Krása

10 spôsobov, ako dostať motiváciu skutočne ísť do telocvične

10 spôsobov, ako dostať motiváciu skutočne ísť do telocvične

Pred rokom som bol self-samozvaný pecivál. 

Počas večných kanadských zimách, zrejme stále silné tu v Halifaxe! -Môj motiváciu robiť nič iné, než sledovať Netflix dostane nebezpečne nízka.

load...

Ale pred niekoľkými mesiacmi, super-fit kamarát začal brať ma do posilňovne s ňou. A teraz som závislý. 

Ak si nie ste šťastie, že si Sarah vo svojom živote, tu je niekoľko spôsobov, ako kopať svoj vlastný zadok a dostať sa do posilňovne.

1. Potvrdenie, že ste práve začína

Ak ste nikdy nevkročil v telocvični, to môže byť odstrašujúca, aby sa pripojil k masy 5 hodín ráno telocvični-goers. 

Ale je to v poriadku, že neviete, ako to urobiť pull-up! (Alebo viete, čo je to pull-up i je.) Fitness komunita je veľmi podporujú, a ľudia radi zdieľajú to, čo vedia, takže pýtať!

Bočné Poznámka: Nepoužívajte telo škoda si z cvičenia. Vaša verzia zdravé bude vyzerať inak ako ostatní ľudia, takže nie sú v porovnaní so druhým. Keďže niektoré sladké čitatelia poukázal, nikto je venovať pozornosť na vás v telocvični v každom prípade. 

2. Získať správne nástroje

IMO, to je najväčšia zábava a motivácie krok. Mať správne nástroje-od oblečenia topánky do posilňovne zariadení, môže naozaj zvýšiť vašu dôveru a ochotu pracovať. Nemusíte sa vylúpiť banku, aby cítili ako doma. Pozrite sa na svojej miestnej Výhercovia / Marshalls pre niektoré roztomilé vykopávok.

Vyhnúť zhoršenie zranenia hľadaním ubytovania pre všetky fyzické obmedzenia, ktoré budete mať. V mojom prípade získania ortézy pre moje trvalé zranenia kolena všetko iné, takže som sa mohol zúčastniť pravidelné závažia triedy. Bolesť často znamená, že žiadny zisk! 

load...

3. Vezmite Up cvičenia, ktorá vás zaujíma

Robí cvičenie, ktoré sa vám páčia, znamená, že ste oveľa pravdepodobnejšie, že držať sa ho. Ak si neviete, čo robiť, vyskúšať niekoľko rôznych činností, aby zistili, čo vás baví.

V závete môjho bývalého lenivosť, mám rád akýkoľvek tréning, ktorý zahŕňa ležiace na podlahe. Jóga a pilates sú psychicky i fyzicky povznášajúci pre mňa. 

Ale vlani som bol predstavený na činky. Potom som urobil niekoľko mesiacov hula hooping tried. Nedávno som vzal triedu akrobacie na cirkusové škole (tak cool!). Ďalej si myslím, horolezectvo. Všetko od niekoho, kto používal dostať rozvláčny lezenie po schodoch!

4. Otvorenie Small

Ak si nie ste cvičiť pravidelne, potom núti sami robiť dvojhodinový vstup do posilňovne reláciu, ktorá maxes všetky svoje svalové skupiny povedie k vyhoreniu, rýchlo! Nesnažte sa robiť príliš veľa, príliš skoro. 

Namiesto toho, aby cvičenie tak jednoduché, že by bolo hlúpe, aby to nerobila. A potom vybudovať odtiaľ! 

Chcú mať možnosť robiť 100 klikov? Skvelé. Začnite s jedným push-up dnes. Zajtra, možno urobiť dva. Jasne, si to mohol urobiť viac, ale pomalý zostavenie je väčšia pravdepodobnosť, že bude udržateľný. Nechcete, aby k nadmernému spáchať sami a potom skončiť odvykanie.

5. Vykonajte cvičenie vo zvyku

Zvyk začína narážka, ktorá spúšťa určité správanie, nasleduje, že správanie, ktorá poskytuje určitý výsledok. Ak sú výsledky uspokojivé, potom budete robiť to znova a znova, až sa stane automaticky. To môže mať zápornú hodnotu (ako je zaradený do jesť koláče zakaždým, keď spievať šťastné narodeniny v kancelárii) alebo pozitívne (je zaradený do behať po váš pes jej raňajky).

Môj cue je plánovanie. Nepracujem, či nemám si ju do svojho kalendára. Ak máte radi rutina, to bude ľahké. Moje dni sú dlhé a plné ruky práce, takže si nemyslím, zaviazať k stálej dobu, ale každý deň, pridám výkon niekde v mojom kalendári. Keď počujem oznámenia pripomenutie, viem, že je čas, aby čipky a vyraziť dvere. 

6. Boli stanovené merateľné ciele

Čo sa meria, to sa dá riadiť. Vidieť výsledky z vášho tréningu vám pomôže zostať na trati a chcú, aby kopať do zadku! 

Pre mňa dostať fitness tracker bol obrovský stimul, potom, čo som zistil, ako málo som šiel za jeden deň. Len som hit 500.000 kroky pre rok 2018, a teraz som svrbenie zasiahnuť jeden milión ASAP. 

Ak cielite na určité časti tela, aby získali svalovú hmotu alebo prístrešok tuk, skúste užívať svoje merania na mesačnej báze. Váhy sú veľmi nepresné opatrenia "kondícii" -I používať moje len vážiť batožinu. Okrem palca, zamerať sa na kvantifikovateľné čísla ako vaše každodenné kroky, zvýšenie činka váhy a dĺžky dosky držia. Postupom času, budete môcť vidieť, ako ďaleko ste prišli!

7. Neporušujú reťaz

Získajte kalendár. Dať "X" cez každý deň cvičenia. Pokúsiť sa cvičenia denne. Neporušujú reťaz. Povedzte si, že ste typ človeka, ktorý neporuší reťaz.

Ak ste už len dostať sa do cvičenia, pripomenúť si, že máte ísť ďalej vidieť výsledky. Ak ste sa cvičenie na chvíľu, potom sa pripomenúť si, že ste príliš úžasné, aby sa vzdal na základe výsledkov, ktoré ste doteraz dosiahnuté.

8. Zoznam vaše výhovorky. Potom Cvičenie Každopádne

Môžete uvažovať cestu von z ničoho zdravé, ale nezabudnite, že môžete splniť svoje sťažnosti súcitu a potom ich zrušil.

Na môj najhorší, hovorím k sebe, ako by to bola rapl-hádzanie dieťa. "Počujem vás, Katrina, je vonku zima. Viem, že si unavená. Je mi ľúto, vaše nohy bolia. Keď sa vrátime domov, môžeme sledovat,The Mindy Project '. A teraz ísť."

9. Byť zodpovedné Niekto

Keď som sa prvýkrát zapojil do váhovej kategórie, som sotva zdvihnúť len na brvno. Bol by som skončiť vtedy a tam, ak Sarah nebola stál vedľa mňa, povzbudzovanie ma ísť ďalej. Aj keď sme ísť do rôznych telocvičniach teraz, ona vždy odbavenie a videl, ako som pokrok.

Tak povedz svojho psa. Povedz mame. Urob si svoj tréning stavovým Facebooku. Požiadať o povzbudenie a podporu. Pokiaľ nikto vo vašom živote je podporná, nezabudnite, že vaša telocvičňa je plná ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie. Ak nechcete mať telocvičňu, povedz mi svoje ciele a ja ťa podporujú!

10. Odmeňte

Ak chcete získať sám cez neskutočne nudná cvičenia (ako je eliptický stroj), mám rád venoval určitý televízny program vykonávať iba. Musím svoju opravu, Better Call Saul ', a tak som si v posilňovni. 

Ale moje obľúbené druhy odmien sú také, ktoré posilní váš cvičebný zvyk. Nákup roztomilé športovú podprsenku alebo výmene opotrebované-out jogy popruh Je to dar, ktorý udržuje na to, aby.

Opakujte po mne: nezdravé jedlo nie je nikdy odmenou. Lúpanie rodinnom veľkosti Sakumprásk nielen ruší fyzickej výhody svojho tréningu, ale tiež vytvára psychickú závislosť, ktorá je postrachom zlomiť. 

A jediná vec, aby sa zabránilo.

Návyky výskum ukázal, že "úprava linky" (v doslovnom i prenesenom slova zmysle), môže v skutočnosti de-motivovať vás v dlhodobom horizonte. 

Takže zatiaľ čo svadobné ste prísť vás môžu inšpirovať k cvičiť častejšie, je to stále nevyhnutné pracovať na vytvorení udržateľnej praxe, ktoré môžete (a bude) udržiavať aj po veľký deň, ako prešiel. 

Cvičenie je celoživotný záväzok, ale stačí, aby to jeden deň v čase! 

Vyjadrite svoj názor

Ako sa vám motivovaní k práci von? Aké typy cieľov si môžete nastaviť? Ste doma cvičenec alebo telocvičňa chodec? 

load...