v priemere, textúra mieša pekne so zvyškom svojich vĺn. (Nechcete spárovať super-priame rany s veľmi zvlnená dĺžky-we're nie je channeling, že časť 90. Rokov práve teraz!)

Trhaný Bangs

Ak si neželáte, aby sa zaviazali k hrubému ranou, Halle Berry má možnosť: jej fringe je celkom dosť choppier a mäkšie, s väčšou hmotnosťou cez boky. S týmto štýlom, že rany nemusí nutne byť štylizovaný, aby zodpovedali zvyšok vĺn. Aj obzvlášť rád Beachy textúru Má tú deje skrze dĺžok.

Bočné Bangs

Zvlnená lob pracuje s bočnými rany i, ktoré sú šikovný spôsob, ako skrátiť dlhú plochu alebo predĺžiť guľatý jeden. Felicity Jones robí bočný diel s dlhými údermi, ktoré zaplavujú celé čelo, že udrie na úrovni obočia na druhej strane. Majú trochu pohybu v nich, aby zodpovedali rozstrapatené dĺžky.

Dlhá strana Bangs

Tu je elegantný francúzsky spôsob, ako robiť vlnité vlasy s bočnými rany. Marion Cotillard nosí jej dlhé, v hlbokej bočnej časti, takže sa spojiť a splynúť s vlasmi na druhej strane tváre. Jej dĺžka je o niečo kratšia a jej vlny veľké, mäkké a mierne nedokonalé.

Pletený

Keď vaše vlasy nie je dostatočne dlhá, aby sa, ale napriek tomu chcete zahrať, vyskúšať pletenie malé úseky ako Carey Mulligan. Jej dve náhodné vrkôčiky na prednej strane sú pripol jej do vĺn miesto visí voľne; sa hodí priamo s trhaný, vlnitou textúrou v celom texte.

Side-Swept

Ďalším spôsobom, ako pridať záujmu, keď nemôžete vytiahnuť si vlasy dozadu, je jednoducho pripnúť to pevne na hlavu na jednej strane. Táto metóda funguje, či vaše vlasy ostrihané krátke, rovnako ako Jennifer Lawrence sa, alebo oveľa dlhšia lob. Pridajte trochu vyhladenie sérum na vlnách a voila, okamžitý retro červenom koberci štýl!

Pripol na jednej strane

Nikto nosia barrettes už, a ja neviem prečo! Okrem Morena Baccarin, ktorý sa preukáže veľmi jednoduchý spôsob, ako oživiť zvlnený bradu dĺžka bob pre večer. Na vlasy príslušenstvo, ktoré je v rovnakej farbe ako vaše vlasy udržuje ju elegantné, takže nerozptyľuje z vašich náušníc / výstroj / make-stačí získať nádychu iskrenie.

Half-Back

Kráľovná vzduchu vysušené zvlneným lob, Alexa Chung, vždy drží vlasy low-key. Tento polčas-back štýl nie je výnimkou; srsť je neformálne, ale make-up je elegantný. Ak vaše vlasy nie je dostatočne dlhá, aby zhromaždili vzadu, jednoducho pripnúť na každej strane tak ďaleko dozadu, ako to pôjde. Hlavové rany v prednej pridať mäkkosť.

Half-Up Bun

Možno ste si všimol polovica-up buniek na ulici už je to jeden z najnovších variácií na pol-up vlasy a Kate Mara to dobre nosí. Technicky je to skôr o jednu tretinu-up vlasy, ani z polovice, pretože si len chcete, aby sa najhornejšia časť, ťahom smerom dozadu a do drdolu. To nebude fungovať rovnako s rovnými vlasmi; budete potrebovať vlnitý textúry pre správnu neformálnu atmosféru.

Low Bun

Môžete si myslieť, ostrihané vlasy je príliš krátka k riadnemu updo, ale stačí sa pozrieť na to, čo Sienna Miller robí. Nechala predné tretinu rozpustenými vlasmi, len s čo bolo dosť dlho, aby sa zmestili do malé dieťa drdolu. Kľúčom je opäť vlny, robia vzhľad v štýle úmyselné, miesto chaotický.

Stredne dlhé vlnité vlasy Cheat Sheet

Aký je váš obľúbený výraz pre stredné, vlnité vlasy? 

load...