Krása

12 vecí, ktoré je potrebné vedieť predtým, než idete na platinovú blondínku

12 vecí, ktoré je potrebné vedieť predtým, než idete na platinovú blondínku

V priebehu dvoch mesiacov, čo som odfarbených vlasov svoju platinu doma, som sa naučil veľa o živote na ľahšie bočné a to zmiešané tašku, prinajmenšom. Bude super-blond ovplyvňuje mnoho aspektov svojho života, a to najmä v prípade, že ste ako povrchné a sušičom posadnutý ako ja!

load...

Vzhľadom k tomu, pričom platinový prepad? Tu je to, čo by ste mali vedieť:

1. Bleach je životný štýl, a to návykové

Akonáhle ste platina, začnete posadnutý o svoje vlasy spôsobom, príliš veľa. Veľa môj čas je teraz zaberá premýšľať o tom, kedy by som sa mal budúci tón moje vlasy alebo re-touch ho a plánovanie, kedy sa skutočne kúpiť bielidlo -basically kovania svoj život na základe potrieb mi vlasy. Doslova som túži po svojej koreňovej touch-up; Brnenie na môj skalp a dokonca aj vôňa je tak návykový.

Zvláštne na tom je, že bielidlo ma stále desí aj dnes. Bleach je tak silný a rýchlo pôsobiace, a ak ste super-rýchly s aplikáciou môžete získať mišmaš bielej, žltej a zlaté tóny. Aj napriek tomu dostať panike, keď som ho-I platia absolútne nutné mať niekoho, kto mi pomohol, inak by som mať kompletný rozpis v polovici prostredníctvom aplikácie. Bolo by to žalostné, keby som nemilovala to toľko. Ale ja, takže šialenstvo pokračuje!

2. Váš účes musí byť na Point 24/7

Platinové vlasy môžu tak ľahko prekročiť líniu z nákladne chic do prívesu parkovisku gýčovitý. Naučil som sa, že musí byť vždy v štýle, inak to bude len vyzerať lacné. Pre dievčatá, považujem platinové vlasy vyzerajú najlepšie, keď štýl je trochu nedokonalé, ako je elegantný a ľahko rozstrapatené. Pre chlapcov, trochu čelami je spôsob, ako ísť; hľadieť do surferi a ísť od toho.

load...

Ako všeobecné pravidlo, ak je to príliš dokonalé, to bude vyzerať divné, ak ste model. Musím štýl vlasy vo svojom pravidelnom Quiff každý deň, čo našťastie nie je príliš náročné na pracovnú silu, ale zvážiť, koľko máte času na styling pred vykonaním spínača.

3. Purple Shampoo Will Be Your New Best Friend

Mám posadnutosť fialovú šampónom. Aj harfa na o tom celkom dosť, ale je to naozaj nevyhnutné. Život všeobecne sa chce nakopať biele vlasy do zadku, takže je potrebné, aby sa na to! Dobrým pravidlom je používať purpur šampónu každý druhý umyť. Nechaj to na dobu trochu v sprche k práci svoje čaro, potom stav ako obvykle.

Za kúsok mosadze vyhnanstva, mix purpurovej šampón s bielym kondicionér a nechajte ju po dobu 15 minút na ošetrenie tónovanie masky. Čo ma privádza k ďalšiemu bodu...

4. Upravená Platinum Hair = Chic Platinum Hair

Vedľa fialovej šampónu, správne regeneračný hlboké kondicionér je potrebné mať pre arzenálu každého faux Blonde je. Teraz som doma vlasy kolorista z nejakého dôvodu, a to je dôvod, prečo mám veľmi obmedzené finančné prostriedky. Aj tak som naozaj nemôže ospravedlniť trávia niečo viac ako 5 £ (9 €) za kondicionér. Tak dlho, ako to robí moje vlasy vyzerať a cítiť sa skvele, ja nie príliš obťažovať, ak je to len skrýva problém.

Milujem Bleach London reinkarnáciu masku, pretože sa dostanete záťažou Total Bleach Kit, alebo je to £ 6 ho kúpiť zvlášť. A ja naozaj pocit, že je odstránenie škôd, či už v dôsledku bielenie alebo tepelného stylingu.

Pre ešte lacnejšie varianty, tiež sa mi páči Intensive Repair radu Dove ešte som.

5. Budete cítiť inak. Ale budete pravdepodobne Like It

Mať platinové vlasy má zvláštny vplyv na to, ako sa cítite. Možno je to všetko, čo jasnosť okolo môjho tváre, alebo skutočnosť, že viem, že vyniknúť, ale je platina cítim šťastnejší a istejšie. Ľudia sa pozrieť dvakrát, pretože to nie je prirodzený vzhľad, je to úplne neprirodzené, ale v najlepším možným spôsobom. Pozornosť je celkom návyková! Platinum nie je pre Wallflowers; je to pre extroverti, takže premýšľať o tom, či by ste byť pohodlné sa pozrel na.

6. Platinum polarizované

Ľudia vo vašom živote bude mať naozaj silné názory o svoje platinové vlasy, pretože je to taký dramatický vzhľad. Prvýkrát, keď som sa vrátil do práce post-bielidlo, moji kolegovia sa ma nazval Blonde Bombshell; na vysokej škole, bol som Silver Fox! Priatelia prekvapila ma aj seba tým, páči, ale niektorí nedokázal skryť svoje pohŕdanie-one najmä žiadal som ho okamžite zmení späť, s tvárou znechutene, aby topánka.

Ale nedávajte príliš veľa vozidiel do toho, čo hovoria druhí. Na konci dňa, ak sa cítite dobre, budete vyzerať dobre, taky!

7. Váš štýl bude vyvíjať z núdze

Jedna vec, najmä som našiel s platinovým vlasov je, že to nie je zvlášť univerzálna. Pri výbere toho, čo na seba, budete pravdepodobne tiahnuť oveľa viac k elegantným, ostrý, čierne oblečenie. Niečo o kontraste medzi bielymi vlasmi a čierne oblečenie vyzerá tak bez námahy štýlovo. Pri nosení svoj pohodlný, ležérny Choď na (roztrhané džínsy a červené kockované košeľu), moje vlasy vyzeral trochu nepatrične, ako by combo nedávalo zmysel. Jasný POPs farby s čiernymi alebo bielymi prác aj keď, rovnako ako džínsy s čiernou alebo bielou hore. Si s ním hrať a baviť sa. Budete zistiť, čo vyzerá dobre a čo nie, ako ísť ďalej.

8. Bleach Vytvorí prázdne plátno pre ostatné farby

Ďalšia úžasná vec, o ktoré majú bieliace blond vlasy, je to, že v skutočnosti má prázdne plátno na hlave-to používať. To môže byť tak jemné, ako sa rozhodli pre umývanie striebristo sivé, zasnežené biele alebo pastelové lila, ale môžete úplne oddávať žiadny rozmar zmeniť svoj farbu v čo najkratšom čase. Chcem byť ružová za týždeň? Urob to!

Ak sa rovnako ako ja, vaša práca čo vám bráni ťahanie Nicole Richie, to aspon robí výber jednoduchšie zostať ľadový platinum!

9. Platinum by mohlo byť lepšie pre vašej pleti, než si myslíte

Moje číslo jedna znepokojenie v bežný platina bolo to, že by ma vymyť veľký čas, ale mýlil som sa! Keby nič iné, to má lepšiu mojej pleti, a funguje to naozaj dobre s tmavým obočím (banské sú prirodzene takmer čierna). Mal som komplimenty, že vyzerám viac GLOW a opálený, snáď preto, že kontrastu medzi ľadovo bielej a mojej vlažnou neutrálnu farbu pleti. Plus, kovy platinovej naozaj robí moje modré oči pop oproti mojej predchádzajúcej zvýraznené blond.

10. Korene nemusí byť Enemy Konieckoncov

Vendetta kozmetickom priemysle proti koreňom sa ubral trochu v posledných niekoľkých rokoch sa vznikom Ombre, av niektorých prípadoch sa stáva štýl voľbe môžete zaplatiť mať korene maľované IN a nie zafarbené preč!

Osobne som zistil, že som naozaj rád, keď trochu temnej opätovný rast. Zároveň som rád divný vzhľad celkom biele, Nordic blondína dostanete hneď po bielení, takže je to naozaj len na vašich preferencií.

Jediná vec, aby zvážila, že keď si odfarbiť svoje korene, teplo z vášho skalpu urýchľuje proces zosvetlenie, dosahovať belšie. Pokiaľ ho nechať príliš dlho medzi touch-up, bude vaša korene má bielu farbu, zvyšok vašich vlasov bude biela, ale v stredu, získate žltý pás, kde nebolo prírodné teplo na urýchlenie vývoja. Povedal by som, že za mesiac až šesť týždňov je maximum.

11. Budete pravdepodobne potrebovať nový make-up (a viac to)

Teraz nemám osobne nosiť žiaden make-up, s výnimkou trochu korektor tu a tam, ale môj priateľ, ktorý bol platinu takmer rok má niekoľko vybraných slov o tom.

"Platinum vlasy je bezpochyby jediný spôsob, ako ísť, ak chcete zmenu, ale make-up sa stáva veľmi zložité," hovorí Heather. "V súčasnosti už existuje tenká hranica mezi,bronzový'a,oranžovou ', a že linka bude ešte tenšie. Najlepším riešením je ísť do pultu make-up, a spýtajte sa ich, aké farby nadácie / prášok / bronzer by ste mali použiť. Preto, že je to veľmi ľahko si to s platinovými zámky a profesionálny názor je vždy užitočné zle. Ja by som odporučil nákup nadácie, ktorá je mierne príliš ľahké pre vašu pleť, ale nie toľko, aby to vyzerá divne. Veľa ťažkostí, ja viem, ale totálne to stojí za to."

Mimochodom, červené pery a biele vlasy sú zápas v nebi! Heather odporúča Rimmel Trvalý Povrchová úprava Matná rúž Kate Moss v najjasnejšie červenej nájdete!

12. Po Byť platinová blondína, je tam len Platinum Blonde

To, čo o tom, platina je, že akonáhle ste tam, je to naozaj pocit, že je to jediná farba, ktorú by mohol mať. Je to zvláštne trance a ako dlho to trvá úplne líši. Ako Erika Bearman povedal Vogue.com, ona trvala len niekoľko mesiacov: "Miloval som ju, a potom jedného dňa to bolo viac ako pre mňa. Má tmavé vlasy znova, je to skoro ako sa to nikdy nestalo. "

Budem vás informovať o tom, kedy sa dostanem tejto fáze!

Vyjadrite svoj názor

Uvažujete platinová blondína? Alebo ste už tam bol? Myslíte si, že platina život by vám bude vyhovovať?

load...